В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку хімічної промисловості в Україні за 1 квартал 2024 року. Розглянуто наступне: кількість зареєстрованих підприємств в хімічній промисловості станом на 01.04.2024, індекс товарного виробництва у виробництві хімічних речовин та хімічної продукції за 1 квартал 2024 року порівняно з аналогічним періодом 2023 року, загальний обсяг реалізації хімічної продукції в Україні у січні-березні 2024 року, індекс доступності хімічної продукції повсякденного споживчого попиту, обсяги зовнішньоторговельних поставок хімічної продукції в січні-березні 2024 р., експортні та імпортні поставки хімічної продукції із та до України у січні-березні 2024 р., внутрішнє споживання хімічної продукції в Україні у січні-березні 2024 року, фінансові результати роботи хімічної галузі станом на 25 березня 2024 р., інвестиції в основний капітал хімічної галузі.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку хімічних продуктів в Україні. Розглянуто наступне: топ-25 компаній на ринку оптової торгівлі промисловими хімікатами, добривами й агрохімічними продуктами в Україні за перший квартал 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку хімічної промисловості в Україні за 4 квартал 2023 року. Розглянуто наступне: кількість функціонуючих підприємств хімічної промисловості в Україні за підсумками 2023 року, індекс товарного виробництва у виробництві хімічних речовин та хімічної продукції за підсумками 2023 року, помісячний імпорт первинних пластмас в Україну в 2022-2023 рр., загальний обсяг реалізації хімічної продукції в Україні за підсумками 2023 року, індекс доступності хімічної продукції повсякденного споживчого попиту, динаміка обсягів реалізації хімічних речовин та хімічної продукції в Україні в 2010-2023 рр., динаміка реалізації товарної продукції основної хімії в 2010-2023 рр., динаміка реалізації промислових газів, вироблених в Україні в 2010-2023 рр., динаміка обсягів реалізації іншої неорганічної хімічної продукції, вироблених в Україні в 2010-2023 рр., динаміка обсягів реалізації основної органічної хімічної продукції, первинних пластмас, ЛФМ, СМЗ та косметичних виробів, ПКЗ, мила та мийних засобів, клеїв, ефірних олій, хімічних волокон, гумових та пластмасових виробів, вироблених в Україні в 2010-2023 рр., динаміка реалізації добрив і азотних сполук, пестицидів та іншої агрохімічної продукції вироблених в Україні, в 2010-2023 рр, обсяги зовнішньоторговельних поставок хімічної продукції за 2023 рік, регіональні і покраїнні зміни у зовнішній торгівлі хімічною продукцією, експортні та імпортні поставки хімічної продукції із та до України в 2023 році, внутрішній товарний ринок хімічної продукці, фінансові результати роботи хімічної галузі в 2023 році, інвестиції в основний капітал хімічної галузі.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку хімічної промисловості в Україні за 3 квартал 2023 року. Розглянуто настунпе: кількість функціонуючих підприємств хімічної промисловості в Україні за 3 квартал 2023 року, індекс товарного виробництва у виробництві хімічних речовин та хімічної продукції за 3 квартал 2023 року, помісячний імпорт первинних пластмас в Україну в 2022-2023 рр., загальний обсяг реалізації хімічної продукції в Україні за 3 квартал 2023 року, індекс доступності хімічної продукції повсякденного споживчого попиту, обсяги зовнішньоторговельних поставок хімічної продукції за 3 квартал 2023 року, покраїнні обсяги зовнішньої торгівлі ХП в 2023 р., зовнішня торгівля хімічною продукцією з європейськими країнами в 2020-2023 рр., регіональна структура експорту та імпорту хімічної продукції із та в Україну в 2023 р., внутрішнє споживання хімічної продукції в Україні у січнівересні 2023 р., фінансовий стан хімічних підприємств України за 3 квартал 2023 р., інвестиції в основний капітал хімічної галузі.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку хімічної промисловості в Україні за перше півріччя 2023 року. Розглянуто наступне: кількість функціонуючих підприємств станом на 1 липня 2023 р. порівняно із 1 жовтня 2022 р., індекс товарного виробництва у виробництві хімічних речовин та хімічної продукції за підсумками січня-червня 2023 р., загальний обсяг реалізації хімічної продукції в Україні за підсумками січня-червня 2023 року, індекс доступності хімічної продукції повсякденного споживчого попиту за підсумками січня-червня 2023 року, обсяги зовнішньоторговельних поставок хімічної продукції в січні-червні 2023 р, індекс фізичного обсягу експорту в 2023 році до аналогічного періоду 2022 року, секторальна динаміка експортних поставок ХП в 2022-2023 рр., індекси експортних цін на хімічну продукцію в 2023 р., структура експорту хімічної продукції із України у січні-червні 2023 р., регіональна структура українського експорту ХП, імпорт хімічної продукції в Україну в січні-червні 2023 року за товарним асортиментом та структурою поставок, структура імпорту хімічної продукції в Україну в січні-червні 2023 р., внутрішнє споживання хімічної продукції в Україні у січні-червні 2023 р.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку промислової хімії в Україні у 2022 році. Розглянуто: стан та тенденції ринку хімічної промисловості в Україні, вплив війни на хімпром України, втрати галузі за 10 місяців війни, кількість хімічних заводів, що працюють в Україні, коментарі учасників ринку, імпорт добрив та ціни на ринку, короткі висновки.

