Матеріал містить аналітичну інформацію щодо ринку вітчизняного авіабудування. Розглянуто стан ринку, огляд гравця Харківського державного авіаційного виробничого підприємства (ХДАВП), потужності українського виробника, робота заводу, короткі висновки.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку вітчизняного авіабудування. Розглянуто: поточний стан та тенденції українського авіабудування, практика держпідтримки, процес інтеграції у галузі, короткі висновки та очікування.

Матеріал містить інформацію щодо галузі авіабудування України. Розглянуто: коментар експерта з ринку, реальний стан справ у галузі та перспективи, позиція українського авіабудування на світовому ринку, нові українські розробки, державне регулювання галузі, реальні перспективи вітчизняного авіадвигуна.

У публікації представлена інформація щодо українського ринку авіабудування. Розглянуто: коментарі учасника ринку щодо джерел фінансування галузі авіабудування.

У матеріалі представлена інформація щодо ринку авіабудування в Україні. Розглянуто: новини ринку, кількість літаків у недобудованому стані на заводі станом на осінь 2020 року, частка комплектуючих, вироблених в Росії, концепція будівництва літаків.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку безпілотних авіаційних комплексів України. Розглянуто: стан та тенденції ринку, його перспективи, короткі висновки.

Звіт містить аналітичну інформацію щодо ринку авіабудування України у 2019 році. Розглянуто реалії українського авіабудування, замовлення на українське авіабудування.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку авіабудування України у 2019 році. Розглянуто: коментар експерта щодо стану та тенденцій авіабудування в Україні, тенденції авіабудування авіасалону в Ле Буржі, власне авіабудування України, загальносвітові тенденції, оцінка потенціалу Росії, інші новини ринку.

У матеріалі представлена звітна аналітична інформація щодо виконаного авіаремонту в Україні за 2019 рік. Розглянуто: огляд відремонтованих літаків за типами, огляд модернізованих літаків за типами.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку модернізації авіазаводу Антонов в Україні. Розглянуто рівень зносу основних засобів заводу Антонов, коментар експерта з цього рівня, програма модернізації на 2019-2022 рр.

У матеріалі представлені відомості щодо ринку авіації в Україні. Розглянуто: тенденції розвитку української галузі авіабудування, стан та новини по ринку, фінансування авіаційних проектів у розрізі компаній, допомога ХАУ європейської авіації, кількість викидів у напрямку Київ-Будапешт, складові заяви на фінансування, принципи успішної заяви, короткі висновки.

У матеріалі представлений рейтинг наймасовіших бойових вертольотів світу 2019 року та їх коротка характеристика.

У матеріалі представлена інформація щодо глобального космічного ринку. Розглянуто: стан та тенденції розвитку, основні новини, найбільші представники, найвідоміші компанії-виробники невеликих ракет з квітня 2017 по березень 2019 рр., види апаратів для запуску в космос, області застосування невеликих супутників (до 50 кг), перспективи ринку.

У даному матеріалі представлені відомості щодо ринку авіаобслуговування в Україні на початок 2019 року. Розглянуто: технічне обслуговування Боїнга, послуги, що надаються заводом цивільної авіації, кількість літаків, що перебувають у цехах ремонту літаків, сертифікація послуг на ринку.

Огляд містить аналітичні відомості щодо ринку гелікоптерів в Україні. Розглянуто: кількість вертольотів, що поставляються в Україну французькою компанією, згідно з контрактом з французьким постачальником, коментар експерта з видів вертольотів, що поставляються, і мети.

У матеріалі представлені аналітичні відомості щодо ринку лоукостів України. Розглянуто: стан та основні тренди ринку, конкурентоспроможність вітчизняних лоукостів, напрямки польотів лоукостів, порівняння українських та іноземних авіаперевізників.

В даному огляді представлений коментар експерта з особливостей ремонту повітряних суден авіакомпанії "Ryanair", програми ТОіР та кількості зайнятих українців у сегменті ремонту. Розглянуто: частка українських авіатехніків на базі "Ryanair", програма з обслуговування компанії, середній час обслуговування, кількість зайнятих, характеристика виробничої програми, плани щодо подальшого розвитку компанії.

У статті наведено огляд ринку авіабудування в Україні за 2016-2017 рік. У статті розглянуто: стан українського ринку авіабудування, перелік підприємств промислового авіабудування, основні моделі літаків, а також інформація про контракти з іноземними державами.

У цьому огляді наведено відомості щодо ринку авіабудування України. Розглянуто: стан ринку технічного обслуговування літаків країни, особливості та недоліки планових обслуговуючих робіт у сегменті авіабудування, порівняння традиційного способу обслуговування обладнання та сучасного способу (RCM), а саме, трудовитрат, трудомісткість, економія коштів після впровадження нової програми, переваги нової програми RCM.

В даному огляді представлена інформація щодо українського вертольотобудування, а саме: перелік компаній, що займаються виробництвом вертольотів, види гелікоптерів, які вони випускають, портрет клієнта, на якого орієнтоване виробництво.

Зв'язатися з нами