В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку чаю в Україні. Розглянуто наступне: найкращі марки чаю в Україні за оцінками споживачів, критерії вибору чаю.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку чаю в Україні за 2023 рік. Розглянуто: плани голландського виробника кави та чаю JDE Peet's (Jacobs, L'Or, Tassimo та Douwe Egberts) щодо продажу своїх продуктів на російському ринку, аналіз збитків компанії в росії.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку чаю в Україні. Розглянуто: стан та тенденції розвитку ринку чаю в Україні з 2017 – 8 місяців 2022 року, сегментація ринку чаю за видами в Україні у 2021 р., структура ринку чаю в Україні за походженням у 2020 р., тренди виробництва чаю в Україні, динаміка експорту /імпорту чаю в Україні, споживання чайної продукції в Україні, короткі висновки.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку чаю в Україні та Європі. Розглянуто: обсяги споживання чаю в Україні та країнах Європи, структура споживання чаю за сортами.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку чаю в Україні. Розглянуто: стан та тенденції українського ринку чаю, сегментація ринку чаю за видами в Україні у 2021 році, частка імпортної продукції на ринку чаю в Україні, короткі висновки.

Огляд містить аналітичні дані щодо ринку чаю в Україні за підсумками 2018 року. Розглянуто: динаміка часток продажу чаю за категоріями (чай розсипний та чай пакетований) за 2017/2018 рр.,  динаміка частки чаю розсипного за видами (чорний, зелений, асорті, мікс, каркаде, трав'яний, інший) за 2017 та 2018 роки. динаміка частки чаю пакетованого за видами (чорний, зелений, асорті, мікс, каркаде, фруктовий, інший) за 2017 та 2018 рр., динаміка середньої ціни на чай за 2017/2018 рр., топ-10 ТМ розсипного чаю, приріст/падіння ТМ по частках у 2018 до 2017 рр., рейтинг ТМ пакетованого чаю, короткі висновки.

У матеріалі представлено статистичну інформацію про ринок чаю в Україні за січень-червень 2018 року. Розглянуто: обсяг імпорту та експорту в натуральному та грошовому вираженні, динаміка вартості напоїв, а також найбільші виробники в Україні.

У статті подано аналітичну інформацію про ринок чаю України за 2017 та січень-липень 2019 року. Розглянуто: Розглянуто обсяг імпорту\експорту в натуральному та грошовому вираженні.

У матеріалі представлена аналітична інформація про обсяги імпорту та експорту чаю в Україні за підсумками першого півріччя 2018 року та за весь 2017 рік.

В огляді містяться звітні відомості щодо ринку чаю України за підсумками січня-червня 2018 року. Розглянуто: загальний обсяг та сума імпорту чаю протягом січня-червня 2018 року, обсяг та сума експорту чаю у звітній динаміці, динаміка вартості напоїв в Україні з 2016-2017 рр., ключові виробники безалкогольних напоїв.

У матеріалі представлена статистична інформація про імпорт та експорт чаю в Україну за перший квартал 2018 року. Розглянуто: обсяг імпорту та експорту чаю у січні-квітні 2018 року у натуральному та грошовому вираженні, а також обсяг імпорту та експорту у 2017 році.

У даному звіті наведено аналітичні відомості щодо ринку чаю України, розглянуто наступне: види чаю, представлені на ринку, цінові категорії на ринку, вибір споживачів на ринку чаю, роздрібний товарообіг у січні-травні 2015 р./січні-травні 2016 р., обсяги імпорту/ експорту на українському ринку чаю у 2015/16 рр., найбільші компанії ринку, основні тренди у дизайні чайної упаковки, прогнози з продажу чаю в Україні.

Дослідження українського ринку чаю, представлене у зазначеному огляді, містить аналітичні дані щодо імпорту цієї продукції. Представлено наступне: обсяг імпортних поставок чаю до України у листопаді місяці поточного року, обсяг поставок продукції, що розглядається у жовтні, обсяг поставок загалом з початку року за 11 місяців, обсяг вересневого ввезення чайних товарів до України.

