В матеріаліі міститься аналітична інформація по ринку обладнання для добувної промисловості в Україні за перший квартал 2024 року. Розглянуто наступне: топ 25 компаній на ринку оптової торгівлі машинами й устаткованням для добувної промисловості та будівництва в Україні за перший квартал 2024 року.
В огляді наведено інвестиційні проекти добувної промисловості в Україні на початок 2023 року. Розглянуто: галузеві проекти України, які потребують інвестицій, короткий огляд проекту, інвестиційна можливість, статус проекту, сума інвестицій у комплекс, місто розташування, ціль проекту.
У матеріалі представлена аналітична інформація щодо трендів видобувної галузі України. Розглянуто: коментар експерта з ринку, поточний стан галузі, державне регулювання видобувної галузі країни, переваги та некорисні зміни, інвестиційна привабливість галузі, оновлення законодавства.
Матеріал, представлений у даному огляді, містить інформацію щодо українського ринку обладнання для видобутку та обробки каменю, а саме: тенденції попиту на обладнання для видобутку та обробки каменю, структура ринку каменеобробного обладнання та інструментів в Україні, частка техобслуговування в обсязі реалізації товарів та послуг торговцями каменеобробним обладнанням, обсяги ринку каменеобробного обладнання та інструментів в Україні в період з 2009 по 2011 рр., обсяги імпорту обладнання для каменеобробки в Україну, частка вітчизняної продукції на ринку обладнання для каменеобробки.
У цьому огляді представлена інформація щодо ринку каменедобувного та каменеобробного обладнання України. Розглядаються основні тенденції ринку, ситуація на ринку, а також обсяг ринку обладнання для видобутку та обробки каменю в Україні, частка імпортного каменедобувного та каменеобробного обладнання та інструментів, обсяги імпорту, структура експорту природного каменю з України та інше.
Проте за 9 місяців 2009 р. імпорт обладнання в Україну зменшився, за оцінками операторів, майже вчетверо, а частка імпортерів у структурі ринку скоротилася на 15 в.п. При цьому, як стверджують гравці ринку, ціни на закордонне обладнання та інструменти у доларовому еквіваленті залишилися на рівні минулого року, але стимулювати попит імпортери так і не змогли. В умовах вимушеної економії каменеобробники вважають за краще купувати уживане обладнання або ж віддають перевагу китайській продукції, дешевшій, ніж європейські аналоги. Той чи інший підхід оператори аргументують в такий спосіб. "Китайське обладнання (розпилювальні, камнекольні верстати) купують, коли не потрібна висока
Незважаючи на те, що в Україні попит на вироби з натурального каменю щороку збільшується на 20%, поки що не всі вітчизняні покупці готові платити від $50 за 1 кв. м плитки з вітчизняного граніту, якщо на ринку є китайська продукція, яка в кілька разів дешевша. А ось у країнах з жорсткішим кліматом, в яких продукція з Азії не витримує перепадів температур, український граніт стає найбільш затребуваним через вищі міцності. Українські граніти мають дві важливі переваги перед російськими: вони мають велику різноманітність кольорів і структур, а також більш високу якість. Тому минулого року попит на українську кам'яну продукцію, наприклад, у Росії збільшився на