У даній публікації представлений рейтинг креативності та майстерності комунікаційних агентств України та Міжнародного рейтингу креативності комунікаційних агентств України сезону 2022-2023. Розглянуто: проміжні результати українських агенцій у міжнародному фестивальному сезоні.

У даному матеріалі представлений рейтинг креативності та майстерності комунікаційних агентств України та Міжнародного рейтингу креативності комунікаційних агентств України сезону 2022-2023. Розглянуто: перелік компаній, що увійшли до національного рейтингу креативності та майстерності України сезону 2023, коефіцієнти міжнародних фестивалів/конкурсів, компанії, що увійшли до міжнародного рейтингу креативності 2022-2023.

У даному матеріалі представлений рейтинг Effie Awards Europe 2022. Розглянуто: компанії, що увійшли до рейтингу, глобальні претенденти на Гранд Еффі, найефективніші маркетингові зусилля в усьому світі.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку рекламних агентств України. Розглянуто: результати участі українських агентств у міжнародних програмах Effie, глобальний рейтинг ефективності – агентств, рекламодавців, брендів, рекламних мереж та комунікаційних груп.

У даній публікації представлений рейтинг діджитал агентств та компаній, що надають послуги у сфері діджитал за 2022 рік. Розглянуто: категорії рейтингування (медіа, перформанс, контент, дата та аналітика, інтелектуальні послуги, influencer-маркетинг, діджитал-розробка, SMM).

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку реклами в Україні у 2022 році. Розглянуто: рейтинг рекламних груп та агенцій з телевізійних бюджетів за 2022 рік, топ-5 груп з ТВ-бюджетів, що включають пряму рекламу, медійне спонсорство та інтеграційне спонсорство за період 12 місяців 2022 року, ранкінг медійних агенцій (топ-15).

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку реклами на ТБ в Україні. Розглянуто: рейтинг груп та агенцій на телевізійному ринку України з ТВ-бюджетів за 2022 рік, що включають пряму рекламу, медійне та інтеграційне спонсорство, топ-5 рекламних груп за підсумками 2022/2021 рр., топ-15 медійних агенцій, коментар.

У даній публікації представлений рейтинг діджитал агентств та компаній, що надають послуги у сфері діджитал за 2021 рік. Розглянуто: категорії рейтингування (медіа, перформанс, контент, дата та аналітика, інтелектуальні послуги, influencer-маркетинг, діджитал-розробка, SMM).

У цьому звіті наведено рейтинг маркетингових агентств України у 2021 році. Розглянуто: дослідження рекламно-комунікаційного ринку, що визначає імена кращих маркетингів команд України, ефективність команд у розрізі категорій/індустрій, у яких вони працюють.

У даному матеріалі представлено аналітичну інформацію щодо ринку диджитал агентств України у 2020 році. Розглянуто: топ найкращих діджитал агенцій України у 2020 р., агенства-лідери за категоріями (медіа, перфоманс, контент, дата та аналітика, інтелектуальні послуги, інфлюенсер маркетинг, діджитал розробка).

У цьому звіті представлено рейтинг найкращих маркетингових команд України у 2020 році. Розглянуто: результати дослідження рекламно-комунікаційного ринку, що визначає імена кращих маркетингових команд України, ефективність команд у розрізі категорій/індустрій, в яких вони працюють (агробізнес, техніка, добрива, алкогольні напої, банки, фінансові, страхові, юридичні та інші послуги, безалкогольні , слабоалкогольні напої, В2В, будівництво, нерухомість, архітектурні послуги та супутні товари, промисловість, енергетика, здоров'я, краса, побутові товари, ЛЗ та медичні послуги, медіакомпанії, мультибрендові та мультикатегорійні, обладнання, техніка, товари для дому та офісу, електроніка, продукти харчування, інші категорії).

В огляді представлений рейтинг діджитал агентств та компаній, що надають послуги у сфері діджитал за 2020 рік. Розглянуто: кількість зареєстрованих компаній у 2020 році, порівняння з показником 2019 року, рейтинг за категоріями (медіа, перформанс, контент, дата і аналітика, інтелектуальні послуги, інфлюенсер маркетинг та діджитал розробка).

Матеріал містить рейтинг агентств контекстної реклами України за підсумками 2020 року. Розглянуто: сегмент компанії, бал за анкету агентства, бал від користувачів, бал від експертів (журі), підсумкова оцінка.

У даному матеріалі представлений рейтинг діджитал агенств в Україні у 2019 році. Розглянуто: рейтинг діджитал-агентств 2019 рік, бюджет, штат, оборот, фінансова стійкість, рекомендації клієнтів, фестивалі та конкурси, думка/репутація на ринку, загальна кількість балів, місце агенства в рейтингу.

В даному огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку диджитал агентств України у 2019 році. Розглянуто: топ найкращих діджитал агенцій України у 2019 р., агенства-лідери за категоріями (виробництво, медіа, перфоманс, контент, дата та аналітика, інтелектуальні послуги, інфлюенсер маркетинг, діджитал розробка).

У даному матеріалі представлений рейтинг найкращих маркетингових команд України у 2019 році. Розглянуто: результати дослідження рекламно-комунікаційного ринку, що визначає імена кращих маркетингових команд України, ефективність команд у розрізі категорій/індустрій, в яких вони працюють (алкогольні напої, банки, фінансові, страхові, юридичні та інші послуги, безалкогольні, слабоалкогольні напої, В2В, будівництво, нерухомість, архітектурні послуги та супутні товари, промисловість, енергетика, здоров'я, краса, побутові товари, ЛЗ та медичні послуги, медіакомпанії, мультибрендові та мультикатегорійні, обладнання, техніка, товари для дому та офісу, електроніка, продукти харчування, інші категорії)

Огляд містить рейтинг агенцій контекстної реклами України за підсумками 2019 року. Розглянуто: сегмент компанії, бал за анкету агентства, бал від користувачів, бал від експертів (журі), підсумкова оцінка.

У матеріалі представлений рейтинг Діджитал-агенств України за підсумком 2019 року у категорії медіа.

У матеріалі представлений рейтинг Діджитал-агенств України за підсумком 2019 року у категорії перформанс.

В огляді представлено рейтинг Діджитал-агенств України за підсумком 2019 року у категорії інтелектуальні послуги.

Зв'язатися з нами