В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку оборонної промисловості в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: вартість зброї, яку спроможні виготовити в Україні у 2024, порівняння середньої зарплати в Україні з верхньою межею зарплат на державних оборонних підприємствах.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку БпЛА в Україні. Розглянуто наступне: кількість українських компаній, які працюють на ринку БпЛА або сервісів та продуктів у сфері дронів в 1 лютого 2024 року, кількість моделей українських БпЛА, які отримали кодифікацію або держконтракт, плани міністерства оборони на 2024 рік по закупівлям дронів, головні задачі та пріорітети компаній-виробників на 2024 рік, пріоритетні технології БпЛА для розвитку у 2024 році.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку ВПК України. Розглянуто наступне: виробничі потужності оборонно-промислового комплексу, кількість підприємств охоплених оборонно-промисловим комплексом, кількість залучених працівників у сферу, внесок ОПК у ВВП, виробництво на державних підприємствах у грошовому еквіваленті, кількість виробленої і відремонтованої продукції, частка приватного бізнесу в ОПК, виробництво мінометних, артилерійських боєприпасів, проблеми, з якими стикається виробництво боєпрепасів в Україні, виробництво бронеавтомобілей, САУ, БТР, виробничі спроможності державних та приватних виробників, залучення до програм ОПК країн-партнерів, прогнози на 2024 рік та реформи в ОПК.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку ВПК України. Розглянуто наступне: досвід приватної компанії на ринку озброєння України, доходи компанії, експортні контракти компанії, релокації виробництва, кадрові питання, державні інвестиції, порівняння підходів України та Туреччини до формування ВПК в країнах, головний продукт компанії, цінова політика іноземноої техніки та вітчизняної, виробничі плани на 2024 рік, інвестиції в безпеку компаній ВПК, відсутність профільної освіти для ринку ВПК в Україні, питання логістичного плеча в ремонті техніки.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку ВПК України. Розглянуто наступне: що виробляє ВПК України, вкладення державних коштів у ВПК, державні замовлення та виділення бюджету в оборонний комплекс, розробка спільної оборонної стратегії із ЄС, питання масштабування виробництва, проблеми з якими стикається ВПК, кадровий дифіцит у галузі, питання експорту зброї, інновації в ВПК.

У цьому огляді наведено аналітичну інформацію щодо ринку зброї в Україні. Розглянуто наступне: як змінився попит на зброю в Україні до і після початку повномасштабного вторгнення, моделі зброї, які мають найвищий попит в Україні зараз, вплив ситуації на ринку зброї на ціни та доступність для громадян, поради тим, хто розглядає можливість придбання зброї вперше , вимоги та процедури отримання дозволу на придбання зброї в Україні зараз, зміни в законодавстві про придбання зброї в Україні відбулися після початку повномасштабного вторгнення.

Матеріал розкриває, як змінювалися військові витрати України від її незалежності до сучасних років та які фактори спричинили значне зростання оборонних витрат в останні роки. Розглянуто: зміни у видатках на оборону України з часів незалежності до цього дня, порівняння видатків на оборону у 1996 році та протягом інших років, включаючи 2023 рік, динаміка зростання військових витрат, зростання витрат на оборону у 2022 році та плани на 2023 рік -за воєнної активності.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку зброї в Україні. Розглянуто використання персонального бренду для продажу зброї, зростання попиту на зброю, спрощення правил отримання дозволів на придбання вогнепальної зброї, важливість персоналізації бізнесу, ефект інфлюенсеру.

У цьому огляді наведено аналітичну інформацію про військово-промисловий комплекс (ВПК) в Україні. Розглянуто наступні аспекти: поточний стан та динаміка розвитку українського військово-промислового комплексу, структура та основні активності ВПК в Україні, вплив збройних конфліктів на галузь, сучасний стан військових технологій, актуальні тенденції у військовій сфері та перспективи розвитку ВПК.

У цьому огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку ОПК України за результатами 1 півріччя 2023 року. Розглянуто таке: прямі витрати на ЗСУ за підсумками 1 півріччя 2023 р., коментар експерта ринку, витрати загального фонду держбюджету у першому півріччі, доходи загального фонду держбюджету за винятком безповоротної міжнародної допомоги (грантів), загальні витрати лише на оборону за загальним та спеціальним фондом.

У даній публікації представлена аналітична інформація щодо ринку дронів. Розглянуто таке: середня вартість поразки однієї мети цивільним БПЛА, середня ціна цивільного БПЛА з механізмом спуску, середня вартість ракет та їх ефективність, короткі висновки.

В даному огляді представлена аналітична інформація щодо українського ринку дронів. Розглянуто наступне: виробництво FPV-дронів в Україні, насичення загальної потреби військ у дронах, список виробників та їх вартість, переваги та недоліки FPV-дронів.

У публікації представлена аналітична інформація щодо ринку бронежилетів в Україні. Розглянуто: коментар учасника ринку, стан та тенденції ринку, поставки легкої технологічної броні, проблеми логістики, купівля бронежилета в Україні, вартість бронезахисту.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку зброї. Розглянуто: продаж зброї у світі, структура продажів зброї у географічному розрізі (Росія, США, Франція, Китай, Німеччина, Італія, Британія, Південна Корея, Ізраїль, інші), світові витрати на озброєння з 2000 року, структура продажів російської зброї у географічному розріз, короткі висновки.

У публікації представлена аналітична інформація щодо ринку озброєння та військової техніки України у 2021 році. Розглянуто: стан та тенденції галузі, щорічний обсяг виділених коштів на галузь охорони та безпеки, фактори, що впливають на ринок, топ-10 компаній оборонно-промислового комплексу України за підсумками 2020 року, топ приватних компаній ОПК України за виручкою у 2020 році, топ експортерів українського ОПК, топ-10 компаній експортерів українського ОПК за виручкою у 2020 році, структура ринку у розрізі топ-10 компаній.

В огляді представлені аналітичні відомості щодо ринку озброєння та ВПК в Україні. Розглянуто: стан та тенденції українського ринку озброєння, позиція України на світовому ринку, приріст номінальних значень витрат на оборону та ВВП з 2014-2018 рр., частки топ-12 країн на світовій арені торгівлі зброєю за 2009-2013 роки. та 2014-2018 рр.

В огляді представлені аналітичні відомості щодо військово-промислового комплексу України, а саме щодо ринку боєприпасів. Розглянуто: стан та загальні тенденції ринку, види та динаміка випуску галузевої продукції, проблеми галузі, зміни діючих потужностей, розцінки на продукти військово-промислового комплексу, очікування на ринок.

В огляді подано аналітичні відомості щодо ринку зброї України за підсумками 2017 року. Розглянуто: стан та тенденції галузі зброї країни, місце Укроборонпром у світовому рейтингу торговців зброєю у 2017 році, обсяги продажів, країни-лідери світового рейтингу.

У даному матеріалі представлені відомості щодо ринку зброї України, розглянуто: новітні розробки "Укроборонпрому", кількість нової та модернізованої ОВТ для української армії, кількість відремонтованої та оновленої техніки.

Зв'язатися з нами