У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку біорозкладного пластику в Україні. Розглянуто: результати моніторингу українського ринку біорозкладаного пластику, переваги PLA перед іншими видами біорозкладних полімерів, найбільші світові виробники полімолочної кислоти, фактори, що сприяють розвитку сегмента PLА ринку біорозкладаючого пластику, ключовий каталізатор ринку біорозкладаного пластику , прогнози ємності світового ринку біопластику на 2021-2025 рр.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку полівінілхлориду (ПВХ-С) України за 2021 рік. Розглянуто: постачання суспензійного полівінілхлориду (ПВХ-С) в Україну за 12 місяців, порівняння з показником АППГ, продажу українського ПВХ на експорт, імпортні поставки ПВХ-С на український ринок у березні, сумарні обсяги імпорту суспензії, ключові постачальники смоли в Україну, вітчизняний виробник ПВХ.

Звіт містить аналітичну інформацію щодо ринку поліетилену України за підсумками 2021 року. Розглянуто: сумарні обсяги імпорту поліетилену (ПЕ) на український ринок протягом січня-грудня, постачання ПЕ в Україну в грудні, порівняння з АППГ, структура поставок за видами ПЕ з січня 2020 по грудень 2021 рр., імпорт поліети імпорту ПЕВП, імпорту поліетилену низької щільності (ПЕНП) в грудні, постачання лінійного поліетилену в грудні, сумарний імпорт плівкового ПЕ за січень-грудень, імпорт інших видів поліетилену, в тому числі і етиленвінілацетату (ЕВА).

В огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку полівінілхлориду (ПВХ-С) України за січень-листопад 2021 року. Розглянуто: постачання суспензійного полівінілхлориду (ПВХ-С) в Україну за 11 місяців, порівняння з показником АППГ, продажу українського ПВХ на експорт, імпортні поставки ПВХ-С на український ринок у березні, сумарні обсяги імпорту суспензії в січ2 ключові постачальники смоли в Україну, вітчизняний виробник ПВХ.

Публікація містить аналітичну інформацію щодо ринку поліетилену України за січень-листопад 2021 року. Розглянуто: сумарні обсяги імпорту поліетилену (ПЕ) на український ринок на протязі січня-листопада, постачання ПЕ в Україну в листопаді, порівняння з січневим показником, структура поставок за видами ПЕ з січня 2020 по листопад 2021 р., ім обсяг імпорту ПЕВП, імпорту поліетилену низької щільності (ПЕНП) в листопаді, постачання лінійного поліетилену в листопаді, сумарний імпорт плівкового ПЕ за січень-листопад, імпорт інших видів поліетилену, в тому числі і етиленвінілацета.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку поліетилену України за січень-жовтень 2021 року. Розглянуто: сумарні обсяги імпорту поліетилену (ПЕ) на український ринок протягом січня-жовтня, постачання ПЕ в Україну в жовтні, порівняння з січневим показником, структура поставок за видами ПЕ з січня 2020 по жовтень 2021 рр., , обсяг імпорту ПЕВП, імпорту поліетилену низької щільності (ПЕНП) у жовтні, постачання лінійного поліетилену в жовтні, сумарний імпорт плівкового ПЕ за січень-жовтень, імпорт інших видів поліетилену, в тому числі і етиленвінілацету.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку ПВХ на перший тиждень серпня 2021 року. Розглянуто: стан та тенденції ринку ПВХ, настрою європейських виробників, контрактна ціна етилену в серпні, вартість сировинних складових, зростання експортної вартості полівінілхлориду в Європі, ціновий діапазон на закупівлі суспензійного полівінілхлориду (ПВХ-С) у серпні.

Публікація містить аналітичну інформацію щодо ринку полівінілхлориду (ПВХ-С) України за 1 півріччя 2021 року. Розглянуто: постачання суспензійного полівінілхлориду (ПВХ-С) в Україну в 1 півріччі, порівняння з показником АППГ, продажу українського ПВХ на експорт, імпортні поставки ПВХ-С на український ринок у березні, сумарні обсяги імпорту суспензії1 січня2. ключові постачальники смоли в Україну, вітчизняний виробник ПВХ.

Звіт містить аналітичну інформацію щодо ринку поліетилену України за січень-червень 2021 року. Розглянуто: сумарні обсяги імпорту поліетилену (ПЕ) на український ринок протягом січня-червня, постачання ПЕ в Україну в червні, порівняння з січневим показником, структура поставок за видами ПЕ з січня 2020 по червень 2021 рр., імпорт полі обсяг імпорту ПЕВП, імпорту поліетилену низької щільності (ПЕНП) в червні, постачання лінійного поліетилену в березні, сумарний імпорт плівкового ПЕ за січень-червень, імпорт інших видів поліетилену, в тому числі і етиленвінілацетату (ЕВА).