У звіті представлена ​​аналітична інформація щодо ринку хімічної промисловості України на 01.07.2022 р. Розглянуто: індекс товарного виробництва у січні 2022 р, індекс товарного виробництва у виробництві хімічних речовин і хімічної продукції склав за підсумками січня-березня 2022 р. виробництві хімічних речовин та хімічної продукції, гумових та пластмасових виробів з квітня-червень 2022 р., загальний обсяг реалізації хімічної продукції в січні 2022 р., індекс цін у виробництві хімічних речовин та хімічної продукції, обсяги експорту хімічної продукції з України, кумулятив з України в січні-квітні 2022 року, обсяг імпорту хімічної та нафтохімічної продукції в Україну, внутрішнє споживання хімічної продукції в січні-червні 2022 р., тренди в секторі продукції неорганічної хімії, продукції органічної хімії, мінеральних добрив, пестицидів, , СМЗ і засобів для чистки, ефірних масел , парфумерних та косметичних засобів, пластмасових виробів та інших.

В огляді представлена аналітична інформація щодо інвестицій у хімічну промисловість України. Розглянуто: стан та тенденції хімічної промисловості України, частка хімічної промисловості у загальній структурі промислового виробництва, проблеми хімічної промисловості України, динаміка реалізації продуктів хімічної промисловості за видами діяльності у 2015-2020 рр., динаміка доходів від прямих іноземних інвестицій у виробництво фармацевтичного сектору України 2019 – 1 пол.2021 рр., короткі висновки.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку безакцизних компонентів палива України в лютому 2021 року. Розглянуто: обсяг імпорту безакцизних розчинників для лакофарбової промисловості у лютому 2021 року, порівняння з показником січня 2021 р., найбільший імпортер розчинників у січні-лютому.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку промислової хімії Донецької області. Розглянуто: стан і тенденції ринку, промислове виробництво в Донецькій області у січні-липні 2021 р. порівняно з січнем-липнем попереднього року, приріст показника до червня, приріст виробництва за сегментами, липневий обсяг продукції.

У звіті подано аналітичну інформацію щодо ринку промислової хімії Донецької області на січень-червень 2021 року. Розглянуто: стан і тенденції ринку, промислове виробництво в Донецькій області у січні-червні 2021 р. порівняно з січнем-червнем попереднього року, приріст показника до травня, приріст виробництва за сегментами, червневий обсяг продукції

Звіт містить аналітичну інформацію щодо ринку промислової хімії Донецької області на січень-квітень 2021 року. Розглянуто: стан і тенденції ринку, промислове виробництво в Донецькій області в січні-квітні 2021 р. порівняно з січнем-квітнем попереднього року, приріст показника до березня, приріст виробництва за сегментами, квітневий обсяг продукції.

Публікація містить аналітичну інформацію щодо ринку промислової хімії Донецької області на січень-березень 2021 року. Розглянуто: стан і тенденції ринку, промислове виробництво в Донецькій області в січні-березні 2021 р. порівняно з січнем-березнем попереднього року, приріст показника до лютого, приріст виробництва за сегментами, березневий обсяг продукції.

Матеріал містить аналітичну інформацію щодо ринку промислової хімії Донецької області на січень-лютий 2021 року. Розглянуто: стан і тенденції ринку, промислове виробництво в Донецькій області у січні-лютому 2021 р. порівняно з січнем-лютим попереднього року, приріст показника до грудня, приріст виробництва за сегментами, лютневий обсяг продукції.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку промислової хімії Донецької області на січень 2021 року. Розглянуто: стан і тенденції ринку, промислове виробництво в Донецькій області у січні 2021 р. порівняно з січнем попереднього року, приріст показника до попереднього місяця, приріст виробництва за сегментами, січневий обсяг продукції.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку октанопідвищуючих компонентів України у липні 2021 року. Розглянуто: імпорт октанопідвищувальних компонентів для кустарного виробництва бензину під виглядом безакцизних розчинників для лакофарбової промисловості в липні, приріст до показника АППГ, імпорт октанопідвищуючих компонентів у травні, лідируючі компанії ринку, обсяг імпорту розчинників у січні-липні, структура поставок .

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку аміачної селітри України станом на 26 липня 2021 року. Розглянуто: стан та тенденції ринку аміачної селітри України, ціни на аміачну селітру, фактори, що впливають на зростання цін.

Матеріал містить аналітичну інформацію щодо ринку промислової хімії Донецької області на січень-вересень 2020 року. Розглянуто: стан та тенденції ринку, промислове виробництво в Донецькій області у січні-вересні 2020 р. порівняно з січнем-вереснем попереднього року, приріст показника до серпня, приріст виробництва за сегментами, вересневий обсяг продукції.

Публікація містить аналітичну інформацію щодо ринку промислової хімії Донецької області на січень-серпень 2020 року. Розглянуто: стан і тенденції ринку, промислове виробництво в Донецькій області у січні-серпні 2020 р. порівняно з січнем-серпнем попереднього року, приріст показника до липня, приріст виробництва за сегментами, серпневий обсяг продукції.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку промислової хімії Донецької області. Розглянуто: стан і тенденції ринку, промислове виробництво в Донецькій області у січні-липні 2020 р. порівняно з січнем-липнем попереднього року, приріст показника до червня, приріст виробництва за сегментами, липневий обсяг продукції.

Зв'язатися з нами