В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку верстатного обладнання в Україні за перший квартал 2024 року. Розглянуто наступне: топ 25 компаній на ринку оптової торгівлі верстатами в Україні за перший квартал 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку фрезерів в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: ТОП 5 найкращих моделей акумуляторних фрезерів за продажами в Україні за 2023 рік, особливості акамуляторних фрезерів, таблиця порівняльних характеристик акумуляторних фрезерів.

Цей огляд містить інформацію щодо ситуації на українському ринку фрезерних верстатів. Розглядається таке: найбільші компанії-імпортери обладнання в Україну, найбільші оператори українського ринку фрезерних верстатів, види фрезерного обладнання, цінова політика на ринку українські, американські та швейцарські фрезерні верстати.

В огляді подано інформацію щодо ситуації на українському ринку верстатобудування. Розглядається таке: тенденції розвитку українського верстатобудування, види токарних верстатів залежно від призначення, рушійні фактори розвитку даного сегменту ринку, основні функціонуючі верстатобудівні заводи в Україні, лідер на світовому ринку верстатобудування, які мають попит.

Матеріал, представлений у цьому огляді, містить інформацію щодо ситуації на українському ринку верстатобудування. Розглядається наступне: основні тенденції розвитку українського верстатобудування, регіональний розподіл світового виробництва металообробного обладнання у 2012 році, головна спеціалізація українського верстатобудування, динаміка українського експорту та імпорту металообробного обладнання у 2012 році (металообробні верстати, обробні центри, агрегатні верстати, токарні верстати верстати), найбільші оператори на ринку МГО України, головні ринки збуту української продукції, динаміка світового виробництва МГО, лідери з виробництва МГО у світі.

Огляд містить інформацію щодо ринку верстатів України (верстати для обробки будь-яких матеріалів шляхом видалення матеріалу за допомогою лазерного або іншого світлового або фотонного променя, ультразвукових, електророзрядних, електрохімічних, електронно-променевих, іонно-променевих або плазмово-дугових процесів), а саме: зовнішня торгівля продукцією (експорт, імпорт), основні країни-експортери верстатів, основні країни-імпортери та інше.

Цей огляд містить матеріал щодо ринку токарних верстатів України (верстати токарні (включаючи токарні верстати багатоцільові) металорізальні). Розглядається таке: обсяги експорту токарних верстатів з України, обсяги імпорту токарних верстатів до України, країни-імпортери токарних верстатів, країни-експортери токарних верстатів та інше.

Огляд містить інформацію щодо ринку верстатів України (верстати обдирно-шліфувальні, заточувальні, шліфувальні, хонінгувальні, притиральні, полірувальні та для виконання інших операцій чистової обробки металів або металокераміки за допомогою шліфувальних каменів, абразивів або полірувальних засобів, крім зуборізальних, зубошліфувальних або зубовідвідних) позиції 8460). Розглядається таке: сальдо торговельного балансу, зовнішня торгівля продукцією (експорт та імпорт), основні імпортери продукції, основні експортери продукції.

В огляді подано інформацію щодо ситуації на українському ринку верстатобудування. Розглядається таке: основні тенденції над ринком, найбільш затребувані види установок, чинники впливу вибір бурового устаткування, найбільші оператори російському ринку бурових установок.

Ті українські верстати та обладнання, які ще в Україні виготовляються, на внутрішньому ринку практично не потрібні. Майже все йде експорту. Головний ринок збуту українського верстатобудування – Росія та Білорусь. Пробитися на західний ринок із українською верстатобудівною продукцією практично неможливо. Із західними аналогами вона конкурувати не здатна. З усієї верстатобудівної галузі нині у відносно напівживому стані знаходяться три заводи: Краматорський завод важкого верстатобудування (КЗТС), Харківський верстатобудівний завод імені С. В. Косіора (ВАТ «Харверст») та ...

Більшості верстатобудівних підприємств України довелося змінювати профіль виробництва. Наприклад, Львівський завод фрезерних верстатів (ЛЗФЗ) наразі заробляє на виготовленні гідророзподільників для автомобільних кранів (це 60% продукції підприємства). А от верстатів він випускає не більше півтора десятка на рік, причому більшу частину цього обсягу становлять недорогі гравірувально-копіювальні верстати вартістю 13-15 тис. гривень. Справа в тому, що фрезерні верстати, що є профільним продуктом ЛЗФЗ, призначені саме для механічної обробки, що застосовується, зокрема, у станкобудуванні, а оборотних засобів на оновлення виробничих потужностей у верстатобудівних заводів.

Економісти прогнозують, що якщо темпи модернізації обладнання найближчим часом суттєво не прискоряться, то до 2005 р. близько 90% основних фондів машинобудівних підприємств будуть повністю зношеними. Вже сьогодні зношування верстатного парку вітчизняної промисловості перевищує 52%. 60-95% машин у заводських цехах старше 20-25 років. Фахівці вважають перспективним розвиток ринку модернізації обладнання. Поки промислові монстри з багатотисячними колективами зайняті зміцненням власних позицій на зовнішніх ринках, за задоволення попиту місцевих верстатників взялися невеликі інноваційні компанії, що пропонують капітальний ремонт металорізального обладнання всіх типів.

Обладнання для обробки дерева в Україні виробляють асоціація «Укрспецлісмаш» (16584) 000 «Астра»(2055), 000 «Говер» (8011) 000 «Ліс та К» (3834), ВАТ «Лесдеревмаш» (5065), ПП «Магр »(4248), 000 «Катран»(22110), ін. З розвалом СРСР ситуація не покращилася - швидше, навпаки Для розробки та постановки у виробництво будь-яких верстатів (в т. ч. і деревообробних) необхідні значні інвестиції, які у 90- х роках не давали ні держава, ні представники приватного капіталу. Не дають грошей і сьогодні. За відгуками операторів ринку, сьогодні не менше 95% продукції українських виробників купують малі приватні виробництва - майстерні, артілі та цехи, що виготовляють заготовки (дошка та брус) або готову продукцію поштучно (не серійно) та з великою часткою ручної праці. з'явилися лише

Зв'язатися з нами