Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку охорони та безпеки в Україні у 2021 році. Розглянуто: стан та тенденції українського ринку послуг охорони та безпеки, загальний стан ринку, глобальні тенденції, підтримка держави ринку охоронних послуг, короткі висновки.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку охоронних послуг в Україні. Розглянуто: стан та тенденції ринку безпеки України, особливості ринку, вартість сторожової охорони, собівартість постійного цілодобового патрулювання, новинки ринку, популярні види послуг до карантину.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку безпеки в Україні в 2020 році. Розглянуто: стан та тенденції ринку безпеки в Україні, вплив пандемії на ринок, коментар експерта ринку, ключові напрями затребуваних послуг у сегменті корпоративної безпеки на період пандемії, тенденції світового ринку безпеки, статистика ринку безпеки, короткі очікування щодо ринку.

В огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку послуг охорони та безпеки в Україні. Розглянуто: стан та тенденції ринку охорони та безпеки в Україні, проблеми ринку послуг охорони в Україні, види охоронних послуг, що надаються компаніями, розцінки на послуги охорони та безпеки, короткі висновки.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку охорони та безпеки в Україні у 2019 році. Розглянуто: стан та тенденції розвитку українського ринку послуг фізичної охорони, кількість охоронних компаній в Україні, згідно з підрахунками, частка компаній, що ведуть активну діяльність, кількість компаній, що обслуговують ринок Києва та області, щорічне зростання світового ринку, ринку України, ключові проблеми галузі, короткі очікування та прогнози його розвитку.

У матеріалі представлена інформація щодо ринку охорони та безпеки в Україні. Розглянуто: стан та загальні тенденції ринку, основний драйвер попиту на обладнання для забезпечення безпеки та охорони, ключові сегменти індустрії безпеки, найбільш розвинені сегменти серед них, служби захисту в Україні, вітчизняні та закордонні постачальники українського ринку охорони та безпеки, короткі висновки та можливості ринку .

У матеріалі представлений огляд тенденцій щодо найбільш поширених видів економічних злочинів та шахрайства, їх впливом на українські організації, а тренди зміни в заходах, які вживають організації для запобігання шахрайству в Україні у 2018 р.

Огляд містить аналітичні відомості щодо ринку охоронних послуг Києва. Розглянуто: стан та основні тенденції ринку, динаміка кількості правопорушень в Україні з 2014-2017 рр., структура попиту на охорону об'єктів та майна, питома вага квартир, обладнаних охоронною сигналізацією, райони із високим ступенем загрози для майна, короткі висновки.

У цьому огляді міститься аналітична інформація щодо основних тенденцій ринку охоронних послуг України. Розглянуто: стан та основні тенденції ринку, компанії ринку, що найбільш розвиваються, динаміка зміни середньої вартості фізичної охорони України з 2014 - 2017 рр., динаміка цін на перевірку приміщень з 2014 по 2017 рр., переваги іноземних гравців ринку, короткі висновки та прогнози.

У цьому матеріалі представлені відомості щодо ринку оборони. Розглянуто: кількість країн, які не мають спеціальних формувань з цивільної оборони, основні показники з оборонного комплексу країн (кількість місцевих штабів, спеціальних укриттів, кількість громадян, які пройшли програму медичної підготовки, число аварійних гучномовців тощо).

Дослідження містить аналітичні відомості щодо ринку охоронних послуг України, розглядається: основні тенденції ринку, оціночний обсяг ринку охоронних послуг у країні, причини, що впливають на попит на охоронні послуги, провідні компанії галузі, темпи зростання цін на охоронні послуги, перспективи та очікування щодо ринку на 2017 рік.

У статті подано матеріали щодо ринку охоронних послуг України. Розглянуто: темп зростання крадіжок у країні в період за січень-жовтень, середній темп зростання тарифів на послуги охоронних фірм, інші тенденції ринку та очікування щодо його подальшого розвитку.

У даному звіті представлено аналітичний матеріал щодо ринку охорони та безпеки України на початок 2016 р., розглянуто: тенденції ринку, державне регулювання галузі, основні оператори ринку, кількість компаній, що представляють ринок у 2014 р., частка державної служби охорони на ринку, тенденції ринку у 2010-2014 рр., десятка охоронних компаній та їх чистий дохід, прибуток за 2013/14 рр., розцінки на послуги сектору.

У статті представлений аналітичний матеріал щодо оборонного бюджету України на 2016 рік, а саме: сума, виділена на фінансування всіх органів поліції, служб зовнішньої розвідки, міністерства оборони, головного управління розвідки та інших охоронних органів, структура бюджету за сегментами, сума грошового забезпечення військових 2015/16 рр., сума, виділена на соцвиплати, сума, виділена на програму підвищення обороноздатності та безпеки.

В аналітичному дослідженні представлено ринок систем відеоспостереження України за підсумками 1 півріччя 2015 року. Розглядається таке: ситуація на даному ринку, частка проданих аналогових та цифрових камер у аналізованому періоді 2015 року, динаміка ринку камер відеоспостереження в Україні з 2012 по серпень 2015 року, частки основних виробників камер охоронного відеоспостереження на українському ринку у аналізованому періоді, короткі прогнози.

Аналітична стаття містить інформацію щодо ситуації на українському ринку охоронних послуг. Розглядається таке: проблеми ринку охоронних послуг України, кількість охоронних фірм, які отримали ліцензію до кінця 2014 року, кількість охоронних компаній у Києві, приблизні ціни на ринку охоронних послуг в Україні.

Огляд містить інформацію щодо ситуації на українському ринку охоронних послуг. Розглядається таке: державне регулювання галузі, частка технічних засобів охорони у структурі ринку охоронних послуг України, структура ринку технічних систем охорони та охоронних послуг в Україні у 2014 році у розрізі споживачів, структура попиту на технічні системи охорони у 2014 році, основні країни-постачальники охоронного обладнання, вартість деякого обладнання охорони, перспективи розвитку ринку.

Матеріал, представлений у цьому огляді, містить інформацію щодо ситуації на українському ринку охоронних послуг. Розглядається таке: тенденції попиту на ринку охоронних послуг України, обсяг відтоку банківських депозитів, кількість пограбованих квартир у Києві з січня по серпень 2014 року, частка квартир у Києві, що знаходяться під охороною, приблизна вартість на послуги охорони (щомісячна абонентська плата, обладнання та монтаж, сейфи, оренда банківських осередків).

В огляді подано інформацію щодо ситуації на українському ринку охоронних послуг. Розглядається таке: зростання цін на українському ринку охоронних послуг, причини різкого збільшення вартості охоронних послуг в Україні, тенденції попиту на українському ринку охоронних послуг.

За даними статистики, кількість охоронних підприємств в Україні збільшилася з 1005 у 2001 році до 3818 у 2009-му. Минулого року майже третину підприємств, 28%, було зареєстровано у Києві, 8% у Донецьку, по 6% - в Одесі, Львові та Дніпропетровську. Інші більш-менш поступово розподілилися по всій країні. Однак офіційна статистика не відображає реальної картини, оскільки в одному регіоні на одну людину може бути зареєстровано до десятка фірм, що можна вважати бажанням власників отримати додаткові гарантії продовження бізнесу у разі позбавлення ліцензії однієї з фірм. Взагалі, до сьогодні в Україні ніхто не проводив комплексного та масштабного дослідження структури, ємності та динаміки охоронного ринку. Єдиним достовірним дослідженням можуть вважатися напрацювання Агентства індустріального маркетингу, фахівці якого оцінили інтегрований «білий» прибуток ринку приватної охорони за 2009 рік у розмірі

Зв'язатися з нами