В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку футбольних клубів у світі станом на травень 2024 року. Розглянуто наступне: вісімка футбольних клубів за чистими витратами на трансфери, починаючи з 2008 року по травень 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку кінопрокату в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: як купували квитки у кінотеатри протягом 2017-2023 років, скільки збирали фільми у прокаті протягом 2017-2023 років, ринкова частка оператора ринку серед незалежних дистрибʼюторів та серед загальних кінопрокатних зборів на початку травня 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку кіно в Україні за квітень 2024 року. Розглянуто наступне: топ-25 компаній, що спеціалізуються на розповсюдженні кіно- та відеофільмів, телевізійних програм, топ-25 компаній, що спеціалізуються на виробництві кіно- та відеофільмів, телевізійних програм, топ-15 компаній, що спеціалізуються на компонуванні кіно- та відеофільмів, телевізійних програм та топ-25 компаній, що спеціалізубться на демонстрації кінофільмів за доходами в Україні за квітень 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку видання комп'ютерних ігор в Україні за квітень 2024 року. Розглянуто наступне: топ-25 компаній, що спеціалзуються на виданні комп'ютерних ігор для всіх платформ за доходами в Україні за квітень 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку театрів в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: чисті доходи найбільшихз київських театрів за 2023 рік у порівнянні з 2022 роком, ренкінг національних театрів за чистим доходом у 2023 році, ренкінг комунальних театрів України за чистим доходом у 2023 році, фінансування національних театрів з держбюджету в 2023 році.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку кінотеатрів в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: основні тенденції ринку кінотеатрів в Україні за 2019-2023 рр., кількість діючих мережевих кінотеатрів на ринку України у 2023 році, дохід від касових зборів у кіносфері у період з 2006 по 2023 рік, основні проблеми кінотеатрів в Україні під час воєнних подій, аналіз споживача кінотеатрів в Україні.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку фітнес-оюладнання в світі за 2023 рік. Розглянуто наступне: обсяг проданого фітнес-обладнання за 2023 рік по всьому світу, середнє зростання кількості з 2023 по 2026 рік, популярні типи фітнес-обладнання за регіонами світу, постачання фітнес-обладнання за кінцевим отримувачем обладнання, сукупна частка 7 найбільших гравців ринку.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку гралного бізнесу в Україні за підсумками 2023 року. Розглянуто наступне: загальний дохід грального бізнесу у 2023 році, чистий прибуток грального бізнесу після сплати податків і здійснення всіх адміністративних витрат, щоденні, щомісячні та щорічні витрати українців в онлайн-казино, на ставках та у фізичних ігрових закладах, кількість компанії, які офіційно ліцензовані КРАІЛ на організацію азартних ігор в Україні станом на 2023 рік.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ставленю українців до відпочинку під час війни. Розглянуто наступне: місце відпустки та відпочинку серед видів діяльності, місця відпочику українців: Україна vs закордон, ставлення українців до відпочинку під час воєнного стану, частота та тривалість відпочинку українців, зміни частоти відпочинку українців: до повномастштабного вторгнення vs після, причини рідшого відпочинку у розрізі статі, віку та рівня доходу, бажана компанія для відпочинку, бажана діяльність під час відпочинку, діяльність під час відпочинку востаннє у розрізі статі та рівня доходу, місця для відпочинку в яких українці зупинялись останнім часом, бажана локація відпочинку в Україні та закордоном серед українців, джерела інформації про місця відпочинку, критерії вибору місць для відпочинку в цілому та у розрізі статі, віку та рівня доходу, найважливіші критерії при виборі місць у розрізі статі, віку та рівня доходу, бар’єри вибору місць для відпочинку.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку мобільних ігор в світі за 2023 рік. Розглянуто наступне: очікуваний дохід ринку мобільних ігор у 2023 та 2026 роках, динаміка зростання ринку мобільних ігор за 2015-2023 рр., прогнозований дохід від консольних ігор в 2023 році, рівень росту сегменту завантажених/боксованих ігор для ПК, напрямки розробки для сегментів ПК і консолей, плюси та мінуси адаптації мобільних ігор до ПК і консолей, переваги та недоліки розробки нових ігор для ПК і консолей.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ссвітовому ринку ігор за 2023 рік. Розглянуто наступне: сукупні доходи світового ринку ігор в 2023 році у порівнянні із 2022 роком, структура доходів світового ринку ігор за джерелом надходжень в 2023 році, доходи світового ринку ігор у 2023 році за регіонами з темпами зростання в річному обчисленні, споживчі витрати на ігри в США, Китаї, частка Близького Сходу, Азіатсько-Тихоокеанського регіону і Африки від загального доходу ринку, напрямки розробки, прогнозування доходів ринку на 2021-2026 роки з оцінкою середньорічних темпів зростання.

