В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку медіа в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: ключові проблеми, з якими мають справу незалежні локальні медіа у воєнних умовах за 2023 рік порівняно із 2022 роком, найважливіші ризики для роботи незалежних локальних медіа 2023 року, як сприймається ризик загострення війни, середня кількість працівників/-ць у редакціях, способи роботи локальних медіа із ризиками та проблемами, наявність у редакціях документу, що регламентує діяльність організації у кризових ситуаціях у 2023 році, кількість фрилансерів з якими в середньому співпрацюють медіаорганізації, яких фахівців бракує у редакціях, виклики в управлінні командою в незалежних локальних медіа в 2022 та 2023 роках, грантове фінансування незалежних локальних медіа, що покривають різні регіони України у 2023 році, основні цілі для редакцій, наявні фінансові ресурси локальних медіаорганізацій у 2022 та 2023 роках, розподіл основних витрат та надходжень редакцій, частка грантового фінансування незалежних локальних медіа в Україні, грантове фінансування незалежних локальних медіа, що покривають різні регіони України у 2023 році, хто працює із грантовими заявками в локальних медіа, напрями грантової підтримки, формати, над якими медіа зосереджено працюють, які формати медіа хочуть розвивати у 2024 році, відсоток медіа, які мають прописану редакційну політику, аудиторії, недостатньо охоплені незалежними локальними медіа 2023 року, платформи дистрибуції у незалежних локальних медіа станом на 2023 рік, перешкоди для збільшення аудиторії, які визначають для себе медіа 2023 року, точки зростання, які визначають для себе медіа 2023 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку телемовлення в Україні за квітень 2024 року. Розглянуто наступне: топ-25 компаній, що спеціалізуються на створенні повного пакета програм на основі придбаних програмних компонентів, програмних компонентів власного виробництва або комбінування обох видів компонентів за доходами в Україні за квітень 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку радіомовлення в Україні за квітень 2024 року. Розглянуто наступне: топ-25 компаній, що спеціалзуються на трансляції аудіосигналів радіомовними студіями та за допомогою устатковання для передавання аудіопрограм слухачам, регіональним студіям чи абонентам, радіомовленні через мережу Інтернет, передаванні даних, інтегрованих з радіомовленням за доходами в Україні за квітень 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку українських онлайн-ЗМІ за 2023 рік. Розглянуто наступне: доходи українських інтернет-видань у 2023 році порівняно із 2022 роком, десятка найбільших телеканалів, радіо та видавців України у 2023-му за рівнем доходу, частка категорії «ТБ+радіо+книги» у структурі доходів усіх компаній ЗМІ.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку телебачення в Україні. Розглянуто наступне: топ-10 телеканалів за аудитрією 18-54, топ-10 телеканалів у прайм-таймі, топ-7 телеканалів у щоденному розрізі, динаміка переглядів у денному кінопоказі перша та друга лінійка фільмів, топ-проекти тижня з 8 по 14 січня 2024 року за телеканалами, топ-15 телеканалів за аудиторією 18+, 14-49 та 18-54, середня частка нішевих каналів за другий тиждень січня 2024 року, топ програм, серіалів, фільмів.

У публікації представлено статистику телегляду в Україні на 49 тиждень 2023 року. Аналізувалися такі аспекти: рейтинг топових каналів з відповідними показниками за звітний тиждень, основні серіали, новозапущені проекти та дані про перегляд каналами та віковими групами, статистика по топ-15 каналам, середній рейтинг нішевих каналів, а також виділено кращі програми, серіали та фільми.

Матеріал містить статистику телегляду в Україні на 47 тиждень 2023 року. Аналізувалися такі аспекти: рейтинг топових каналів з відповідними показниками за звітний тиждень, основні серіали, новозапущені проекти та дані про перегляд каналами та віковими групами, статистика по топ-15 каналам, середній рейтинг нішевих каналів, а також виділено кращі програми, серіали та фільми.

