В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку вагонів в Україні за 2022 рік. Розглянуто наступне: загальна довжина залізничних шляхів, частка залізничних перевезень від валового об’єму переміщених вантажів у 2021 році, кількість вантажних вагонів, пасажирських вагонів та локомотивів на балансі гравців ринку залізничних перевезень за 2021 та 2019 рр., середній вік піввагонів, зерновозів, тепловозів та електровозів, загальний знос локомотивів та вагонів всіх типів, стан виробництва залізничної техніки в Україні станом на 2022 рік, експорт залізничної техніки з України, рекомендації експертів для діючих та потенційних суб’єктів ринку залізничної техніки.

В матеріалі міститься аналітична інформація щодо ринку залізничної техніки в Україні. Розглянуті наступні питання: кількість вагонів, вироблених українськими підприємствами у 2021 році, доля виробників з регіону у загальному обсязі реалізації железничних запчастин на 2022 рік, країни-експортери залізничної техніки у 2022 році, тенденції в споживанні; регуляторні тенденції та аналіз законодавства, що регулює галузь, тенденції у железничних перевезеннях порівняно з автомобільним та морським транспортом, баланс попиту та пропозиції, тенденції в приватному секторі, структура парку вагонів; ємність ринку, рівень зносу вагонів; ТОП-10 виробників вагонів за 2021 рік, основні виробники запчастин в Україні, SWOT-аналіз галузі, сегментація та структурування ринку за видами продукції, світовий обсяг вантажних перевезень залізницею, сегментація вантажних перевезень за видами транспорту в країнах ЄС, географія експорту залізничної техніки, динаміка вантажних перевезень залізницею в Україні, порівняння перевезень залізничним транспортом і автомобільним транспортом в Україні, прогноз обсягів ринку перевезень залізницею в країнах ЄС, прогноз виробництва вантажних вагонів до 2027 року.

У цій статті представлено інтерв'ю з представником "Укрзалізниці" щодо виробництва під час війни, українських вагонів та залізничних зв'язків із країнами ЄС. Стаття розглядає питання, пов'язані із розвитком залізничного транспорту в Україні, особливостями виробництва в умовах війни, а також перспективами співробітництва з країнами Європейського Союзу у цьому сегменті.

У матеріалі подано аналітичну інформацію щодо ринку вагонобудування в Україні під час війни. Розглянуто таке: ситуація у галузі вагонобудування в умовах військового конфлікту, динаміка виробництва вагонів, дефіцит запчастин та орієнтації на експорт, вплив військового конфлікту на виробничі процеси, постачання комплектуючих та ринок збуту, перспективи розвитку галузі в умовах воєнного часу та стратегії підприємств для подолання викликів.

У публікації представлена аналітична інформація щодо ринку напіввагонів в Україні. Розглянуто: ставка плати за користування напіввагонами у січні 2023 р., згідно з прогнозами, ставки на зерновози залишаться на рівні грудня 2022 року, фактична добова ставка за користування напіввагонами з 1 січня 2023 р., ставка для критого вагона, на  зерновози, окатишевоза, перевезення товарів залізничними.

У матеріалі представлено аналітичну інформацію щодо швидкості вантажних вагонів в Україні в грудні 2022 року. Розглянуто: розрахункові середні швидкості вагонів на січень 2023-го, фактична швидкість руху вантажних вагонів по мережі оператора у грудні 2022 р., коментар експерта ринку, експортні перевезення залізняку в листопаді 2022 р., загальний місячний обсяг перевезення вантажів залізницею 2022 р.

В огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку вагонобудування в Україні у вересні 2022 року. Розглянуто: кількість переданих вантажних вагонів замовникам вагонобудівними підприємствами України у вересні 2022 р., кількість реалізованих платформ, хоперів, напіввагонів, випуск вантажного рухомого складу у вересні 2021 року, лідерами з виробництва вагонів минулого року.

