У цій статті розглядаються такі питання: управління ризиками шахрайства, управління ризиками шахрайства, моніторинг та перевірка транзакцій, клієнтів та рахунків з метою виявлення та запобігання шахрайським діям, поточний стан управління ризиками шахрайства, як сучасні технології та нові методи кіберзлочинців створюють виклики для підприємств та як розуміння поточних тенденцій та викликів може допомогти зміцнити захист від шахрайських дій, види шахрайства в електронній комерції, включаючи шахрайство з кредитними картками, захоплення акаунту, фішинг та спуфінг, дружнє шахрайство, крадіжку особистих даних та шахрайство з трикутником, технології практичні методи та процеси, які можуть використовувати підприємства для захисту від шахрайства, включаючи перевірку особистих даних.

У даному матеріалі розглядаються такі питання: частка українців, яких обдурили з початку повномасштабної війни, зокрема при продажу та купівлі товарів в інтернеті, портрет жертв шахраїв, частка шахрайства під час онлайн-продажу або купівлі товарів, згадка про фішингові атаки, короткі висновки.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку кібербезпеки в Україні. Розглянуто: зростання числа кіберинцидентів в Україні в першому півріччі 2023 року, порівнюючи його з попередніми періодами, зменшення частки критичних кіберинцидентів у загальній структурі інцидентів у порівнянні з попередніми періодами, деталі та причини цієї тенденції, включаючи посилення державно-приватної співпраці та довіри до урядової команди реагування на комп'ютерні надзвичайні події, покращення захищеності української інфраструктури та зниження кількості успішних атак на різні сектори, включаючи енергетику, порівнюючи ці дані з попередніми періодами, динаміка кібератак на урядові органи, місцеві органи влади, медіа, енергетичний сектор та інші сфери діяльності в Україні, стратегія зловмисників у використанні повторних атак на раніше скомпрометовані цілі та їх наміри щодо отриманих розвідувальних даних, необхідність надійних та адаптивних заходів кібербезпеки для боротьби з кіберзагрозами, що постійно змінюються.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку кібершахрайства в Україні. Розглянуто: запуск просвітницького проекту для перевірки знань громадян про протидію кібершахрайству, результати опитування з кібершахрайства, включаючи інформацію про те, хто ставав жертвою шахраїв у період війни, відомості про те, хто ставав жертвами шахраїв, інформація про суми збитків, завданих жертвами шахраїв, на основні види кібершахрайства, такі як шахрайство при купівлі та продажу товарів в інтернеті, фішингові атаки, злом акаунтів у соціальних мережах та перехоплення інформації по телефону, твердження про важливість обізнаності та критичного мислення для запобігання кібершахрайству та заклик до дотримання важливість боротьби з кібершахрайством в умовах військового конфлікту і намагається підвищити обізнаність громадян щодо дотримання заходів безпеки під час платежів та спілкування в мережі Інтернет.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку платіжного шахрайства в Україні. Розглянуто: основні види шахрайства з платіжними картками та їх вплив на клієнтів, торговців та банки, інформація про суми збитків, завданих банкам, торговцям та клієнтам через незаконні дії з платіжними картками, середня сума на одну незаконну операцію.

Матеріал містить інформацію про високу активність шахраїв в Україні та розглядає динаміку цієї активності у поточному році. Розглянуто: зростання проваджень у справах про шахрайство в Україні за 8 місяців 2023 року, порівняння кількості кримінальних справ про шахрайство за 2023 рік з попередніми двома роками, збільшення кількості нових проваджень з шахрайства за місяцями у 2023 році, зменшення відсотка кримінальних справ, що доходять , та його порівняння з попередніми роками, поширені шахрайські схеми, включаючи злом акаунтів у соціальних мережах, фейкові повідомлення про соціальні виплати та створення шахрайських сайтів для обману громадян, зростання провадження у справах про рейдерство та підробку документів.

