В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку реклами product placement у фільмах вітчизняного виробництва. Розглянуто: приріст product placement у світі та в Україні, кількість вхідних стрічок українського виробництва у 2020 році, найкасовіші фільми українського виробництва, вартість однієї сцени з product placement, коментар експертів ринку, переваги просування через кіно, короткі висновки та прогнози.

У матеріалі представлена аналітична інформація з міжнародного live-стримінгу у 2020 році. Розглянуто: ключові моменти, загальні тенденції, динаміка світового сектору стрімінгу у 2020 році.

У звіті представлено аналітичну інформацію з міжнародного live-стримінгу в 2020 році. Розглянуто ключові моменти, загальні тенденції, провідні платформи індустрії, вплив COVID-19 на live-стрімінг, способи монетизації.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо переглядів відеореклами у світі. Розглянуто рівень перегляду реклами на екрані, рівень утримування погляду на рекламі в Youtube, digital TV, супутникове ТБ.

У цьому матеріалі представлені відомості щодо розміщення відео реклами на Facebook. Розглянуто: частка залучення аудиторії відеорекламою, питома вага переглядів відео на Facebook майданчику, портрет аудиторії даної соціальної мережі, драйвери зміцнення позицій Fb, головні рекламодавці Facebook, річна динаміка відвідуваності Fb.

В огляді наведено статистичні відомості щодо ринку відео реклами в Україні за підсумками січня 2018 року. Розглядається: охоплення відеореклами на ПК у січні 2018 року, вік аудиторії охоплення, динаміка відвідування You Tube, головні рекламодавці You Tube у січні, провідні ролики за показами.

У даному матеріалі представлені відомості щодо ринку відеореклами України за підсумками грудня 2017 року. Розглянуто: середня кількість показаних рекламних роликів у грудні поточного року, охоплення аудиторії за категоріями, частота показу відео реклами на місяць.

Зв'язатися з нами