Огляд містить статистику телеглядання в Україні за 46 тиждень 2023 року. Були проаналізовані такі аспекти: рейтинг топових каналів з відповідними показниками за звітний тиждень, основні серіали, новозапущені проекти та дані щодо перегляду за каналами та віковими групами, статистика топ-15 каналів, середній рейтинг нішевих каналів, а також виділені найкращі програми, серіали та фільми.

Цей огляд надає інформацію про телебачення в Україні за 45 тиждень 2023 року. У ході аналізу були розглянуті наступні аспекти: рейтинг найпопулярніших каналів з відповідними показниками за звітний тиждень, основні телесеріали, нові проекти, дані про перегляд у розрізі каналів та вікових груп, статистика з топ-15 каналів, середній рейтинг вузькоспеціалізованих каналів, а також виділено найкращі телепередачі, серіали та фільми.

Публікація містить статистику телеперегляду в Україні на 43 тиждень 2023 року. Аналізувалися такі аспекти: рейтинг топових каналів з відповідними показниками за звітний тиждень, основні серіали, новозапущені проекти та дані про перегляд каналами та віковими групами, статистика по топ-15 каналам, середній рейтинг нішевих каналів, а також виділено кращі програми, серіали та фільми.

У матеріалі представлено статистику телегляду в Україні на 42 тиждень 2023 року. Аналізувалися такі аспекти: рейтинг топових каналів з відповідними показниками за звітний тиждень, основні серіали, новозапущені проекти та дані про перегляд каналами та віковими групами, статистика по топ-15 каналам, середній рейтинг нішевих каналів, а також виділено кращі програми, серіали та фільми.

Огляд містить статистику телегляду в Україні на 40 тиждень 2023 року. Аналізувалися такі аспекти: рейтинг топових каналів з відповідними показниками за звітний тиждень, основні серіали, новозапущені проекти та дані про перегляд каналами та віковими групами, статистика по топ-15 каналам, середній рейтинг нішевих каналів, а також виділено кращі програми, серіали та фільми.

В даному матеріалі представлені різні аспекти функціонування медіаіндустрії в умовах сучасних викликів, зокрема воєнного конфлікту в Україні. Розглянуто таке: загальні показники бокс-офісу в Україні в серпні 2023 року, кількість проданих квитків, головні тренди у кінопрокаті, кількість та обсяг прем'єр, лідери касових зборів, українські фільми в кіно, рекордна кількість національних прем'єр за місяць після початку вторгнення, стратегії найбільших українських медіагруп, формула міцного ринку (партнерство, диверсифікація, дистрибуція та захист національних інтересів), дистрибуція, дискусія про можливості інвестування в український контент, диверсифікація та оптимізація бізнесу, реструктуризація медіа компаній в умовах війни, партнерства та колаборації, захист податків.

У публікації представлено статистику телегляду в Україні на 39 тиждень 2023 року. Аналізувалися такі аспекти: рейтинг топових каналів з відповідними показниками за звітний тиждень, основні серіали, новозапущені проекти та дані про перегляд каналами та віковими групами, статистика по топ-15 каналам, середній рейтинг нішевих каналів, а також виділено кращі програми, серіали та фільми.

Публікація містить статистику телепереглядів в Україні за 38 тижнів 2023 року. Проаналізовано наступні аспекти: рейтинг топових каналів з окремими показниками за звітний тиждень, основні серіали, нещодавно запущені проекти та дані про перегляди за каналами та віковими групами, статистику за топ-15 каналами, середній рейтинг нижчих каналів, а також виділені кращі програми, серіали та фільмы.

У матеріалі представлено статистику телегляду в Україні на 37 тиждень 2023 року. Аналізувалися такі аспекти: рейтинг топових каналів з відповідними показниками за звітний тиждень, основні серіали, новозапущені проекти та дані про перегляд каналами та віковими групами, статистика по топ-15 каналам, середній рейтинг нішевих каналів, а також виділено кращі програми, серіали та фільми.

Зв'язатися з нами