В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку електроніки в Україні у першому півріччі 2024 року. Розглянуто наступне: кількість онлайн-замовлень електроніки у першому півріччі 2024 року, середній чек в сегменті електроніки, онлайн-замовлення, витрати та кількість замовлень у сегменті електроніки в Україні за 2023 рік порівняно із 2022 роком, частка мобільних покупок в Україні на початку 2024 року, закупівлі побутової техніки за сегментами у 2024 році, топ міст України з найбільшим числом замовлень з категорії електроніки за розміром середнього чека у 2024 році, частка клієнтів, які використовують кешбек-сервіси під час купівлі електроніки у 2024 році порівняно з 2023 роком.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку зарядних станцій в Україні станом на 16 травня 2024 року. Розглянуто наступне: попит на зарядні станції станом на 16 травня у порівнянні з попереднім тижнем, продажі сонячних панелей, павербанків, ліхтарі, джерела безперебійного живлення, акумулятори та реле напруги, свічок, інверторів та генератори.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку дизельних генераторів в Україні та світі за 2023 рік. Розглянуто наступне: очікуваний розмір ринку дизельних генераторів у світі на 2024 рік, обсяг ринку у 2023 році, тренди на ринку дизель-генераторів, структура українського ринку ДГУ 2023 року за оцінками експертів, співвідношення шляхів постачання ДГУ на ринок України в 2023 році, розподіл марок двигунів, які використовуються в ДГУ в 2023 році, структура продажів ДГУ у 2023 році за сферами діяльності, оціночний рівень росту ринку ДГУ в 2023 порівняно із 2022 роком.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку зарядних станцій в Україні за результатами квітня 2024 року. Розглянуто наступне: приріст продажів павербанків і зарядних станцій за результатами квітня порівняно з попереднім роком, продажі зарядних станцій станом на 8 травня порівняно із минулим тижнем.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку пристроїв електроживлення в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: попит та кількість оголошень на пристрої електроживлення у період 01.03-21.03.2024 порівняно з 22.03-15.04.2024, вартість пристроїв електропостачання у період 01.03-21.03.2024 порівняно з 22.03-15.04.2024.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку генераторів в Україні станом на весну 2024 року. Розглянуто наступне: коли та де очікуються відключення світла в Україні, як змінився попит на прилади аварійного живлення, середньотижневий продаж зарядних станцій станом на квітень 2024 року у порівнянні з лютим 2024 року, найпопулярніші моделі зарядних станцій у березні-квітні 2024 року, топ-5 зарядних станцій, які найчастіше купували українці у березні 2024, найпопулярніші павербанки на 10, 20 і 30 тисяч mAh.

У звіті подано аналітичну інформацію щодо ринку дизель-генераторів в Україні в 2022 році. Розглянуто: стан та тенденції ринку, основні підсумки ринку дизель-генераторів в Україні за підсумками 2021 року, динаміка глобальних продажів дизель-генераторів, структура українського ринку ДДУ у 2021 році, склад українського ринку ДДУ, структура українського ринку ДДУ 2021 за оцінками експертів, розподіл кількості ДДУ потужністю 32–250 кВА/250–550 кВА/понад 550 кВА поставлених у 2021 році на український ринок, співвідношення шляхів поставок ДДУ на ринок України у 2021 році, основні постачальники, думка експертів ринку, розподіл марок ДВ потужностям, двигуни, які використовують основні виробники ДДУ, структура продажів ДГУ за потужностями у 2021 році за сферами діяльності, структура продажів ДДУ потужністю від 250 кВА. щодо сфер діяльності замовників у 2017-2021 роках, короткі висновки.

У статті представлена аналітична інформація щодо ринку генераторів для приватного будинку. Розглянуто: стан та тренди ринку генераторів для частого будинку, статистика продажів генераторів на 10-12 кВт за брендами, плюси та мінуси інверторних генераторів, представлених на ринку, порівняння характеристик представлених інверторних генераторів.

У статті представлено рейтинг найкращих інверторних генераторів в Україні у 2020 році. Розглянуто: стан та тенденції ринку, статистика продажів інверторних генераторів в Україні за брендами, плюси та мінуси інверторних генераторів, представлених на ринку, порівняння характеристик представлених інверторних генераторів.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку газових генераторів в Україні за підсумками 2020 року. Розглянуто: топ найкращих моделей газових генераторів у 2020 році, статистика продажів генераторів за брендами, плюси та мінуси представлених на ринку газових генераторів, порівняння характеристик представлених газогенераторів.

