В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку граніту в Індії за 2020 рік. Розглянуто наступне: які сорти граніту з Індії найпопулярніші у світі, особливості та переваги індійського граніту, де основні родовища індійського граніту, основні країни-імпортери індійського граніту на 2020 рік, загальний обсяг експорту індійського граніту в 2020 році, де застосовують граніт з Індії, ціни на індійський граніт.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку граніту в Україні. Розглянуто наступне: які сорти гранітів України найпопулярніші у світі, особливості та переваги українського граніту, основні родовища граніту в Україні.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку граніту в Китаї за 2020 рік. Розглянуто наступне: які сорти гранітів з Китаю найпопулярніші у світі, особливості та переваги китайського граніту, де основні родовища китайського граніту, загальний видобуток граніту в Китаї, частка китайського видобутку граніту від світового виробництва, обсяг експортованого граніту до США, Кореї, Індії та Японії за 2020 рік, де застосовують граніт з Китаю, ціни на китайський граніт.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку граніту в Україні та світі за 2023 рік. Розглянуто наступне: де видобувають гранітв Україні та світі, як видобувають граніт в Україні, які кольори і текстура граніту, що видобувається в Україні.

В матеріалі міститься аналітична інформація по світовому ринку граніту за 2022 рік. Розглянуто наступне: країни-лідери з видобутку граніту, частка топ-5 країн-виробників граніту на світовому ринку граніту, фактори, що впливають на ринок граніту, обсяги імпорту граніту за 2022 рік у США, Великій Британії, Німеччині, Франції та Китаї, відсоткове співвідношення імпорту за видами виробів, найбільші гравці на ринку граніту, середня ціна граніту на світовому ринку, найбільші країни-імпортери граніту в світі, перспективи розвитку ринку граніту на найближчі роки.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку граніту в Італії. Розглянуто наступне: які сорти гранітів з Італії найпопулярніші у світі, вартість найпопулярніших сортів граніту на ринку, особливості та переваги італійського граніту, де основні родовища італійського граніту, обсяг італійського експорту граніту у 2020 році, основні країн-партнери Італії з експорту граніту, де застосовують італійський граніт, ціни на італійський граніт.

В даному огляді представлена аналітична інформація щодо ринку граніту України. Розглянуто: стан та тенденції галузі, місця використання граніту, стан та тенденції ринку, територіальне розміщення гранітних покладів на території України, динаміка кількості компаній на ринку граніту за останні 8 років.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку натурального каменю України 2019 року. Розглянуто: стан та тенденції ринку натурального каменю України, географія збуту мармуру та граніту, структура кам'яного споживання, топ-5 основних країн-споживачів каменю, основні країни постачальники.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку граніту України. Розглянуто: стан галузі граніту України, географічне розташування запасів граніту в Україні у розрізі областей.

Огляд містить звітні відомості щодо ринку граніту України за підсумками січня-жовтня 2017-го, а саме: показники виробництва граніту в Україні за підсумками жовтня, а також з початку року, зміна показників виробництва стосовно аналогічних періодів 2016-го.

Звіт містить статистичні відомості щодо ринку граніту України за підсумками січня-вересня 2017 року. Розглянуто: обсяги випуску граніту у вересні та з початку року, приріст показників випуску у звітному періоді з випуском у аналогічному періоді 2016 року.

У цій публікації відображено інформацію щодо ринку граніту України за січень-серпень 2017 року. Розглянуто: загальний обсяг виробництва граніту за серпень 2017 року, а також сумарний обсяг виробництва з початку року. Темпи приросту як за серпень, так і за січень–серпень 2017 року. Залишки готової продукції наприкінці звітний період.

Дана публікація містить інформацію про ринок граніту України за січень-липень 2017 року. Розглянуто: обсяги виробництва у липні та загалом за січень-липень, динаміка показників як за липень, так і за січень-липень, залишки готової продукції на липень 2017 року.

Огляд містить звітні відомості щодо ринку граніту України за підсумками січня-червня 2017-го, а саме: показники виробництва граніту в Україні за підсумками червня, а також з початку року, зміна показників виробництва стосовно аналогічних періодів 2016-го.

У цій публікації відображено інформацію щодо ринку граніту України за січень-травень 2017 року. Розглянуто: загальний обсяг виробництва граніту за травень 2017 року, а також сумарний обсяг виробництва з початку року. Темпи приросту як за травень, так і за січень–травень 2017 року. Залишки готової продукції наприкінці звітний період.

Дана публікація містить інформацію про ринок граніту України за січень-квітень 2017 року. Розглянуто: обсяги виробництва у квітні та в цілому за січень-квітень, динаміка показників як за квітень, так і за січень-квітень, залишки готової продукції на квітень 2017 року.

Звіт містить статистичні відомості щодо ринку граніту України за підсумками січня-березня 2017 року. Розглянуто: обсяги випуску граніту у березні та з початку року, приріст показників випуску у звітному періоді з випуском в аналогічному періоді 2016 року.

Огляд містить звітні відомості щодо ринку граніту України за підсумками січня-лютого 2017-го, а саме: показники виробництва граніту в Україні за підсумками лютого, а також з початку року, зміна показників виробництва стосовно аналогічних періодів 2016-го.

У даному матеріалі подано звітні відомості щодо виробництва граніту України за підсумками січня 2017 року, включаючи дані виробництва у січні, приріст показника виробництва до АППГ.

У цьому звіті представлені статистичні відомості щодо ринку граніту України за підсумками 2016 року, включаючи показники за обсягами виробництва на ринку у грудні та з початку року, приріст цих показників у річному порівнянні, залишки готової продукції на складах.

Зв'язатися з нами