В матеріалі міститься аналітична інформація по найпопулярнішим театральним виставам в Україні. Розглянуто наступне: кількість глядачів на виставах 2019-2023 рр., кількіссть проданих місць в театр Лесі Українки у Львові на одну з аншлагових вистав у 2023 році порівняно із 2021 роком, вистави українських театрів, які зібрали найбільше аншлагів, найпопулярніша вистава з тих, які назвали опитані театри, кількість аншлагів та вік вистави від першого показу, які вистави були популярними у 2023-му.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку розробки комп'ютерних ігор в Україні та світі. Розглянуто наступне: кількість ігор опублікованих на одній з ігрових платформ у 2023 році, причини ігрової повені в 2023 році, дохід ігрової індустрії у 2023 році за прогнозами експертів аналітичних компаній, розподіл доходів між платформами у 2023 році, витрати в мобільних іграх в 2023 році, скорочення робочих місць в компаніях, які розробляють ігри, або інструменти для створення ігор у 2023 році, питання працевлаштування на ринку гейм-девелоперів з травня 2022-го по лютий 2023-го, тренди українського геймдеву 2023 року, початок 2024 року для геймдеву, очікуваний дохід ігрової індустрії та середньорічний темп зростання до 2026-го, очікувані тренди на 2024 рік.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку грального бізнесу в Україні. Розглянуто наступне: обсяги «білого» грального бізнесу в Україні за 2023 рік, сукупні податкові надходження від галузі за 2023 рік у порівнянні із 2022 та 2021 рр., динамика податкових надходжень від грального бізнесу січень-грудень 2023 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку кінопрокату в Україні. Розглянуто наступне: топ-20 кіносценаристів України за бокс-офісом їхніх фільмів у національному прокаті 2014–2023 років, загальна кількість проданих квитків, загальна каса продюсера в гривні та у валюті, кількість фільмів в резюме сценаристів, фільм, компанія – виробник.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку кінопрокату в Україні. Розглянуто наступне: топ-20 кінопродюсерів України за бокс-офісом їхніх фільмів у національному прокаті 2014–2023 років, загальна кількість проданих квитків, загальна каса продюсера в гривні та у валюті, кількість фільмів в резюме продюсерів, фільм, компанія – виробник.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку кінопрокату в Україні. Розглянуто наступне: топ-20 українських фільмів за касовими зборами у національному прокаті 2014–2023 років, дата прем’єри фільму, компанія – виробник, кількість квитків, загальна каса в гривнях і у валюті.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку кінопрокату в Україні. Розглянуто наступне: топ-20 кінорежисерів України за бокс-офісом їхніх фільмів у національному прокаті 2014–2023 років, загальна кількість проданих квитків, загальна каса продюсера в гривні та у валюті.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку кінопрокату в Україні. Розглянуто наступне: кількість країн в яких показували українське кіно, бокс-офіси найпопулярніших фільмів в Україні, бокс-офіси українських фільмів за кордоном, загальна сума, яку зібрали українські фільми за час незалежності України, 10 найпопулярніших українських фільмів за кордоно.

Зв'язатися з нами