Ця стаття висвітлює результати дослідження щодо небезпеки онлайн-шахрайства та занепокоєння громадян України з цього приводу. Розглянуто таке: частка українців, які побоюються, що їхні близькі можуть стати жертвами онлайн-шахраїв, частка українців не впевнені, що здатні розпізнати онлайн-шахрайство, реакція опитаних на шахрайські повідомлення, рівень поінформованості про шахрайство, мовні обороти найбільш характерні для шахрайства. українці вразливі до них, поради щодо захисту від шахрайства.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку кібербезпеки в Україні. Розглянуто: статистика інтернет шахрайства в Україні, частка українців, які переживають, що їхні друзі чи сім'ї можуть відреагувати на шахрайське повідомлення, частка українців, хто не впевнений у своїй здатності розпізнати онлайн-шахрайство, частка тих, хто ставав жертвами обману неодноразово, інші дані .

Даний матеріал містить аналітичну інформацію щодо ринку кібербезпеки та ступеня невизначеності в даній галузі. У статті аналізується: поточний стан кібербезпеки, ризики, пов'язані з кіберзагрозами, та ступінь готовності організацій до захисту від них, основні тенденції, виклики та прогнози у сфері кібербезпеки.

Стаття містить аналітичну інформацію щодо того, як український бізнес захищає свої дані від кібератак з боку російських хакерів. Розглянуто наступне: зміни пріоритетів кіберпротивника після початку війни у 2022 році, компанії, які найкраще адаптувалися до викликів війни та ефективно справляються з кіберзагрозами, покращення кіберзахисту українських структур та бізнесу, проблеми та загрози з боку російських хакерів, що залишаються.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку кібербезпеки в Україні під час війни. Розглянуто таке: зміцнення кіберзахисту українського бізнесу в умовах війни, інвестиції в обладнання, усунення вразливості, навчання персоналу правилам кібербезпеки, актуальні методи захисту та небезпеки кібератак.

У звіті подано аналітичну інформацію щодо світового ринку кібербезпеки на 2023 рік. Розглянуто: глобальний кіберландшафт, геополітика, нові технології ринку, нові погрози, закони та правила, зміни сприйняття керівництва, пріоритизація кіберрисків при прийнятті бізнес-рішень, отримання підтримки керівництва, управління кібер-талантами, перспективи спрямування, покращення комунікації, аналіз організаційної структури, формування культури безпеки, скорочення дефіциту кібер-фахівців, короткі висновки.

У звіті подано аналітичну інформацію щодо ринку кібербезпеки в Україні. Розглянуто: ключові висновки дослідження ринку кібербезпеки за підсумками 2022 року, побудова довіри через кібербезпеку і конфіденційність, цифрова еволюція, тенденції кібердовіри, роль CISCO, короткі висновки.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку кібербезпеки. Розглянуто: коментар учасника ринку, вплив повномасштабної війни в Україні на питання кібербезпеки та довіри у цифровому світі, роль, яку відіграють кібербезпека та конфіденційність у розвитку та підтримці довіри, подальший розвиток ринку.

У звіті подано аналітичну інформацію щодо ринку кібербезпеки в Україні в умовах війни. Розглянуто: тенденції кібербезпеки в Україні, ризики ринку, стійкість та готовність до інцидентів, тренди кіберзахисту, моніторинг кіберзахисту, ризики партнерів, вендорів та ланцюгів постачання, короткі висновки.

У публікації представлені найкращі практики управління кібербезпекою. Розглянуто: практики управління кібербезпекою в Литві, Естонії, Іспанії, Нідерландах, ЄС, Великій Британії, Ізраїлі, США, короткі висновки.

У матеріалі представлена інформація щодо норм законодавства, які необхідно впровадити у проекти законів про кібербезпеку та об'єкти критичної інфраструктури в Україні. Розглянуто: етапи імплементації, законодавство ЄС, стан імплементації в Україні, документи НАТО, результати комунікації і співробітництва України та ЄС, рекомендації щодо коригування, які слід здійснити в Україні для успішної імплементації.

Матеріал містить інформацію щодо результатів контролю за виконанням Закону України "Про основні засади кібербезпеки в Україні". Розглянуто: загальна інформація, опис оцінного закону, цілі, аналіз впливу регуляторної політики, показники моніторингу та аналізу, оцінка ринку, короткі висновки та рекомендації.

Зв'язатися з нами