В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку платних камер в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: обсяг надходжень до державного бюджету від платних камер в українських слідчих ізоляторах станом на 1 листопада 2023 року, дохід від платних камер у Київському Одеському, Миколаївському, Сумському, Харківському, Кропивницькому, Івано-Франківську СІЗО, Львівській, Закарпатської та Полтавській установі виконання покарань станом на 1 листопада 2023 року, вартість сервісу онлайн-бронювання покращених камер, у Київському Одеському, Миколаївському, Сумському, Харківському, Кропивницькому, Івано-Франківську СІЗО, Львівській установі виконання покарань, Закарпатської УВП, Полтавській установі виконання покарання станом на 1 листопада 2023 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку оборонної промисловості в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: вартість зброї, яку спроможні виготовити в Україні у 2024, порівняння середньої зарплати в Україні з верхньою межею зарплат на державних оборонних підприємствах.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку систем безпеки в світі за 2023 рік. Розглянуто наступне: світовий ринок систем відеоспостереження у 2018 та 2023 роках, середньорічний темп зростання, найбільший у світі ринок збуту для систем безпеки, структура ринку систем безпеки в світі, вплив COVID‑2019 на світовий ринок 2020–2022 рр., топ-10 брендів ринку IP-відеоспостереження 2019 року у світі та в регіонах, топ-10 брендів IP-камер за перше півріччя 2023 року, топ-10 брендів IP-камер за 2022 рік, 2013–2023 роки з погляду на відеотехнології та технології контролю доступу, ринкова ситуація в Україні 2013–2023 та новини 2023 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку БпЛА в Україні. Розглянуто наступне: кількість українських компаній, які працюють на ринку БпЛА або сервісів та продуктів у сфері дронів в 1 лютого 2024 року, кількість моделей українських БпЛА, які отримали кодифікацію або держконтракт, плани міністерства оборони на 2024 рік по закупівлям дронів, головні задачі та пріорітети компаній-виробників на 2024 рік, пріоритетні технології БпЛА для розвитку у 2024 році.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку ВПК України. Розглянуто наступне: виробничі потужності оборонно-промислового комплексу, кількість підприємств охоплених оборонно-промисловим комплексом, кількість залучених працівників у сферу, внесок ОПК у ВВП, виробництво на державних підприємствах у грошовому еквіваленті, кількість виробленої і відремонтованої продукції, частка приватного бізнесу в ОПК, виробництво мінометних, артилерійських боєприпасів, проблеми, з якими стикається виробництво боєпрепасів в Україні, виробництво бронеавтомобілей, САУ, БТР, виробничі спроможності державних та приватних виробників, залучення до програм ОПК країн-партнерів, прогнози на 2024 рік та реформи в ОПК.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку ВПК України. Розглянуто наступне: досвід приватної компанії на ринку озброєння України, доходи компанії, експортні контракти компанії, релокації виробництва, кадрові питання, державні інвестиції, порівняння підходів України та Туреччини до формування ВПК в країнах, головний продукт компанії, цінова політика іноземноої техніки та вітчизняної, виробничі плани на 2024 рік, інвестиції в безпеку компаній ВПК, відсутність профільної освіти для ринку ВПК в Україні, питання логістичного плеча в ремонті техніки.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку ВПК України. Розглянуто наступне: що виробляє ВПК України, вкладення державних коштів у ВПК, державні замовлення та виділення бюджету в оборонний комплекс, розробка спільної оборонної стратегії із ЄС, питання масштабування виробництва, проблеми з якими стикається ВПК, кадровий дифіцит у галузі, питання експорту зброї, інновації в ВПК.

В даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку FPV-дронів в Україні. Розглянуто таке: у чому проблеми виробництва FPV-дронів, заохочення громадянських громадян до участі у програмі зі збору компонентів для виробництва дронів, порівняння українських розвідувальних дронів з росіянами (Орлан, Ланцет) та погляд на розвиток у цьому напрямку, проблеми взаємодії з державою, включаючи питання допомоги, грантів та перешкоди у відносинах з державними органами, проблеми пошуку та залучення фахівців, а також висловлені труднощі у роботі з державними структурами, специфікації та переваги навчання операторів дронів.

В даному матеріалі подана аналітична інформація щодо ринку безпілотних літальних апаратів (БПЛА) в Україні. Розглянуто наступне: використання БПЛА Україною для протистояння російській агресії, обсяги закупівель дронів від китайської компанії Mavic Україною, додаткові кошти, виділені на закупівлю дронів, включаючи як українське, так і іноземне виробництво, виробництво власних потужних БПЛА в Україні, включаючи досягнення технологічних проривів, зусилля уряду у стимулюванні створення українського ринку дронів і в галузі технологій з подвійним призначенням, спрощення імпорту сировини для виробництва боєприпасів і бойових частин БПЛА, експериментальні проекти та ініціативи, пов'язані з оборонними закупівлями та виробництвом безпілотних систем, вплив розвитку безпілотних технологій на економіку країни.

