В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку торфу в Україні за квітень 2024 року Розглянуто наступне: топ-25 компаній, що спеціалізуються на добуванні та висушуванні торфу, підготуванні торфу для поліпшення його якості або для зручності його транспортування і зберігання за доходами в Україні за квітень 2024 року.

У матеріалі обговорюються питання, пов'язані зі стратегічним значенням руд, що містять титан, в Україні, включаючи видобуток, розвідку, використання і контроль над ними. Розглянуто наступне: аспекти геополітичної ситуації, вплив війни Росії проти України, роль різних компаній та осіб у цьому контексті, інформація про стратегічні корисні копалини, перелік компаній зі спецдозволами на користування надрами, аналіз галузі титану та його використання в різних сферах, включаючи авіабудування та оборонний комплекс.

Матеріал містить ключові аспекти про труднощі та перспективи торфовидобування в Україні, процеси приватизації та їх можливі наслідки для власників та галузей, пов'язаних із торфовидобуванням. Розглянуто таке: сім торф'яних підприємств, що належать державам, проблеми зі спецдозволами на видобуток торфу в Україні, яка кадрова політика та зміни влади на торфодобувні підприємства, приватизація та продаж торфодобувних підприємств у 2023 році, які інші підприємства чи галузі можуть вигравати.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку торфу в Україні. Розглянуто: енергетичний потенціал торфу, енергетичний потенціал торфу в Україні по областях, структура галузі, обсяги видобутку торфу в Україні на 2010 рік, торфобрикетні заводи, показники якості торфобрикетів, обсяги виробництва торфобрикетів у 2010 році, проблеми галузі.

У цьому огляді представлені аналітичні відомості щодо перспективних ранок збуту торфу у світі. Розглянуто: стан та тенденції ринку світового ринку торфу, основні проблеми ринку, поділ світових резервів торфу по країнах, динаміка виробництва торфу у світі з 2012 – 2018 рр., короткі висновки.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку торфу в Україні. Розглянуто: найбільші торфодобувні країни у 2016 році, кількість виявлених та розвіданих торф'яних родовищ, загальні запаси родовищ, площа торф'яних полів в Україні, середньорічний видобуток торфу в нашій країні, обсяг видобутку торфу та виробництва торф'яних брикетів за 10 місяців 2017 року, структура використання торфу в Україні (як паливо та добрива), короткі висновки.

Огляд містить звітні відомості щодо ринку торфу України за підсумками січня-жовтня 2017-го, а саме: показники виробництва торфу в Україні за підсумками жовтня, а також з початку року, зміна показників виробництва стосовно аналогічних періодів 2016-го.

Звіт містить статистичні відомості щодо ринку торфу України за підсумками січня-вересня 2017 року. Розглянуто: обсяги випуску торфу у вересні та з початку року, приріст показників випуску у звітному періоді з випуском у аналогічному періоді 2016 року.

У цій публікації відображено інформацію щодо ринку торфу України за січень-серпень 2017 року. Розглянуто: загальний обсяг виробництва торфу за серпень 2017 року, а також сумарний обсяг виробництва з початку року. Темпи приросту як за серпень, так і за січень–серпень 2017 року. Залишки готової продукції наприкінці звітний період.

Дана публікація містить інформацію про ринок торфу України за січень-липень 2017 року. Розглянуто: обсяги виробництва у липні, загалом за січень-липень, динаміка показників як за липень, так і за січень-липень, залишки готової продукції на липень 2017 року.

Огляд містить звітні відомості щодо ринку торфу України за підсумками січня-червня 2017 року, а саме: показники виробництва торфу в Україні за підсумками червня, а також з початку року, зміна показників виробництва стосовно аналогічних періодів 2016-го.

У цій публікації відображено інформацію щодо ринку торфу України за січень-травень 2017 року. Розглянуто: загальний обсяг виробництва торфу за травень 2017 року, а також сумарний обсяг виробництва з початку року. Темпи приросту як за травень, так і за січень–травень 2017 року. Залишки готової продукції наприкінці звітний період.

У цій статті наведено інформацію про ринок торфу в Україні станом на квітень 2017 року. У роботі розглянуто: обсяги виготовленої продукції у квітні 2017 року, а також за період з початку року. Темпи приросту відповідно до аналогічного періоду минулого року. Залишки готової продукції наприкінці звітний період.

Звіт містить статистичні відомості щодо ринку торфу України за підсумками січня-березня 2017 року. Розглянуто: обсяги випуску торфу в березні та з початку року, приріст показників випуску у звітному періоді з випуском в аналогічному періоді 2016 року, залишки продукції на кінець звітного періоду.

Огляд містить звітні відомості щодо ринку торфу України за підсумками січня-лютого 2017-го, а саме: показники виробництва торфу в Україні за підсумками лютого, а також з початку року, зміна показників виробництва стосовно аналогічних періодів 2016-го.

У даному матеріалі подано звітні відомості щодо виробництва торфу України за підсумками січня 2017 року, включаючи дані виробництва у січні, приріст показника виробництва до АППГ, а також обсяг залишків готової продукції на складах після закінчення звітного періоду.

Статистична інформація, представлена у звіті, містить показники щодо ринку торфу, торф'яних брикетів, котунів та іншого твердого палива України за підсумками 2016 року. Розглянуто: обсяги виробництва торфу умовної вологості за останній місяць та з початку року, приріст показників випуску цього торфу до попереднього місяця та за період з початку року, залишки торф'яної продукції на кінець звітного періоду.

Огляд містить звітні дані щодо ринку торфу та брикетів, іншого твердого палива з торфу України за підсумками листопада 2016 року. Розглядається наступне: обсяги виробництва торфу в листопаді та з початку року, обсяги випуску брикетів, котунів та іншого схожого твердого палива за підсумками листопада та з початку року, порівняння обсягів випуску продукції, що розглядається, з аналогічними періодами 2015 року, залишки продукції на кінець звітного періоду.

Огляд містить звітні дані щодо ринку торфу та брикетів, іншого твердого палива з торфу України за підсумками жовтня 2016 року. Розглядається наступне: обсяги виробництва торфу в жовтні і з початку року, обсяги випуску брикетів, котунів та іншого схожого твердого палива за підсумками жовтня і з початку року, порівняння обсягів випуску продукції з аналогічними періодами 2015 року, залишки продукції на кінець звітного періоду.

Статистична дана, подана у звіті, містить показники щодо ринку торфу, торф'яних брикетів, котунів та іншого твердого палива України за підсумками вересня 2016 року. Розглянуто: обсяги виробництва торфу умовної вологості за останній місяць та з початку року, річний приріст показників випуску цього торфу до попереднього місяця та за період з початку року, залишки торф'яної продукції на кінець звітного періоду.

Зв'язатися з нами