В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку продуктів швидкого приготування та його особливостям. Розглянуто наступне: найбільші виробники продуктів швидкого приготування в Україні, порівняння вартості за 100 грам продукту між провідними українськими компаніями, різниця між дегідратацією та сублімацією, особливості використання та обробки м’ясної продукції в процесах приготування, баланс ціни та якості, екологічні та неекологічні способи зниження вихідної ціни, перспективи ринку сублімованої продукції в Україні.

В даному огляді представлена аналітична інформація щодо ринку вермишелі швидкого приготування в Україні. Розглянуто: стан та тенденції ринку FMCG під час війни, перелік компаній, що зупинили діяльність в Україні під час війни, коментарі учасників ринку, лідери ринку локшини швидкого приготування, частка гравця-лідера ринку до війни, асортимент продукції.

У матеріалі представлені аналітичні відомості щодо ринку снеків України. Розглянуто: стан та тенденції українського ринку снеків, розподіл споживчих уподобань на ринку між ТМ чіпсів у 2018 році, найбільш популярні категорії снеків серед українців, короткі висновки та очікування щодо ринку.

Огляд містить аналітичні відомості щодо ринку солоних снеків України. Розглянуто: динаміка світового та локального ринку снеків, фактори впливу на сегмент снеків, обсяги виробництва, експорту та імпорту снеків з січня 2017 – квітень 2019 рр., характеристика споживання снеків, особливості імпортного ринку, перспективні ринки збуту.

У даному матеріалі представлені аналітичні відомості щодо ринку снеків України за підсумками вересня 2018 року. Розглянуто: динаміка продажів сухих готових снеків у період з жовтня 2017 по вересень 2018 р., порівняння з приростом сегмента роком раніше, драйвери зростання продажів, структура ринку в розрізі категорій, коментар експерта з ринку сухих сніданків, основні канали продажу.

У матеріалі представлені аналітичні відомості щодо ринку снеків України. Розглянуто: стан та основні тенденції ринку снекової продукції в Україні, динаміка споживання, структура реалізації снеків в Україні за видами за 1 кв. 2018/АППГ, структура реалізації за каналами продажів, частка СТМ на ринку, динаміка експорту та імпорту снекової продукцією у 2017 та 2018 рр., короткі висновки та прогнози.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку снеків України. Розглянуто: стан та основні тенденції ринку, частка снеків у загальній структурі ринку, найбільші категорії ринку, частка товарів СТМ у категорії, найбільш популярні канали продажу.

У матеріалі представлена статистична інформація про ринок снеків в Україні у 2017 році. Розглянуто: обсяг імпорту та експорту в натуральному та грошовому вираженні, найбільші імпортери та експорті, структура реалізації снеків, структура реалізації снеків.

У матеріалі представлена статистична інформація про ринок снеків в Україні у 2017 році. Розглянуто: обсяг імпорту та експорту в натуральному та грошовому вираженні, найбільші імпортери та експорті, структура реалізації снеків, структура реалізації снеків.

У матеріалі представлена статистична інформація про ринок снеків в Україні за квітень 2017-березень 2018 року в Україні. Розглянуто: зміна продажів снеків в натуральному вираженні, сегменти які показали найбільші зміни за даний період і структура каналів продажів.

У матеріалі представлено статистичну інформацію про виробництво мюслі в Україні за перше півріччя 2018 року. Розглянуто: обсяг виробництва та динаміка за аналогічний період минулого року, найбільший виробнику та його частка на ринку, а також інформація про обсяги виробництва готових продуктів із зернових культур, отриманих шляхом здуття або обсмажування.

У матеріалі представлена статистична інформація про ринок снеків в Україні з квітня до березня 2018 року. Розглянуто: обсяг та зміна продажів у натуральному та грошовому вираженні, частка сегментів на ринку снеків, а також зміна продажів по сегментах.

У матеріалі представлено аналітичну інформацію про виробництво пластівців в Україні за 2015-2017 рр., з прогнозом на 2018 рік. Розглянуто: динаміку та обсяг виробництва, а також тенденції на даному ринку.

В огляді наведено відомості щодо ринку снеків України на 2018-2019 рр. Розглянуто: стан та особливості ринку, імпорт та експорт снеків в Україні, ключові гравці ринку снеків в Україні, портрет цільової аудиторії, проблеми ринку снеків в Україні, перспективи галузі ринку здорових снеків, короткі висновки.

У даному матеріалі представлена інформація про ринок снеків в Україні у 2017 році. Розглянуто: стан ринку снеків в Україні, імпорт\експорт снеків, ключових гравців на даному ринку, рівень споживання снеків в Україні та інших країнах, також представлена інформація про портрет споживача та перспективи галузі.

У цьому огляді представлені відомості щодо ринку злакових батончиків та мюслей України. Розглянуто: стан та основні тенденції ринку, особливості попиту на злакові батончики та мюслі, фактори, що впливають на зростання попиту, питому вагу вітчизняних сухофруктів на ринку за 9 місяців 2017 року, приріст до показника АППГ, частка імпорту у сегменті горіхових сумішей, короткі висновки.

У даній публікації представлена інформація щодо ринку здорових снеків України. Розглянуто: стан та основні тенденції ринку снеків країни, структура ринку злакових батончиків та мюслів у розрізі вітчизняної/імпортної продукції, частки вітчизняних та імпортних продуктів на ринку сухофруктів у динаміці з 2016 по 9 місяців 2017 р., структура ринку горіхових сумішей за походженням продукції, короткі висновки.

У даному матеріалі представлені відомості щодо ринку продуктів швидкого приготування України, розглянуто: загальні тенденції ринку, структуру споживання продуктів швидкого приготування за видами, причини скорочення попиту на цю продукцію, перевагу продуктів швидкого приготування.

У даному матеріалі наведено коментар експерта ринку сухих сніданків про основні тенденції його розвитку, а також: основні показники компанії AXA (продаж, експорт тощо), стан ринку готових сніданків в Україні та порівняння з розвиненими ринками.

У даному матеріалі представлені аналітичні відомості щодо ринку сухих сніданків України, розглядається: стан та тенденції розвитку галузі, динаміка реалізованих сухих сніданків в Україні з 2014-2016 рр., динаміка імпорту сухих сніданків в Україну з 2014-2016 рр., структура реалізації за видами , динаміка цін на сухі сніданки за видами за два останні роки, структура експорту сухих сніданків у розрізі країн, короткі прогнози щодо ринку.

Зв'язатися з нами