Звіт містить дані щодо ринку вантажних вагонів України. Розглянуто: ключові індикатори та стан конкуренції на ринку, оперування вантажними вагонами, цілі та етапи реформування залізничного транспорту, лжидаемая цільова модель ринку залізничних транспортних послуг України в частині оперування рухомим складом, НПА, що передбачають (передбачають) заходи щодо лібералізації ринку залізничних перевезень анбандлінгу АТ «УЗ», рекомендації та звіти міжнародних консультантів та експертів, внутрішні недоліки діючої структури АТ «УЗ» та пов'язані проблеми, тимчасовий характер утворення АТ «УЗ», структурні елементи АТ «УЗ», що належать до бізнес-вертикалі перевезення» та забезпечують оперування вантажним рухомим складом (крім локомотивів), внутрішні протиріччя діючої структури АТ «УЗ», проблеми, які можуть бути вирішені, загальні рекомендації щодо досягнення цілей та вирішення проблем.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку закупівель вагонів в Україні. Розглянуто: результати аукціонів на використання вагонів-зерновозів, середня вартість використання вагонів на аукціонах для перевезення зерна, максимальна ставка, коментар учасника ринку з аукціонів, короткі висновки.

В огляді представлена ​​аналітична інформація щодо ринку металопродукції у залізничному сегменті України. Розглянуто: стан та тенденції ринку металопродукції в залізничному сегменті, придбання «Укрзалізницею» окремих видів металопродукції у 2020-2021 рр., обсяги закупівель рейок у динамічні у 2017-2021 рр., динаміка виконаних колійних робіт «Укрзалізниці»2 , реалізація залізничної продукції українськими виробниками на внутрішньому ринку в 2016-2021 рр., перспективи закупівель, план закупівель «Укрзалізницею» матеріалів верхньої будови колії у 2022 році.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку залізничних коліс України. Розглянуто: частка імпорту залізничних коліс у ЄС, частка України у фрахті ЄС, частка поставок вагонних коліс з України на ринок ЄС, частка імпорту коліс з України для вантажних вагонів, лідер ринку вантажоперевезень до ЄС, тренди світових поставок залізничних коліс, структура поставок коліс із України в розрізі країн.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку вантажних вагонів в Україні за підсумками січня 2022 року. Розглянуто: обсяг виробленого вантажного рухомого складу в Україні за місяць, обсяг виробництва вантажних вагонів та платформ в Україні у січні 2022 року, приріст виробництва до АПГ, порівняння показника з випуском у грудні 2021 року, обсяг виробництва вантажних вагонів в Україні у 2021 році.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку вагонобудування дослідно-механічним заводом «Карпати» за підсумками першого кварталу 2022 року. Розглянуто: кількість вироблених вагонів ОМЗ "Карпати", кількість відремонтованих вантажних вагонів за три місяці, кількість одиниць нового рухомого складу, вироблені заводом у звітному 2021 році, коментар експерта з ринку.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку вантажних вагонів України за підсумками січня 2022 року. Розглянуто: обсяг випуску Крюківським вагонобудівним заводом (КВСЗ) у січні 2022 року, приріст до показника випуску у січні 2021 року, кількість випущених пасажирських вагонів заводом КВСЗ, плани компанії з випуску вагонів, короткі висновки.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку вагонобудування КВСЗ України. Розглянуто: наміри компанії з нарощування випуску вантажних вагонів, коментар учасника роботи підприємства, приріст випуску вантажних вагонів заводів у січні 2022 року, приріст до показника АППГ.

У звіті представлено аналітичну інформацію щодо ринку вагонобудування в Україні за підсумками 2021 року. Розглянуто: обсяг випуску вагонів в Україні у звітному році, приріст до показника АППГ, трійка провідних виробників вагонів, топ-10 основних компаній-виробників вагонів в Україні та обсяги їх випуску, коментар експерта ринку.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку пасажирських вагонів в Україні. Розглянуто: інформація про кількість пасажирських вагонів, якими оперує АТ "Укрзалізниця", кількість плацкартних вагонів, купейних, СВ, кількість вагонів в експлуатації у 2019 та 2020 роках.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку вагонобудування в Україні. Розглянуто: стан та тенденції ринку вагонобудування в Україні, ситуація з пасажирським вагонобудуванням та новими локомотивами, попит на вагони вітчизняних виробників, виробництво вагонів в Україні.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку вагонобудування в Україні. Розглянуто: сценарії розвитку вагонобудування в Україні, статистика вагонобудування в Україні, оновлення старого парку вагонів, заборона імпорту вагонів, плани на ремонтні роботи, пошук альтернативних ринків, інновації в галузі.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку залізничної будови в Україні. Розглянуто: стан та тенденції ринку, державне регулювання галузі залізничної будови, інвестиції в сектор пасажирського вагонобудування.

Зв'язатися з нами