У цьому огляді наведено аналітичну інформацію щодо ринку зброї в Україні. Розглянуто наступне: як змінився попит на зброю в Україні до і після початку повномасштабного вторгнення, моделі зброї, які мають найвищий попит в Україні зараз, вплив ситуації на ринку зброї на ціни та доступність для громадян, поради тим, хто розглядає можливість придбання зброї вперше , вимоги та процедури отримання дозволу на придбання зброї в Україні зараз, зміни в законодавстві про придбання зброї в Україні відбулися після початку повномасштабного вторгнення.

У цій статті розглядаються такі питання: управління ризиками шахрайства, управління ризиками шахрайства, моніторинг та перевірка транзакцій, клієнтів та рахунків з метою виявлення та запобігання шахрайським діям, поточний стан управління ризиками шахрайства, як сучасні технології та нові методи кіберзлочинців створюють виклики для підприємств та як розуміння поточних тенденцій та викликів може допомогти зміцнити захист від шахрайських дій, види шахрайства в електронній комерції, включаючи шахрайство з кредитними картками, захоплення акаунту, фішинг та спуфінг, дружнє шахрайство, крадіжку особистих даних та шахрайство з трикутником, технології практичні методи та процеси, які можуть використовувати підприємства для захисту від шахрайства, включаючи перевірку особистих даних.

Матеріал розкриває, як змінювалися військові витрати України від її незалежності до сучасних років та які фактори спричинили значне зростання оборонних витрат в останні роки. Розглянуто: зміни у видатках на оборону України з часів незалежності до цього дня, порівняння видатків на оборону у 1996 році та протягом інших років, включаючи 2023 рік, динаміка зростання військових витрат, зростання витрат на оборону у 2022 році та плани на 2023 рік -за воєнної активності.

У даному матеріалі розглядаються такі питання: частка українців, яких обдурили з початку повномасштабної війни, зокрема при продажу та купівлі товарів в інтернеті, портрет жертв шахраїв, частка шахрайства під час онлайн-продажу або купівлі товарів, згадка про фішингові атаки, короткі висновки.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку кібербезпеки в Україні. Розглянуто: зростання числа кіберинцидентів в Україні в першому півріччі 2023 року, порівнюючи його з попередніми періодами, зменшення частки критичних кіберинцидентів у загальній структурі інцидентів у порівнянні з попередніми періодами, деталі та причини цієї тенденції, включаючи посилення державно-приватної співпраці та довіри до урядової команди реагування на комп'ютерні надзвичайні події, покращення захищеності української інфраструктури та зниження кількості успішних атак на різні сектори, включаючи енергетику, порівнюючи ці дані з попередніми періодами, динаміка кібератак на урядові органи, місцеві органи влади, медіа, енергетичний сектор та інші сфери діяльності в Україні, стратегія зловмисників у використанні повторних атак на раніше скомпрометовані цілі та їх наміри щодо отриманих розвідувальних даних, необхідність надійних та адаптивних заходів кібербезпеки для боротьби з кіберзагрозами, що постійно змінюються.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку кібершахрайства в Україні. Розглянуто: запуск просвітницького проекту для перевірки знань громадян про протидію кібершахрайству, результати опитування з кібершахрайства, включаючи інформацію про те, хто ставав жертвою шахраїв у період війни, відомості про те, хто ставав жертвами шахраїв, інформація про суми збитків, завданих жертвами шахраїв, на основні види кібершахрайства, такі як шахрайство при купівлі та продажу товарів в інтернеті, фішингові атаки, злом акаунтів у соціальних мережах та перехоплення інформації по телефону, твердження про важливість обізнаності та критичного мислення для запобігання кібершахрайству та заклик до дотримання важливість боротьби з кібершахрайством в умовах військового конфлікту і намагається підвищити обізнаність громадян щодо дотримання заходів безпеки під час платежів та спілкування в мережі Інтернет.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку платіжного шахрайства в Україні. Розглянуто: основні види шахрайства з платіжними картками та їх вплив на клієнтів, торговців та банки, інформація про суми збитків, завданих банкам, торговцям та клієнтам через незаконні дії з платіжними картками, середня сума на одну незаконну операцію.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку зброї в Україні. Розглянуто використання персонального бренду для продажу зброї, зростання попиту на зброю, спрощення правил отримання дозволів на придбання вогнепальної зброї, важливість персоналізації бізнесу, ефект інфлюенсеру.

Матеріал містить інформацію про високу активність шахраїв в Україні та розглядає динаміку цієї активності у поточному році. Розглянуто: зростання проваджень у справах про шахрайство в Україні за 8 місяців 2023 року, порівняння кількості кримінальних справ про шахрайство за 2023 рік з попередніми двома роками, збільшення кількості нових проваджень з шахрайства за місяцями у 2023 році, зменшення відсотка кримінальних справ, що доходять , та його порівняння з попередніми роками, поширені шахрайські схеми, включаючи злом акаунтів у соціальних мережах, фейкові повідомлення про соціальні виплати та створення шахрайських сайтів для обману громадян, зростання провадження у справах про рейдерство та підробку документів.

Зв'язатися з нами