В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку морського сектору України за 2023 рік. Розглянуто наступне: обсяги вилову біоресурсів в українських водах Чорного моря за 2018-2023 рр., традиційна структура вилову риби українськими рибалками, вирощування та вилов товарної продукції підприємствами аквакультури в Україні за 2016-2021 рр., райони Одеської області з найбільш розгалуженою мережею оздоровчих та курортних закладів, обсяг перевалки вантажів у морських портах України за 2015-2021 рр., ключові невійськові та політичні проблеми, з якими стикається бізнес в Україні, ключова інформація про український морський кластер.

У цій статті розглядається інформація щодо руйнування Каховської ГЕС на річці Дніпро та його наслідки для судноплавства України. Розглянуто таке: вплив руйнування гідроелектростанції на гідрологічні умови річки, на рівень води та навігацію, проблеми, з якими стикаються судноплавні компанії та судновласники через зміни у гідрологічному режимі, важливість вжиття відповідних заходів для мінімізації негативних наслідків та забезпечення безпеки судноплавства на Дніпрі.

У звіті подано аналітичну інформацію про ринок металобрухту в Україні. Розглянуто: стан та тенденції розвитку ринку, запаси металобрухту в Україні, обсяги металобрухту, чисельність і стан військово-морського флоту в Україні (за типами суден і категоріями: транспортні судна, рибальські, технічні судна та спеціального призначення, стоянка) станом на 01.01. 2020, коментарі експертів ринку, особливості ринку, факти списання та продажу суден в Україні, короткі висновки.

В огляді представлена інформація про ринок переробки суден. Розглядається така інформація: ситуація на ринку переробки суден, умови трансформації глобальної «зеленої» економіки, одне з важливих джерел поповнення вторсировини, вартість розчистки суден у середині січня 2022 року, тенденції вивезення суден на металобрухт, коментарі експерта ринку, як розбирають кораблі на пляжах Індії, Пакистану, Бангладеш, статистика переробки.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку суднобудування в Україні. Розглянуто: проблеми галузі суднобудування України, державне регулювання, підтримка галузі, лізинг на ринку, джерела фінансування, етапи реалізації Стратегії та показники ефективності.

В огляді наведено аналітичні відомості щодо ринку суднобудування України за підсумком 1 півріччя 2020 року. Розглянуто: прибуток одного із операторів українського ринку судноплавства, чисельність річкового флоту компанії, чистий прибуток за 2019 р.

У матеріалі представлені аналітичні відомості щодо суднобудування. Розглянуто: провідна форма фінансування світового судноплавства останніми роками, роль Китаю, витрати 5-ти китайських фінансових інститутів на придбання судів транспортного флоту у 2018 році, приклади лізингових угод, короткі висновки.

У публікації представлена аналітична інформація щодо суднобудівної галузі України. Розглянуто: стан та проблеми суднобудівної галузі країни, практичні кроки щодо відновлення суднобудівної галузі, державне регулювання галузі, податкове регулювання, основні цілі та завдання регіонального кластеру суднобудування, концептуальна модель організації регіональної кластерної системи суднобудування та судноремонту, короткі висновки.

Огляд містить аналітичні відомості щодо суднобудівної галузі України. Розглянуто: стан та тенденції розвитку суднобудування в Україні, кількість побудованих судна, експортованих та для внутрішнього ринку за 2018/19 МР, коментар експерта галузі, динаміка тоннажу суден на світовому судноплавному ринку з 1993-2018 рр., потужності українських суднобудівних підприємств, короткі висновки експертів.

У матеріалі представлені аналітичні відомості щодо ринку ремонту катерів та кораблів в Україні за підсумками 2019 року. Розглянуто: підприємства, на яких пройшли планові ремонти катерів та кораблів у звітному році, коментарі експертів із ремонту та стану технопарку, сума, виділена для підтримки боєздатності корабельно-катерного складу у 2019 році.

