В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку камер відеоспостереження в Україні за березень 2024 року. Розглянуто наступне: частка камер у виторзі оператора ринку, частка китайських технологічних гігантів у світовому виробництві камер відеоспостереження, частка продажів китайських камер відеоспостереження у найбільших українських онлайн-ритейлерів станом на січень–березень 2024-го порівняно із 2021 роком, переваги та недоліки китайських виробників камер відеоспостереження, середня ціна китайських камер відеоспостереження в січні–березні 2024-го порівняно із українським аналогом.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку платних камер в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: обсяг надходжень до державного бюджету від платних камер в українських слідчих ізоляторах станом на 1 листопада 2023 року, дохід від платних камер у Київському Одеському, Миколаївському, Сумському, Харківському, Кропивницькому, Івано-Франківську СІЗО, Львівській, Закарпатської та Полтавській установі виконання покарань станом на 1 листопада 2023 року, вартість сервісу онлайн-бронювання покращених камер, у Київському Одеському, Миколаївському, Сумському, Харківському, Кропивницькому, Івано-Франківську СІЗО, Львівській установі виконання покарань, Закарпатської УВП, Полтавській установі виконання покарання станом на 1 листопада 2023 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку систем безпеки в світі за 2023 рік. Розглянуто наступне: світовий ринок систем відеоспостереження у 2018 та 2023 роках, середньорічний темп зростання, найбільший у світі ринок збуту для систем безпеки, структура ринку систем безпеки в світі, вплив COVID‑2019 на світовий ринок 2020–2022 рр., топ-10 брендів ринку IP-відеоспостереження 2019 року у світі та в регіонах, топ-10 брендів IP-камер за перше півріччя 2023 року, топ-10 брендів IP-камер за 2022 рік, 2013–2023 роки з погляду на відеотехнології та технології контролю доступу, ринкова ситуація в Україні 2013–2023 та новини 2023 року.

В даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку FPV-дронів в Україні. Розглянуто таке: у чому проблеми виробництва FPV-дронів, заохочення громадянських громадян до участі у програмі зі збору компонентів для виробництва дронів, порівняння українських розвідувальних дронів з росіянами (Орлан, Ланцет) та погляд на розвиток у цьому напрямку, проблеми взаємодії з державою, включаючи питання допомоги, грантів та перешкоди у відносинах з державними органами, проблеми пошуку та залучення фахівців, а також висловлені труднощі у роботі з державними структурами, специфікації та переваги навчання операторів дронів.

В даному матеріалі подана аналітична інформація щодо ринку безпілотних літальних апаратів (БПЛА) в Україні. Розглянуто наступне: використання БПЛА Україною для протистояння російській агресії, обсяги закупівель дронів від китайської компанії Mavic Україною, додаткові кошти, виділені на закупівлю дронів, включаючи як українське, так і іноземне виробництво, виробництво власних потужних БПЛА в Україні, включаючи досягнення технологічних проривів, зусилля уряду у стимулюванні створення українського ринку дронів і в галузі технологій з подвійним призначенням, спрощення імпорту сировини для виробництва боєприпасів і бойових частин БПЛА, експериментальні проекти та ініціативи, пов'язані з оборонними закупівлями та виробництвом безпілотних систем, вплив розвитку безпілотних технологій на економіку країни.

В огляді подано аналітичну інформацію щодо військового бюджету України 2022 року. Розглянуто: динаміка дефіциту бюджету України, профінансування дефіциту бюджету-2023, зміна доходів бюджету-2023, динаміка фінансування президента, уряду та парламенту, зміни видатків МВС у бюджеті-2023, структура видатків МВС у бюджеті-2023, структура видатків2 категорії економії бюджету, категорії, де буде збільшено бюджет.

У звіті подано аналітичну інформацію щодо ринку цифрового відеоспостереження в Україні за підсумками 1 половини 2022 року. Розглянуто: стан та тенденції розвитку ринку, IoT, AIoT, конвергенція, проникнення хмарних технологій у сферу охоронного відеоспостереження, попит на подібні послуги, кібербезпеку на ринку, огляд камер.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку систем охорони в Україні. Розглянуто: стан та тенденції розвитку ринку, нові технології розвитку, динаміка ринку охорони периметра, використання безпілотних систем, охоронні радари, короткі висновки та очікування щодо галузі.