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку ПВХ на червень 2021 року. Розглянуто: стан та тенденції ринку ПВХ, контрактна вартість етилену в червні, порівняння вартості з травнем, зростання попиту на ПВХ, вплив сезонних факторів на ринок.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку ПВХ на травень 2021 року. Розглянуто: стан та тенденції ринку ПВХ, контрактна вартість етилену в травні, порівняння вартості з квітнем, зростання попиту на ПВХ, вплив сезонних факторів на ринок.

Матеріал містить аналітичну інформацію щодо ринку поліетилену України за січень-березень 2021 року. Розглянуто: сумарні обсяги імпорту поліетилену (ПЕ) на український ринок протягом січня-березня, постачання ПЕ в Україну в березні, порівняння з січневим показником, структура поставок за видами ПЕ з січня 2020 по березень 2021 рр., імпорт поліетилену обсяг імпорту ПЕВП, імпорту поліетилену низької щільності (ПЕНП) в березні, постачання лінійного поліетилену в березні, сумарний імпорт плівкового ПЕ за січень-березень, імпорт інших видів поліетилену, в тому числі і етиленвінілацетату (ЕВА).

Публікація містить аналітичну інформацію щодо ринку полівінілхлориду (ПВХ-С) України за січень-березень 2021 року. Розглянуто: постачання суспензійного полівінілхлориду (ПВХ-С) в Україну в 1 кварталі, порівняння з показником АППГ, продажу українського ПВХ на експорт, імпортні поставки ПВХ-С на український ринок у березні, сумарні обсяги імпорту суспензії в січні, ключові постачальники смоли в Україну, вітчизняний виробник ПВХ.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо європейського ринку ПВХ-С станом на березень 2021 року. Розглянуто: стан та тенденції європейського ринку ПВХ-С, контрактна ціна етилену у квітні, що визначають фактори ринку, угоди з квітневих поставок суспензійного полівінілхлориду (ПВХ-С) для ринків країн колишнього СРСР.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку поліетилену України за січень-лютий 2021 року. Розглянуто: сумарні обсяги імпорту поліетилену (ПЕ) на український ринок протягом січня-лютого, постачання ПЕ в Україну в лютому, порівняння з січневим показником, структура поставок за видами ПЕ з січня 2020 по лютий 2021 рр., імен обсяг імпорту ПЕВП, імпорту поліетилену низької щільності (ПЕНП) в лютому, постачання лінійного поліетилену в лютому, сумарний імпорт плівкового ПЕ за січень-лютий, імпорт інших видів поліетилену, в тому числі і етиленвінілацета.

У звіті подано аналітичну інформацію щодо ринку полівінілхлориду (ПВХ-С) України за підсумками 12 місяців 2020 року. Розглянуто: імпорт суспензійного полівінілхлориду (ПВХ-С) в Україну за підсумками січня-грудня, продажу українського ПВХ на зовнішні ринки, динаміка імпорту ПВХ-С з січня-грудень 2019/20 рр., основні постачальники смоли в Україну

Звіт містить аналітичну інформацію щодо ринку поліетилену України за 12 місяців 2020 року. Розглянуто: сумарні обсяги імпорту поліетилену (ПЕ) на український ринок протягом січня-грудня, постачання ПЕ в Україну в грудні, структура поставок за видами ПЕ з січня 2019 по грудень 2020 рр., імпорт поліетилену високої щільності, сум поліетилену низької щільності (ПЕНП) в грудні, постачання лінійного поліетилену в грудні, сумарний імпорт плівкового ПЕ за січень-грудень імпорт інших видів поліетилену, в тому числі і етиленвінілацетату (ЕВА).

У даній публікації представлена аналітична інформація щодо ринку ПВХ та ПЕВП України. Розглянуто: новини ринку ПВХ та ПЕВП України, зміна мита.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку поліетилену України за січень-листопад 2020 року. Розглянуто: сумарні обсяги імпорту поліетилену (ПЕ) на український ринок протягом січня-листопада, постачання ПЕ в Україну в листопаді, структура поставок за видами ПЕ з січня 2019 по листопад 2020 рр., імпорт поліетилену високої щільності, сум поліетилену низької щільності (ПЕНП) в листопаді, постачання лінійного поліетилену в листопаді, сумарний імпорт плівкового ПЕ за січень-листопад імпорт інших видів поліетилену, в тому числі і етиленвінілацетату (ЕВА).

Публікація містить аналітичну інформацію щодо ринку поліетилену України за січень-жовтень 2020 року. Розглянуто: сумарні обсяги імпорту поліетилену (ПЕ) на український ринок протягом січня-жовтня, постачання ПЕ в Україну в жовтні, структура поставок за видами ПЕ з січня 2019 по жовтень 2020 рр., імпорт поліетилену високої щільності, поліетилену низької щільності (ПЕНП) в жовтні, поставки лінійного поліетилену в жовтні, сумарний імпорт плівкового ПЕ за січень-жовтень імпорт інших видів поліетилену, в тому числі і етиленвінілацетату (ЕВА).

Зв'язатися з нами