Звіт містить аналітичні відомості щодо ринку суднобудування України за підсумками 2018 р. Розглянуто: динаміка та тенденції ринку суднобудування, загальна кількість суден на внутрішньому ринку (будівництво) та експорту з 2017-2018 рр., кількість модернізованих суден на експорт та на внутрішньому ринку за два року, основні фінансові показники, динаміка реалізації з 2015-2018 рр., порівняння реалізації та оптових цін, реальза реалізація верфей та промисловості України в цілому з 2015-2018 рр., структура реалізації в розрізі суднобудування, включаючи судноремонт та іншу продукцію, динаміка реалізації судноремонту з 2015-2018 рр., динаміка відрахувань до бюджету з 2015-2018 рр., державне регулювання галузі суднобудування, статистика по світу, висновки та очікування.

У цьому матеріалі представлені відомості щодо ринку суднобудування. Розглянуто: основні тенденції ринку суднобудування, динаміка контейнероємності, основні новини операторів ринку, проблеми, пов'язані з експлуатацією, технічні характеристики суден нового покоління, прогноз економії масштабу при експлуатації контейнерів, короткі висновки.

Огляд містить коментарі експерта з ринку суднобудування України. А саме: причини збитку галузі суднобудування України, кількість випущених судів різного класу у 2016 році, перспективи відродження української суднобудівної галузі, роль держави у цій перспективі, перспективи впровадження програми, інтереси бізнесу, короткі висновки експерта.

В даному огляді представлена інформація щодо українського ринку суднобудування, а саме рівень впливу світових сировинних ринків на ціни на морські судна. Розглянуто: основні тенденції та характеристика ринку, фактори впливу з боку попиту, динаміка перевезень основних насипних вантажів з 2000-2015 рр., динаміка індексу Bloomberg Commodity Index, огляд факторів, що впливають з боку пропозиції, динаміка цін на нові побудовані балкери залежно від виду дедвейду суду з 2013-2016 рр., ціни та обсяги розібраних балкерів на металобрухт, короткі висновки.

У цій статті розглянуто ринок кораблебудування України, а саме: загальні тенденції, ключові фактори впливу, обсяги вантажів, що перевозяться водним транспортом, провідні країни на ринку суднобудування, сума замовлень, можливі напрямки розвитку українського ринку суднобудування.

У даному матеріалі подано основні тенденції розвитку ринку суднобудування України. Розглянуто стан галузі, основні проблеми ринку вітчизняного суднобудування, порівняння собівартості виробництва в Україні з витратами в Європі та Азії, інші тренди ринку.

В огляді подано аналітичні відомості щодо ринку суднобудування України. Розглянуто: рівень використання виробничих потужностей суднобудівних компаній України, обсяг експорту продукції суднобудування та судноремонту, коментар експерта з погіршення експорту, робочі проекти з початку року.

Цей огляд містить інформацію щодо ситуації на українському ринку суднобудування. Розглядається таке: реєстраційна книга суден в Україні (реєстраційний номер, номер IMO, позивний, рік побудови, назва судна, судновласник, порт приписки, прапор, символ класу, тип, валова ємність, довжина, ширина, висота борту, чиста ємність, головні двигуни , Тип, сумарна потужність, дедвейт).

Матеріал, поданий у цьому огляді, містить інформацію щодо ситуації на українському ринку судів. Розглядається таке: проблеми флоту під українським прапором, середній вік торговельних суден валовою місткістю понад 500 р.т. в Україні на початок 2013 року, основні причини кризового стану судноплавної галузі України, світовий досвід державного регулювання судноплавства, досвід російського міжнародного реєстру судів, особливості українського реєстру судів.

Огляд представлений у даному огляді містить інформацію щодо ситуації на ринку суховантажних суден річка-море України. Розглядається наступне: аналіз стану існуючого флоту, частка України в структурі перевезень по Дунаю в 2010 році, обсяг українського експорту, що йде річкою в період кризи 2008 року, кількість буксирів, штовхачів, самохідних суховантажних суден і несамохідних суховантажних барж, що працюють на Дунаї році та з них під українським прапором, вік українських суден на Дунаї, середній вік усіх транспортних суден, що перебувають під наглядом регістру судноплавства України, проекти судів внутрішнього та змішаного річка-море плавання, загальні річні експлуатаційні витрати на судна.

Зв'язатися з нами