В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку театрів в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: чисті доходи найбільшихз київських театрів за 2023 рік у порівнянні з 2022 роком, ренкінг національних театрів за чистим доходом у 2023 році, ренкінг комунальних театрів України за чистим доходом у 2023 році, фінансування національних театрів з держбюджету в 2023 році.

В матеріалі міститься аналітична інформація по найпопулярнішим театральним виставам в Україні. Розглянуто наступне: кількість глядачів на виставах 2019-2023 рр., кількіссть проданих місць в театр Лесі Українки у Львові на одну з аншлагових вистав у 2023 році порівняно із 2021 роком, вистави українських театрів, які зібрали найбільше аншлагів, найпопулярніша вистава з тих, які назвали опитані театри, кількість аншлагів та вік вистави від першого показу, які вистави були популярними у 2023-му.

У матеріалі представлено аналітичну інформацію з музичної індустрії України за підсумками 2023 року. Розглянуто наступне: заробіток українських артистів у 2023 році зі стрімінгових платформ, дані про доходи українських музикантів від прослуховувань їхніх пісень на стрімінгових сервісах, зростання популярності українських артистів на стрімінгових сервісах, тенденції в музичних уподобаннях українців, динаміка доходів лейблів від стримін. українських чартах, зміна музичних уподобань в Україні.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо прибутковості та організації музичних турів, включаючи дані про заробіток та фінансовий успіх різних артистів у літньому сезоні 2023 року. Розглянуто таке: рейтинг найприбутковіших музичних турів літа-2023, вплив турів на економіку, виробничі та організаційні аспекти великих музичних турів, частки доходів різних учасників турне, включаючи артистів, менеджерів, агентів та промоутерів, вплив зростання цін на транспорт та інші фактори на витрати та прибуток від турне, успішність фільмів про концертні тури артистів та їх очікувані касові збори, досягнення 10 співаків з великими касовими зборами в період з 1 січня по 31 серпня 2023 року, деталі про касові збори, кількість концертів та заробітки окремих артистів.

У матеріалі подано інформацію про організацію стендап концерту в Україні. Розглянуто: інформація про розвиток стендап культури в Україні, популярність стендап-коміка в соціальних мережах та вплив його діяльності на культуру в цілому, промо-кампанія стендап-концерту, методи та заходи для просування, запланований дохід від концерту, оцінка суми, яку він міг б принести, і його призначення на благодійність, вплив популярності коміка на продаж квитків, виклики та труднощі, які виникли в процесі організації концерту, включаючи бюрократичні процедури та ризики, пов'язані зі станом будівель, очікуваний дохід від концерту та його призначення для благодійності.

У публікації представлено аналітичну інформацію щодо ринку музичної індустрії України. Розглянуто: державне регулювання музичної індустрії, стан та тенденції ринку, коментарі учасників ринку, заходи щодо покращення роботи ринку.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо розвитку креативної індустрії України у 2022 році. Розглянуто: стан та тенденції української креативної індустрії, зростання попиту на українську музику, кіно та дизайн у світі.

В огляді представлена інформація щодо індустрії ділових заходів на 2022 рік. Розглянуто: стан та тенденції індустрії ділових заходів України у звітному році та очікування на 2022 рік, обсяг ринку віртуальних івентів до 2028 року, згідно з прогнозами експертів, тренди майбутнього, думки експертів щодо залучення аудиторії, інші підходи до маркетингу.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку event-індустрії України за підсумками 2021 року та очікування на 2022 рік. Розглянуто: стан та тенденції ринку, наслідки карантинних обмежень на ринку event-послуг, офлайн та онлайн заходи, частка респондентів, що очікують, що онлайн-заходи й надалі користуватимуться популярністю, очікування event-агенств на 2022 рік, перспективи розвитку event-послуг після пандемії.

В огляді представлена аналітична інформація щодо промисловості розважальних центрів. Розглянуто: стан та тенденції ринку розваг в Україні, вплив пандемії на ринок, коментар експерта з ринку.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку розваг в Україні. Розглянуто: стан та тенденції ринку розваг в Україні, вплив COVID-19 на індустрію розваг, найбільші оператори розваг в Україні.

В даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку event-індустрії України у 2020 році. Розглянуто: коментарі експертів з ринку, стан та тенденції event-індустрії України, стан івентів, які були заплановані на 2020 рік, ключові проблеми ринку, онлайн-формати проведення заходів.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку event-індустрії України у 2020 році. Розглянуто: поточна ситуація в умовах карантину, основні прогнози щодо event ринку в Україні, основні зміни на ринку та прогнози.

В огляді представлені аналітичні відомості щодо ринку event-індустрії України в період пандемії коронавірусу. Розглянуто: коментар експерта щодо стану та основних тенденцій галузі, оцінка експерта втрат індустрії, кількість скасованих чи перенесених заходів в Україні, інші тренди та короткі прогнози.

У матеріалі подано коментар експерта з гастрольно-концертного ринку за період карантину через коронавірус. Розглянуто: оцінка гравців ринку ситуації, що склалася через коронавірус, рівень втрат, згідно з оцінками експерта, заходи та рішення концертних керівників, державна підтримка галузі.

У матеріалі представлені аналітичні відомості щодо концертного ринку України. Розглянуто: стан та тенденції розвитку українського концертного ринку, основні новини та зміни на концертному ринку України, короткі висновки.

В огляді наведено аналітичні відомості щодо концертного ринку України. Розглянуто: стан та тенденції концертного ринку, коментар експерта з ринку, основні проблеми ринку, механізм та особливості продажу квитків онлайн, оцінка обсягу підробок на ринку, річний заробіток шахраїв.

У звіті представлені відомості щодо глобального ринку розваг та ЗМІ. Розглянуто: нова галузь розвитку галузевої конвергенції, різноманітність конвергенції, конкуренція у сфері розваги та відпочинку та релевантність відповідних масштабів, створення нових БМ у сфері ЗМІ, нові технології на ринку, фактори ринку, особливості регулювання, очікування щодо розвитку індустрії розваг та відпочинку на перспективу.

В огляді наведено звітні відомості щодо ринку музичних інструментів України за підсумками 2018 року. Розглянуто: стан та основні особливості ринку музичних інструментів, кількість спеціалізованих магазинів, представлених у Києві, динаміка ринку реалізації інструментів з 2008 року, структура попиту за видами інструментів, короткі висновки.

Зв'язатися з нами