В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку кінопрокату в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: як купували квитки у кінотеатри протягом 2017-2023 років, скільки збирали фільми у прокаті протягом 2017-2023 років, ринкова частка оператора ринку серед незалежних дистрибʼюторів та серед загальних кінопрокатних зборів на початку травня 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку кіно в Україні за квітень 2024 року. Розглянуто наступне: топ-25 компаній, що спеціалізуються на розповсюдженні кіно- та відеофільмів, телевізійних програм, топ-25 компаній, що спеціалізуються на виробництві кіно- та відеофільмів, телевізійних програм, топ-15 компаній, що спеціалізуються на компонуванні кіно- та відеофільмів, телевізійних програм та топ-25 компаній, що спеціалізубться на демонстрації кінофільмів за доходами в Україні за квітень 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку кінотеатрів в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: основні тенденції ринку кінотеатрів в Україні за 2019-2023 рр., кількість діючих мережевих кінотеатрів на ринку України у 2023 році, дохід від касових зборів у кіносфері у період з 2006 по 2023 рік, основні проблеми кінотеатрів в Україні під час воєнних подій, аналіз споживача кінотеатрів в Україні.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку кінопрокату в Україні. Розглянуто наступне: топ-20 кіносценаристів України за бокс-офісом їхніх фільмів у національному прокаті 2014–2023 років, загальна кількість проданих квитків, загальна каса продюсера в гривні та у валюті, кількість фільмів в резюме сценаристів, фільм, компанія – виробник.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку кінопрокату в Україні. Розглянуто наступне: топ-20 кінопродюсерів України за бокс-офісом їхніх фільмів у національному прокаті 2014–2023 років, загальна кількість проданих квитків, загальна каса продюсера в гривні та у валюті, кількість фільмів в резюме продюсерів, фільм, компанія – виробник.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку кінопрокату в Україні. Розглянуто наступне: топ-20 українських фільмів за касовими зборами у національному прокаті 2014–2023 років, дата прем’єри фільму, компанія – виробник, кількість квитків, загальна каса в гривнях і у валюті.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку кінопрокату в Україні. Розглянуто наступне: топ-20 кінорежисерів України за бокс-офісом їхніх фільмів у національному прокаті 2014–2023 років, загальна кількість проданих квитків, загальна каса продюсера в гривні та у валюті.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку кінопрокату в Україні. Розглянуто наступне: кількість країн в яких показували українське кіно, бокс-офіси найпопулярніших фільмів в Україні, бокс-офіси українських фільмів за кордоном, загальна сума, яку зібрали українські фільми за час незалежності України, 10 найпопулярніших українських фільмів за кордоно.

Огляд подає аналітичну інформацію про кінопрокатний ринок України за листопад 2023 року. Розглядаються загальні показники бокс-офісу в Україні в листопаді 2023 року, загальна кількість відвідувачів у кінотеатрах, кількість проданих квитків, основні тенденції у кінопрокаті, прем'єр, лідери касових зборів та фільми, представлені у кінотеатрах.

Матеріал розглядає аналіз кінопрокатного ринку України за листопад 2023 року та висвітлює питання ефективності українських кіновиробників за останні десять років. Розглянуто: статистику касових зборів, кількість випущених фільмів та їхню якість, акцент на розвиток українського кінематографу, зростання грошових показників українських стрічок, аналіз діяльності та ефективності українських кінопродюсерів, "тизер" рейтингу топ-18 продюсерів за сумарним касовим збором їхніх фільмів.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо кінопрокатного ринку України за результатами жовтня 2023 року. Розглянуто: загальний бокс-офіс в Україні у жовтні 2023 року, загальні збори у кінотеатрах у жовтні, кількість проданих квитків, основні тенденції у кінопрокаті, кількість прем'єр, лідери касових зборів та фільми у кінотеатрах.