У публікації представлено аналітичну інформацію щодо ринку дизель-генераторів в Україні. Розглянуто: стан та тенденції ринку ДДУ в Україні та світі, структура українського ринку ДДУ у 2020 році, перспективи ринку, вплив карантину на ринок дизель-генераторів, структура українського ринку ДДУ 2020 року за оцінками експертів, розподіл кількості ДДУ за потужностями, поставлених у 2020 року на український ринок, провідні оператори ринку, попит на ринку, розподіл марок двигунів, які використовуються в ДГУ за потужностями, двигуни, що використовуються основними виробниками ДДУ, структура застосування ДДУ за галузями та потужністю, структура поставок ДГУ за сферами діяльності з 2016-2020 рр., короткі висновки.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку дизель-генераторів в Україні в 2018 році. Розглянуто: стан та тенденції українського ринку ДДУ, гравці ринку, тренди світового ринку дизель-генераторів, категорії генераторів за потужностями, коментарі учасників ринку, статистика поставок ДДУ за категоріями замовників, нововведення ринку у 2018 році, короткі висновки.

В огляді міститься інформація щодо ситуації на українському ринку ДБЖ на початок 2015 року. А саме: темп скорочення продажів на даному ринку за підсумком 2014 року, ситуація на даному ринку, фактори, що впливають на купівлю ДБЖ, основні гравці ринку ДБЖ за підсумками 2014-початок 2015 рр., багатовендорні дистриб'ютори українського ринку ДБЖ, структура ринку ДБЖ по видам продукції за підсумком 2014 року, обсяг українського ринку ДБЖ за підсумком 2014 року, короткі прогнози розвитку ринку на 2015 рік.

Дослідження містить інформацію щодо ситуації на українському ринку ДДУ 2014 року. Представлено: обсяги продажів на ринку, що розглядається в 2014 році, структура ринку ДДУ по виробниках, структура інсталяцій ДДУ в різних галузях економіки станом на 2014 рік, думки експертів за підсумками 2014 року, основні оператори ринку, структура продажів ДДУ, придбаних для потреб АТО в загальну структуру продажів.

Цей огляд містить інформацію щодо ринку обладнання для біоенергетики України. Представлено таке: коефіцієнт виходу енергії для різних енергоустановок (установки на деревній біомасі, установки на соломі, біогазові установки, установки з виробництва моторних біопалив, установки з використанням викопних палив), коефіцієнт виходу енергії EYCNR для технологій прямого спалювання та газифікації біомаси, залежність коефіцієнта енергії для ТЕС 25 МВте на соломі від врожайності сільськогосподарських культур, характеристики досліджуваних варіантів виробництва електроенергії з біогазу, характеристики біогазових установок, що працюють на різних видах сировини, енергетична ефективність технологій виробництва біоетанолу, питомі викиди парникових газів для різних технологій виробництва енергії з біомаси, вплив відстані транспортування на енергетичні та екологічні показники біоенергетичних технологій та багато іншого.

Матеріал, представлений у цьому огляді, містить інформацію щодо ситуації на українському ринку енергетичного обладнання. Розглядається таке: державне регулювання галузі, знос обладнання в тепловій енергетиці, знос електромереж, розмір перехресного субсидування.

Огляд містить інформацію щодо ситуації на українському ринку вітроенергетичного обладнання. Розглядається наступне: тенденції розвитку на ринку, місце України в рейтингу привабливості країн з точки зору відновлюваних енергоресурсів, встановлена ​​потужність вітроенергетики України в 2011 році, ВЕС, приєднані до енергомережі в рамках Комплексної програми (100% державної власності), нові ВЕС, введені в експлуатацію у 2011 році (100% приватний капітал), державне регулювання галузі, існуючі бар'єри на ринку вітроенергетики України, нові вітроенергетичні проекти, процедури реалізації проектів, вітроенергетичні проекти, заплановані до реалізації на 2012-2013 рр., лідери на ринку вітроенергетики України.

В результаті аналізу вдалося, зокрема, з'ясувати, що якщо середня цифра зростання ринку порівняно з 2010 роком склала 9%, то, скажімо, однофазні ДДУ малої потужності (в т.ч. для побутового застосування) показали збільшення на 15-20 %, досягаючи максимальних значень систем потужністю 5-20 кВА. Середній сегмент зріс на 8-10%, старший - додав 5-7% порівняно з 2010 роком. Зазначимо, що йдеться лише про фінансові показники, кількісні оцінки продажів у цьому дослідженні відсутні. Загальний обсяг українського ринку ДДУ, за нашими оцінками, отриманими вищевикладеним чином, становить $36 млн. Значний вплив на зростання ринку ДДУ у 2011 році надали процеси, пов'язані з підготовкою до Євро-2012 (це, перш за все, рішення середньої та високої потужності ). Проте вже в другій половині року це джерело проектів практично вичерпалося. Також деяке пожвавлення внесли проекти для великих та середніх за розміром ЦОД, введених в експлуатацію у 2011 році. Були відзначені проекти у сфері

Найбільший обсяг проектів цього типу передбачається реалізувати в Донецькій області (сумарний прогнозований обсяг фінансування – 77,5 млн. дол. США), Дніпропетровській області (58,8 млн. дол. США), Харківській області (48,5 млн. дол. США) ), а також м. Києві (48,1 млн. дол. США). Нагадаємо, найбільш ємним сегментом українського ринку електрогенеруючого обладнання для малої енергетики є дизель-генераторні установки. На даний сегмент припадає близько

Зв'язатися з нами