В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку коріандру в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: площі під коріандром в Україні в 2023 році у порівнянні із 2020 роком, географічний розподіл посівних площ під коріандром в 2023 році, найвища та найнижча врожайність коріандру за областями, валовий збір та врожайність коріандру у 2023 році.

В матеріалі міститься інформація по ринку спецій в Україні. Розглянуто наступне: деталі про одного з гравців ринку, експорт та імпорт виробника, деталі про компанію, участь компанії в конкурсах, благодійні проекти.

В огляді наведено аналітичні відомості щодо ринку коріандру України за результатами 1 півріччя 2019 року. Розглянуто: обсяг експорту недробленого та меленого коріандру за підсумками 2018 року, топ експортерів українського коріандру, обсяги поставок у розрізі топ-10 країн, обсяг світової торгівлі у 2018 році, обсяг експорту коріандру за січень–червень 2019 р.

У даному матеріалі представлені аналітичні відомості щодо ринку спецій та прянощів України. Розглянуто: стан та тенденції виробництва спецій та прянощів в Україні, фактори, що впливають на виробництво, динаміка імпорту моноспецій та прянощів з 2013 - 2018 рр., тенденції та обсяги випуску лимонної кислоти в Україні, динаміка випуску оцту, фактори, що впливають на ринок, щорічна динаміка ввезення універсальних сухих приправ та спецій.

В огляді міститься аналітична інформація щодо ринку арахісової пасти в Україні. Розглянуто: стан та основні тенденції розвитку ринку арахісової пасти у світі, прогнози світових експертів щодо його зростання до 2021 р., глобальні тенденції розвитку ринку арахісової пасти, причини низького рівня попиту на арахісову пасту в Україні, структура ринку арахісової пасти у розрізі сегментів, структура ринку арахісової пасти в географічному розрізі, охоплення інтернет-каналів закордонними виробниками на ринку арахісової пасти України, ТМ українського виробництва, представлені на ринку, середні ціни, портрет споживача української пасти, думка українців про правильне харчування, переваги споживачів за властивостями арахісової пасти, короткі висновки .

У матеріалі представлена статистична інформація про ринок оцту України за січень-липень 2018 року. Розглянуто: обсяг імпорту та експорту за даний період у натуральному та грошовому вираженні, а також обсяг імпорту та експорту за 2017 рік у натуральному та грошовому вираженні.

У даній публікації представлено реєстр генетично модифікованих організмів джерел кормів, кормових добавок і ветеринарних препаратів, що містять такі організми або отримані з їх використанням, включаючи таку інформацію: торгове найменування, загальноприйняте, цільове призначення, форма готової продукції, методи детекції та ідентифікації, доповнення.

У цій статті подано звітні відомості щодо ринку перцю України. А саме: основні тенденції ринку, показники ємності українського ринку спецій з 2014 – 9 місяців 2017 рр., динаміка виробництва спецій в Україні, фактори, які суттєво впливають на розвиток ринку, короткі висновки.

У цьому огляді наведено основні відомості щодо ринку коріандру України. Розглядається: динаміка світового експорту насіння коріандру немеленого та непереробленого в розрізі країн з 2013 по 2016 рр., динаміка світового експорту намолоченого коріандру з 2013 - 2016 рр., динаміка вітчизняного виробництва (площі посіву, валового збору2 і врожаю2 ., динаміка вітчизняного експорту коріандру, товарна структура експортних поставок, валютна та товарна структура українського експорту неподрібленого коріандру у 2016 р., короткі прогнози.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку спецій України. Розглянуто: особливості даного продукту, стан та тенденції попиту на спеції в Україні, світові тенденції ринку спецій, український вектор розвитку виробництва та споживання спецій, основні напрямки експорту, особливості започаткування бізнесу з випуску спецій.

Стаття містить інформацію щодо ринку імітаційного шпигу Matalgin. Розглянуто: короткий огляд даного інгридієнта, спосіб отримання імітаційного шпигу Matalgin, властивості, застосування даної речовини у м'ясних продуктах за видами, переваги використання імітаційного шпигу Matalgin.

У цьому огляді представлені відомості щодо ринку шелаку Е904. Розглянуто: основна характеристика продукту, властивості харчової добавки Е904, спосіб її одержання та застосування, користь та шкода даної добавки.

Публікація містить інформацію щодо харчової добавки хлориду калію "харчового" Е508. Розглянуто: опис хімічної речовини, що розглядається, спосіб отримання емульгатора-стабілізатора Е508, хімічні властивості хлориду калію "харчового", сфери застосування та його корисні властивості.

Матеріал містить відомості щодо ринку стабілізатора карагенану (Е407), розглянуто: опис даної речовини, спосіб отримання Е407, хімічні властивості та застосування карагенану, користь та шкода даної речовини.

У цьому огляді представлені відомості щодо рику харчового напівфабрикату - карнаубський віск (Е903). Розглянуто: коротка характеристика продукту, спосіб отримання воску каранубського, властивості та його застосування, рівень впливу карнаубського воску на організм.

Стаття містить інформацію про ринок глазирователей, розглянуто таке: коротка характеристика продукту, основні властивості інгредієнта, сфери застосування глазирователей, функціональний аспект глазирователей, види.

У даному матеріалі представлена інформація щодо ринку функціональних сумішей, а саме: коротка характеристика функціональних сумішей, спосіб отримання даного інгредієнта, основні властивості, сфери застосування функціональних сумішей, продукти, в яких їх застосовують, роль функціональних сумішей у харчових продуктах.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку харчових інгредієнтів України та Росії. Розглядається: обсяг ринку харчових добавок Росії за підсумками 2016 року, приріст ринку до показника попереднього року, порівняння з ринком України, споживче ставлення до добавок в Україні, основні результати маркетингових досліджень, а саме частка покупців, готових купити товари з "натуральними" добавками щорічне зростання ринку харчових інгредієнтів у світі.

У даному матеріалі представлені тенденції щодо світового ринку ванілі, розглянуто: цінові тенденції ринку, темп зростання вартості ванільних стручків, причини підвищення цін на ваніль, прогнози та очікування експертів щодо подальшого розвитку ринку.

У статті подано аналітичні відомості щодо ринку спецій України на початок 2017 року. Розглянуто: стан та тенденції у виробництві спецій у країні, фактори, що впливають на виробництво, етапи становлення ринку спецій у країні, темп скорочення ринку у 2016 році.

Зв'язатися з нами