У звіті подано аналітичну інформацію щодо ринку систем охоронного відеоспостереження в Україні в 2021 році. Розглянуто: стан та тенденції українського ринку СВН, технології та тенденції, що впливають на ринок, тепловізори та безконтактні технології доступу, роль кібербезпеки, багатофункціональні смарт-камери, огляд нових рішень у сфері СВН.

В огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку пожежних сигналізацій в Україні. Розглянуто: аналіз тенденцій розвитку ринку (чинники впливу, проблеми розвитку), рейтинг найпопулярніших страхових компаній на ринку України в 2021 році, динаміка кількості пожеж по областях України, сегментація та структурування ринку (за видами, походженням, регіонами), кількість виробленого пожежного обладнання з 2017-2020 рр., асортимент представленого обладнання, аналіз динаміки будівельного ринку (сегмент В2В), споживання в секторі B2G, аналіз державних тендерних закупівель, кількість завершених тенденрів, висновки та прогнозні тенденції розвитку ринку.

У публікації представлена аналітична інформація щодо ринку систем сигналізації в Україні у 2021 році. Розглянуто: стан та тенденції ринку, вартість послуг встановлення систем сигналізації в Україні, розцінки на охорону житла (квартири/будинки), кількість країн світу, які купують українські системи сигналізації, вартість системи сигналізації з оповіщенням про пожежну безпеку.

В огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку цифрового відеоспостереження в Україні та світі. Розглянуто: стан та тенденції світового ринку відеоспостереження, обсяги ринку та прогнози до 2021 року, технології, що стимулюють розвиток, відеоаналітика, дрони, роботи, IoT, динаміка сегмента СКУД та СВН, тепловізори в умовах COVID.

У звіті подано аналітичну інформацію щодо ринку цифрового відеоспостереження в Україні в 2020/2019 pp. Розглянуто: стан та тенденції ринку, український ринок камер охоронного відеоспостереження у кількісному у вересні 2020 року, розподіл продажів цифрових та аналогових камер охоронного відеоспостереження на українському ринку, обсяг українського ринку СВН, СКУД та супутніх рішень у 2019 році, коментарі учасників ринку щодо та перспектив.

В огляді представлено інформацію про облік пропозицій Ради національної безпеки та оборони України у проекті Закону України "Про Державний бюджет України на 2019" за статтями, пов'язаними із забезпеченням національної безпеки та оборони України, включаючи закладені статті та суми фінансування безпеки та оборони України.

У цьому огляді наведено аналітичні відомості щодо фінансування нацбезпеки та оборони в Україні. Розглянуто: суму виділеної міжнародної допомоги на українську нацбезпеку та охорону в Україні, кількість проектів, що підпадають під фінансування, структуру фінансування за статтями витрати, структурування обсягів фінансування в рамках міжнародної технічної допомоги у сферах цільового призначення у І півріччі 2018 р.

В огляді представлена інформація щодо ринку систем відеоспостереження, а саме: стан та основні тенденції систем відеоспостереження, лідери світового ринку систем відеоспостереження у рейтингу, динаміка українського ринку систем охоронного відеоспостереження з 2012-2018 рр., згідно з прогнозами, структура ринку у розрізі цифрових та аналогових камер, частки країн-виробників у загальній структурі ринку, основні тренди та виклики ринку, технологічні тенденції, роботизація галузі, подальші перспективи відеоспостереження.

Дослідження містить звітну інформацію щодо ринку цифрового відеоспостереження в Україні та світі. Розглядається: тенденції світового ринку охоронних систем, динаміка ринку камер охоронного відеоспостереження в Україні з 2012-вересня 2016 р., тренди розвитку внутрішнього ринку, структура ринку в розрізі цифрових та аналогових камер, світові технологічні тенденції, структура ринку в розрізі світових виробників, коментарі експертів .

Зв'язатися з нами