У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо світового ринку напівпровідників. Розглянуто: тренди світового ринку автопрому, прогнози щодо скорочення виробництва напівпровідників у світі у 2021 році, прогнозні збитки автомольних компаній від дефіциту напівпровідників у світі, відомі великі виробники напівпровідників у світі, вплив пандемії на ринок.

В огляді представлена ​​аналітична інформація щодо ринку АКБ України у 2021 році. Розглянуто: стан та тенденції українського ринку систем електроживлення, обсяги поставок у 2020 році, стан та тренди світового ринку акумуляторів, основні виробники та постачальники АКБ в Україні, український ринок стаціонарних АКБ у 2020 році, структура поставок АКБ у 2020 ти акумуляторних батарей на українському ринку, виробники та імпортери ринку, кількість міжнародних патентів, пов'язаних з різними сферами застосування акумуляторних батарей, 2000–2018 рр.

Огляд містить аналітичні відомості щодо ринку опор ЛЕП України. Розглянуто: сегментацію ринку опор ЛЕП в Україні, сезонність ринку ремонтно-будівельних робіт на ЛЕП, перелік найбільш інвестиційно-ємних дорожніх проектів, короткі висновки та прогнози.

Дослідження містить звітні аналітичні відомості щодо ринку стабілізаторів електричної напруги України. Розглянуто: основна властивість стабілізаторів, їхня класифікація, структура ринку стабілізаторів, виробники та торгові марки однофазних стабілізаторів, що постачаються на український ринок, перелік виробників та торгових марок трифазних стабілізаторів напруги, інше.

У цій роботі представлена аналітична інформація щодо ринку ДБЖ України за підсумками 2015 року. Розглядається: загальні тренди розвитку ринку джерел безперебійного харчування, обсяг українського ринку ДБЖ, згідно з оцінкою учасників, продукти, представлені на ринку та їх потужності, структура ринку у розрізі виробників.

Звіт містить аналітичні відомості щодо ринку електрообладнання України за підсумками 2015 року. Розглядається: стан та тенденції галузі, обсяги виробництва електродвигунів, генераторів та трансформаторів за підсумками 2015 р., топ компаній з виробництва електротехнічних побутових приладів, топ компаній з виробництва розподільної та контрольної апаратури, обсяги випуску електроніки, комп'ютерів та приладів, батарей та акумуляторів, обладнання та електричного.

У статті представлена аналітична інформація щодо поставок обладнання для операторів мобільного зв'язку України, розглядається таке: компанія, яка є великим постачальником обладнання у світі, кількість країн, в яких представлена його продукція, обіг компанії у 2015 році, інвестиції в оновлення інфраструктури компанії Київстар у 2015 році р., структура радіообладнання у розрізі постачальників.

Огляд містить інформацію щодо ситуації на українському ринку електротехнічної промисловості. Розглядається таке: стан машинобудівної галузі в Україні, місце електротехнічної промисловості в обсягах реалізованої продукції машинобудування в динаміці з 2010-2013 рр., структура ринку електротехнічної продукції в Україні, прогноз розвитку світового ринку світлотехніки за сегментами (житлові, офісні, зовнішні, торгові та інші ) до 2020 року, структура вітчизняного ринку освітлювальної техніки за видами (офісна, зовнішня, побутова), основні гравці на українському ринку електротехнічної продукції, а також короткі висновки та пропозиції.

У даному дослідженні представлена інформація щодо ринку промислових засобів автоматизації, розглянуто: стан та загальні тенденції ринку, динаміка виробництва електротехнічних засобів автоматизації за 6 місяців 2011 року, групи економічних факторів, що характеризують стан та прояви ринкової кон'юктури ринку, що розглядається, короткі висновки та рекомендації.

У цьому огляді наводиться інформація про розвиток трансформаторного виробництва в Україні, а саме – у місті Запоріжжі.

Після проведення травневих торгів «Керміконд» фактично перестав існувати, проте остаточно розпрощатися з ним ліквідатору заважали малоцінні активи, що залишилися у боржника (розукомплектоване обладнання та залишки нерухомості). Їх продаж та списання зайняли майже півтора роки, поки на початку 2010 р. не було зведено ліквідаційний баланс. З нього було зроблено нехитрий висновок: реалізація майна держпідприємства із Верхньодніпровська дозволила погасити всі його борги, проте жодних активів у боржника не лишилося. Наслідком цього стало винесене днями рішення Господарського суду Дніпропетровської області про завершення процедури ліквідації заводу та офіційне припинення його існування.

За помірно-оптимістичного сценарію розвитку економіки передбачається зниження виробництва електрообладнання, електронного та оптичного обладнання у 2010 р. порівняно з 2008 р. на 19,9% (зокрема, виробництво лічильників електричних скоротиться в середньому на 17%). Дану динаміку зумовить прийняття нормативних правових актів, що стимулюють економію використовуваних ресурсів (води, електрики) у частині ЖКГ через використання електролічильників.