У даній публікації представлено аналітичну інформацію про кінопрокатний ринок України за результатами вересня 2023 р. Розглянуто: загальний бокс-офіс в Україні у вересні 2023 року, загальні збори у кінотеатрах у вересні, кількість проданих квитків, основні тенденції в кінопрокаті, кількість прем'єр, лідери касових зборів і фільми в кінотеатрах.

В цьому матеріалі представлена аналітична інформація про ринок кінотеатрів України за підсумками серпня 2023 р. Розглянуто: загальний бокс-офіс в Україні в середині 2023 року, загальні збори в кінотеатрах в серпні, кількість проданих квитків, головні тенденції в кінопрокаті, кількість прем'єрів, лідери касових зборів, українські фільми в кіно.

У цьому матеріалі представлено аналітичну інформацію щодо ринку кінопрокату в Україні. Розглянуто: новини ринку, вплив пропозицій законопроєкту щодо "інглішизації" кінотеатрів на кінобізнес в Україні, технічні аспекти проблеми, пов'язані з демонстрацією іноземних фільмів мовою оригіналу та субтитруванням, мовні й вікові аспекти, що ускладнюють сприйняття фільмів мовою оригіналу для глядачів, етично-індустріальні наслідки запровадження обов'язкового відсотка англомовного контенту та відмови від дубляжу, побоювання кінотеатрів щодо можливого переходу глядачів на нелегальні майданчики та зростання піратства через обмеження доступу до дубльованого контенту.

У даному огляді представлено аналітичну інформацію щодо кінопрокату в Україні у червні 2023 року. Розглянуто наступне: статистика щодо касових зборів, кількості прем'єр, та загального успіху кінопрокату в Україні за червень 2023 року, бокс-офіс України у червні 2023 року, лідери кінопрокату у травні, прем'єрні релізи в українському кінопрокаті, кількість та прибутки від прем'єрних релізів у червні, фільми національного виробництва.

У даному матеріалі представлено аналітичну інформацію щодо кінопрокату в Україні у травні 2023 року. Розглянуто наступне: статистика щодо касових зборів, кількості прем'єр, та загального успіху кінопрокату в Україні за травень 2023 року, бокс-офіс України у травні 2023 року, лідери кінопрокату у травні, прем'єрні релізи в українському кінопрокаті, кількість та доходи від прем'єрних релізів у травні, фільми національного виробництва.

У цьому звіті представлено аналітичну інформацію щодо ринку кінопрокату в Україні за підсумками квітня 2023 року. Розглянуто таке: огляд бокс-офісу в Україні у квітні 2023 року, встановлення нових рекордів у бокс-офісі в умовах воєнної ситуації, порівняння результатів квітня з попередніми місяцями, лідери бокс-офісу у квітні 2023 року, зміни в лідерах кінопрокату порівняно з березнем, різноманітні фільми, що займають верхні позиції в різні періоди місяця, огляд прем'єр в українському кінопрокаті у квітні 2023 року, порівняння касових зборів прем'єр із попередніми місяцями, нові здобутки та позиції в кінопрокатному рейтингу, лідери касових зборів у квітні 2023 року, фільми національного виробництва у квітні 2023 року, дані про фільми національного виробництва у квітні 2023 року, касові результати та загальні підсумки прокату для цих українських фільмів, порівняння успіху їхніх зборів за місяць і загалом.

У публікації представлено аналітичну інформацію за результатами бокс офісу в Україні за підсумками березня 2023 року. Розглянуто таке: огляд бокс-офісу в Україні в березні 2023 року, порівняння результатів бокс-офісу в березні з попередніми місяцями, успіх місяця в контексті кінопрокату в період воєнної обстановки, лідер місяця, деталі щодо касових зборів і позиції фільму в рейтингу, прем'єри в українському кінопрокаті в березні 2023 року, огляд 17 прем'єр місяця, порівняння касових зборів прем'єр із лютневими результатами, встановлення фільмом нових рекордів для українського кінопрокату, лідери касових зборів у березні 2023 року, фільми національного виробництва, дані про фільми національного виробництва в березні 2023 року, огляд касових зборів за місяць загалом.

Зв'язатися з нами