В даному огляді подано інформацію щодо ситуації на українському ринку чаю. Розглядається таке: зростання цін на ринку кави, фактори, які на це впливають, ситуація на ринку чаю, темп зростання середньої ціни на чай порівняно з початком 2014 року, вплив сезонного фактора на розвиток даного сегменту.

В огляді подано інформацію щодо ситуації на українському ринку чаю. Розглядається таке: темп зростання вартості чаю в розрізі ТМ з початку року, та фактори, що вплинули на підвищення ціни, обсяг ринку чаю в поточному році, його скорочення порівняно з попереднім, причини скорочення даного обсягу, помісячна динаміка продажів чаю з січня по грудень , розподіл часток ринку чаю на вигляд, тенденції даного ринку, розподіл часток ринку чаю на вигляд фасування.

Огляд містить інформацію щодо ситуації на українському ринку чаю. Розглядається таке: коротка характеристика даного ринку, щорічна ємність вітчизняного ринку, структура імпорту чаю в Україну в розрізі країн, загальна кількість торгових представників на ринку чаю України, частка експортованого українського чаю у загальній структурі експорту, основні імпортери українського чаю, частки чаю преміум-сегменту / недорогих сортів/елітного колекційного, структура споживання за видами чаю (чорний, зелений, ароматизований, фруктовий, трав'яний, спеціалізований) станом на 2011 рік, структура споживання за форматом споживання (пакетований, листовий у пачках, листовий ваговий та інші).

Цей огляд містить інформацію щодо ситуації на українському ринку чаю. Розглядається таке: сегментація чаю на українському ринку, обсяг споживання чаю на душу населення на рік, щорічна ємність вітчизняного ринку чаю, структура споживання чаю залежно від сорту, переваги українського споживача, структура споживання чаю залежно від сорту, структура споживання чаю залежно від сорту фасування, структура споживання чаю по регіонах України, основні фактори вибору чаю серед українських споживачів, частота купівлі чаю, обсяг купівлі чаю, найбільші виробники на ринку чаю України, структура ринку за торговими марками, структура поставок чаю в Україну, цінові сегменти ринку, розподіл між ціновими сегментами ринку чаю України, структура каналів продажів, розподіл продажів чаю в роздрібному каналі продажів в Україні, переваги споживачів щодо різних видів упаковки чаю, короткий прогноз на 2015 рік.

Матеріал, представлений у цьому огляді, містить інформацію щодо ситуації на українському чайному ринку. Розглядається таке: структура імпортних поставок чаю на український ринок у розрізі основних країн постачальників, загальна вартість чаю, що імпортується, за одинадцять місяців поточного року в Україну, найбільші країни імпортери українського чаю.

В огляді подано інформацію щодо ситуації на українському ринку чаю. Розглядається наступне: обсяги річного споживання чаю на одного середньостатистичного українця, критерії класифікації чаю, частка чаю в пакетиках та вагового, структура споживання чаю залежно від його виду, структура споживання чаю залежно від фасування, динаміка розвитку чаю в натуральному вираженні з 2008 по 2 рр., динаміка реалізації чаю в грошах з 2008 по 2012 рр., переваги споживачів на ринку чаю в Україні, цінова сегментація чайного ринку України, середньорічний темп зростання ринку чаю, динаміка обсягів імпорту чаю в Україну з 2008 по 2012 рр. у натуральному та грошовому вираженні, динаміка експорту чаю з України, найбільші оператори на українському ринку чаю, частки операторів ринку чаю.

Огляд містить інформацію щодо ситуації на українському ринку чаю. Розглядається таке: як бойкотування російських товарів відобразилося на ринку чаю в Україні, а також інші фактори впливу, частка компанії Unilever на українському ринку чаю, частки інших операторів на ринку чаю України, обсяги падіння продажів чаю російського виробництва в Україні.

Зв'язатися з нами