Огляд містить звітні відомості щодо розцінок на рекламу на хвилі радіо Люкс FM в Україні станом на 2019 рік. Розглянуто: інформація щодо вартості рекламного ролика в розрізі міст, в яких представлена радіостанція, частота хвилі, хронометраж, вартість розміщення реклами.

В огляді наведено підсумки ринку реклами на радіо в Україні за підсумками 2018 року. Розглянуто: динаміка груп-рекламодавців на радіо, тижневе охоплення аудиторії рекламою на радіо, порівняння з показником у країнах ЄС, прогнози щодо ринку на 2019 р.

Огляд містить звітні відомості щодо розцінок на рекламу на радіо Перець ФМ в Україні в розрізі міст, в яких представлено радіостанцію, частоту хвилі по містах, хронометраж, вартість розміщення реклами по Україні.

У статті подано звітні відомості щодо розцінок на рекламу на Супер радіо в Україні в розрізі міст, в яких представлено радіостанцію, частоту хвилі по містах, хронометраж, вартість розміщення реклами по Україні.

Огляд містить прайс на розміщення реклами на радіостанції Kiss FM. Розглянуто: прайс-лист розміщення реклами на радіо Kiss FM по Україні, ціни на рекламу станом на 1 лютого 2018 р. у розрізі часу розміщення реклами (хронометражу), коефіцієнта хронометражу, коефіцієнта позиціонування споту.

У матеріалі представлені звітні відомості щодо розцінок на рекламу на Авторадіо в Україні в розрізі міст, в яких представлено радіостанцію, частоту хвилі по містах, хронометраж, вартість розміщення реклами в прайм-час і не прайм.

Публікація містить звітні дані щодо розцінок на рекламу на NRJ радіо в Україні в розрізі міст, в яких представлена радіостанція, частота хвилі по містах, хронометраж, вартість розміщення реклами в прайм-час і не прайм.

У матеріалі представлені звітні відомості щодо розцінок на рекламу на Нашому радіо в Україні в розрізі міст, в яких представлено радіостанцію, частоту хвилі по містах, хронометраж, вартість розміщення реклами в прайм-час і не прайм.

Публікація містить прайс на розміщення реклами на радіостанції Relax. Розглянуто: прайс-лист розміщення реклами на радіо Relax по Україні, ціни на рекламу станом на 1 лютого 2018 р. у розрізі часу розміщення реклами (хронометражу), коефіцієнта на хронометраж, коефіцієнти на позиціонування споту.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку реклами на радіо Максимум. А саме: портрет аудиторії радіо-станції у розрізі статі/віку/доходу споживача, прайсова вартість ротації одного 30-секундного аудіоролика по регіонах України за частотою та часом ротації, коефіцієнт на хронометраж та коефіцієнт на позиціонування споту.

У матеріалі представлений прайс на розміщення реклами на радіостанції Мелодія. Розглянуто: прайс-лист розміщення реклами на радіо Мелодія по Україні, ціни на рекламу станом на 1 лютого 2018 р. у розрізі часу розміщення реклами (хронометражу), коефіцієнта хронометражу, коефіцієнти позиціонування споту.

Матеріал містить аналітичну інформацію щодо розцінок на рекламу на хвилі радіо МФМ в Україні в розрізі міст, в яких представлено частоту хвилі радіостанції по містах, хронометраж, вартість розміщення реклами в тимчасовому розрізі.

В огляді наведено звітні відомості щодо розцінок на рекламу на хвилі радіо Європа Плюс в Україні в розрізі міст, в яких представлено радіостанцію, частоту хвилі по містах, хронометраж, вартість розміщення реклами в прайм-час і не прайм.

У матеріалі представлений прайс на розміщення реклами на Бізнес радіо у Києві та Харкові. Розглянуто: вартість 30 секундного рекламного споту на радіо за часом виходу реклами, коефіцієнти тривалості, націнка та знижки.

У публікації представлені звітні відомості щодо розцінок на рекламу на хвилі радіо Ретро ФМ в Україні в розрізі міст, в яких представлена радіостанція, частота хвилі, хронометраж, вартість розміщення реклами в прайм-час і не прайм.

Матеріал містить прайс на розміщення реклами на радіостанції Рокс. Розглянуто: прайс-лист розміщення реклами на радіо Рокс по Україні, ціни на рекламу станом на 1 лютого та 1 вересня 2018 р. у розрізі часу розміщення реклами (хронометражу), коефіцієнту на хронометражу, коефіцієнти на позиціонування споту.

Огляд містить прайс на розміщення реклами на радіостанції Рокс. Розглянуто: прайс-лист розміщення реклами на радіо Рокс по Києву, ціни на рекламу станом на 1 лютого та 1 вересня 2018 р. у розрізі часу розміщення реклами (хронометражу), коефіцієнту на хронометражу, коефіцієнти на позиціонування споту.

В огляді представлений прайс-лист на розміщення реклами на радіо Шансон, ціни, що діють з 01.04.2013 року, розцінки на рекламу в прайм-тайм, не прайм, частота радіостанції Шансон у розрізі міст, в яких діє станція.

У даному матеріалі представлена прайсова вартість ротації одного 30-секундного аудіоролика на радіостанції ХІТ ФМ по регіонах України без урахування об'ємної знижки, прорахунок ціни на розміщення реклами, коефіцієнти на хронометраж.

В огляді представлений прайс на розміщення реклами на радіостанції Хіт ФМ. Розглянуто: прайс-лист розміщення реклами на радіо Хіт ФМ по Україні, ціни на рекламу станом на 1 лютого та 1 вересня 2018 р. у розрізі часу розміщення реклами (хронометражу), коефіцієнту на хронометражу, коефіцієнти на позиціонування споту.

Зв'язатися з нами