У 2009 р. обсяги виробництва в галузі впали на 45,1% порівняно з 2008 р. Найбільше падіння зафіксовано у виробництві транспортних засобів та обладнання (-58%), у виробництві машин та обладнання (-47,6%), у виробництві Відзначимо більше, ніж очікувалося на початку минулого року, зниження випуску вантажних вагонів (-58%), металоконструкцій (-45-50%), вантажних автомобілів (-79%). , тракторів (-77%). Прогнози на 2010 р. помірно позитивні. Зазначимо, що з кінця 2009 р. з повним завантаженням працюють такі великі машинобудівні підприємства як Новокраматорський машзавод (цього року планує завершити реконструкцію основних фондів), «Азовмаш» (торік завдяки великому контракту на постачання «ВЕБ-лізингу» 500 цистерн зумів). збільшити випуск цистерн на 7,5%), «Мотор-Січ» (виторг компанії за 9 міс. 2009 р. зріс на 78%, чистий прибуток у 24 рази – до 517 млн. грн., рекордні за всю історію компанії показники) , «Турбоатом», «Зоря-Машпроект», «Запоріжтрансформатор», «Електроважмаш», Стаханівський вагонобудівний завод (2010 р. має намір збільшити обсяги випуску вантажних вагонів у 3 рази), Херсонський суднобудівний завод (2009 р. збільшив обсяг виробництва на 20%).

На обсяги виробництва підприємств енергетичного машинобудування криза вплинула найменше. Виручка компаній цього сектору економіки минулого року зросла на 10% у доларовому еквіваленті, у гривні оборот галузі збільшився на 65% рік до року. продукції. Клієнти українських компаній зазвичай іноземні держмонополії зі стабільним фінансуванням.

Попит на електроінструменти за поточний рік впав більш ніж удвічі – забудови стоять, замовлень на обладнання практично немає. Основний удар припав на дорогий професійний інструмент імпортного виробництва. Прагнучи заощадити, будівельники вважають за краще не купувати нове обладнання, а ремонтувати вже існуюче. За даними маркетолога ВАТ «Завод «Фіолент», обвал ринку України за перше півріччя 2009 р. становив 60-70% порівняно з минулим роком і повернувся на рівень 2006-2007 років. Оборот ринку електроінструменту за аналізований період становив близько 27-37 млн. дол. Це все обумовлено зупинкою практично всього великого та середнього будівництва в Україні. За підрахунками Держкомстату, обсяги виконаних у поточному році будівельних робіт стосовно аналогічних періодів минулого року знизилися в середньому на 42-45%.

Український енергомашинобудівний комплекс продовжує зміцнювати свої позиції на ринку Таджикистану. В результаті візиту таджицької делегації було укладено принципові домовленості щодо постачання вітчизняного обладнання. Таким чином, вітчизняні заводи можуть нарощувати постачання до інших країн, поряд із російським ринком.

Постачання будівельного обладнання електроенергією є першочерговим завданням при спорудженні будь-якого об'єкта, оскільки електроінструменти, кранова техніка, стаціонарні бетономішалки працюють за допомогою електричного струму. Просте та надійне вирішення цього завдання – альтернативні джерела електроживлення – електрогенератори, здатні забезпечити будівельному об'єкту енергетичну стабільність та незалежність. Електрогенератори – це джерела автономної та резервної електроенергії. Залежно від класу та потужності даного обладнання вони можуть живити електрикою широкий спектр механізмів: від домашніх електроприладів до виробничих ліній на заводі.

Сьогодні ділова будівля оснащується різними системами життєзабезпечення: електропостачання, освітлення, клімат-контролю, теплопостачання, водопостачання, протипожежного захисту, охорони та контролю доступу, відеоспостереження, СКС. Загалом у сучасних офісних центрах встановлюється від 25 до 50 і більше різнорідних інженерних систем. При цьому високий рівень оснащення сучасними системами життєзабезпечення не самоціль, а спосіб скоротити витрати на їх експлуатацію. Грамотний розрахунок економічних показників проекту дає змогу окупити витрати на впровадження новітніх технологій в управління будівлею протягом двох-трьох років.

Навряд чи українським продавцям електроінструменту варто імпровізувати при виборі торгових марок та товарних груп — на ринку все давно розписано по нотах. Класифікацію електроінструменту можна проводити за різними критеріями: призначенням, конструкцією, матеріалом, за роботою, для якої він призначений. які він у змозі витримати. Незалежно, про що йдеться — чи про дриль, чи про перфоратор, — як правило, можна знайти на ринку ці види інструменту і в професійному, і в побутовому варіантах.

Армія свердло-довбає електроначиння сьогодні вражає більшість тих, хто цікавиться своєю... однаковістю. При цьому різні хіба що кольори інструменти можуть відрізнятися за ціною в кілька разів. Вся справа в обсязі робіт: лагодити меблі, вішати картини на стіни, сколювати набридлу плитку на кухні або руйнувати, на вашу думку, зайву бетонну стіну сьогодні можна як цілим арсеналом інструментів, так і чудесами конвергенції (моделі типу "три в одному"). Відповідно, знадобляться інструменти різної потужності та з різними "наворотами". Тенденції попиту останнім часом – на новинки менш галасливі, легші, а також мобільніші, що працюють від батарейок.

Зв'язатися з нами