В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку замороженої малини в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: очікувані ціни на якісну малину для заморозки на 2024 рік станом на 1 березня 2024 року, на підставі чого формуються ціни на заморожену малину, середня маржа між ціною реалізації замороженої малини й ціною сировини в Україні.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку заморожених овочів в Україні за перший квартал 2024 року. Розглянуто наступне: експорт заморожених овочів з України за перший квартал 2024 року порівняно із аналогічним періодом 2023 року, основні експортні товари та покупці.

В матеріалі міститься аналітична інформація по експорту яблучного концентрату з України за 2023 рік. Розглянуто наступне: обсяг експорту яблучного концентрату з України з липня 2023 по січень 2024 року у порівнянні з аналогічним періодом попереднього сезону.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку замороженої продукції в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: структура походження замороженої продукції у 2023 році порівняно з 2022 роком, основні торговельні потоки у 2022 році для імпорту, обсяг завезених заморожених ягід, фруктів та овочів за 2023 рік з Польщі, основні тенденції 2024 року на українському ринку, що споживали українці в 2023 році, середній обсяг споживання замороженої продукції на українському ринку з початку війни, фактори, що впливають на зростання ринку у 2024 році.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку картоплі-фрі в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: очікуваний щорічний темп зростання для чіпсів та гранул та замороженої картоплі до 2027 року, середнє споживання картоплі на душу населення у світі у 2020 році, середня кількість спожитої картоплі на душу населення в Україні за період з 2014-2018 рр., необхідний обсяг картоплі для забезпечення внутрішнього ринку картоплею в Україні, вартість експортованї з України картоплі у січні 2022 року, головні регіони картоплярства в Україні, обсяг нестачі картоплі в Європі та Німеччині, середній обсяг виробництва найбільших країн-виробників картоплі в 1994-2017 рр., ємність ринку заморожених продуктів з картоплі за 2021 - 5 міс. 2023 рр., частки основних гравців ринку виробів з картоплі, 2022 р., динаміка виробництва продукції з картоплі за 2021-5 міс. 2023 рр., географія експорту та імпорту продукції з України в 2021 - 5 міс. 2023 рр.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку переробки овочів в Україні. Розглянуто наступне: переваги збуту підготовленої цибулі, хто купує нарізану і заморожену цибулю, наскільки може бути актуальною оброблені овочі для вітчизняних рестораторів, чи виникають проблеми з експортом переробленої цибулі, це може експорт переробленої цибулі стати постійним прибутковим бізнесом, чи має особливості цибуля вирощена в Україні.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку напівфабрикатів в Україні. Розглянуто наступне: порівняння споживачів країн Європи та України, структура попиту ринку напівфабрикатів, структурі ринку напівфабрикатів, найбільш популярні марки напівфабрикатів, критерії вибору продуктів споживачами, маркетингові особливості різних виробників напівфабрикатів.

У звіті подано аналітична інформація щодо ринку харчових напівфабрикатів України. Розглянуто наступне: ТОП-11 найвідоміших українських брендів напівфабрикатів, вподобання споживачів, продукція компаній, наявність власних магазинів, місцерозташуваання компаній.

В огляді представлена аналітична інформація щодо плодоовочевого ринку України та Польщі. Розглянуто: основні підсумки щодо ринку малини України, фактори, які сприяли успіху України в галузі малини, висока якість продукції, конкурентоспроможні ціни, збільшення площ під посадку малини тощо, вплив успішного вступу України на світовий ринок малини, конкуренція з іншими країнами -виробниками та динаміка цін, ситуація на ринку малини, обсяги виробництва, споживання та тенденції, фактори, що визначають успіх України, вплив на світовий ринок даного продукту.

Огляд містить інформацію щодо ринку плодів та ягід, які використовуються в Молдові як сировина для заморожування. Розглянуто: поточна ситуація на ринку та основні тенденції щодо пропозиції, попиту та цін на плоди та ягоди, які використовуються для заморозки в Молдові, сезонність, обсяги виробництва, імпорту, експорту та інших факторів, що впливають на цей ринок.

В огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку замороженого абрикосу України та Європи на початок 2023 року. Розглянуто: стан і тенденції європейського ринку замороженого абрикосу, динаміка продажів замороженого абрикосу в січні 2023 року в Європі, активність ринку ціна на заморожену половинку абрикосу без кісточки (1 клас) у 2021 р., ціна замороженого абрикосу (ручна половинка) сезону 2022 р., ціни на заморожений абрикос у Європі в січні 2023 р., причини дефіциту замороженого абрикосу на ринку України в січні 2023 року, фактори, що впливають на ринок, короткі висновки.

В даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку заморожених фруктів в Україні. Розглянуто: коментар експерта з питань ринку заморожених продуктів, конкуренція, перспективи розвитку галузі, тенденції попиту та пропозиції, а також вплив політичних факторів на ринок.

У звіті подано аналітичні відомості щодо ринку харчових напівфабрикатів України та світу. Розглянуто: аналіз показників по глобальному ринку харчових напівфабрикатів, огляд моделей роботи на цих ринках, ключові тенденції розвитку даних галузей на зарубіжному ринку, структура ринку напівфабрикатів в Україні, роль та функція зовнішньоекономічної діяльності, роль держави на ринку, характеристика споживання напівфабрикатів в Україні, підхід до ведення бізнесу у сфері виробництва, напівфабрикатів високого ступеня готовності.

У матеріалі представлені аналітичні відомості щодо глобального ринку харчових напівфабрикатів. Розглянуто: стан та тенденції розвитку галузі харчових напівфабрикатів, структура ринку за групами продукції, регіони-лідери ринку харчових напівфабрикатів, переваги цієї продукції.

У статті розглянуто основні тенденції споживання та асортимент заморожених напівфабрикатів України за 2017 рік. За результатами огляду було визначено: лідерів ринку заморожених напівфабрикатів України; основні проблеми виробників; фактори, що впливають на розвиток ринку заморожених напівфабрикатів України.

У даному матеріалі представлена інформація щодо ринку сушених овочів, а саме, коротка характеристика продукту, спосіб отримання сушених овочів, властивості даного продукту та застосування, корисні характеристики сушених овочів.

У цьому огляді представлені аналітичні відомості щодо ринку напівфабрикатів України за підсумками 7 міс. 2016 року. Розглядається темп скорочення виробництва напівфабрикатів у країні, частка напівфабрикатів на європейських ринках, фактори, що впливають на формування попиту, обсяг випущених напівфабрикатів за 7 місяців поточного року, топ-5 країн покупців українських напівфабрикатів, обсяг імпорту напівфабрикатів у звітному періоді.

У статті представлена інформація щодо ринку напівфабрикатів України на початок 2015 р., а саме: коментарі експертів щодо ринку напівфабрикатів, середній темп зростання цін на продукцію напівфабрикатів, загальний обсяг виробництва м'ясних напівфабрикатів за підсумком 2014 р., зміна обсягу випуску у річному порівнянні, обсяг виробництва макаронних виробів з начинкою у 2014 та 2013 роках. та обсяг імпорту цього виду макаронів у країну, прогнози експертів щодо подальшого розвитку ринку, середня вартість пельменів (фабричних та домашніх).

Дослідження ринку заморожених напівфабрикатів, представлені у зазначеній статті, містять такі дані: частка продажів продукції сегмента виробів з тіста та м'ясних напівфабрикатів, структура ринку в товарному розрізі (частка пельменів, хінкалі та равіолі), частки продажів вареників з картопляно-печінковою начинкою та картопляною, частка попиту даний продукт у фасовці в 900 грн., динаміка виробництва цієї сегмента з 2013 року у 1 пол. 2015 р., фактори, що впливають на розвиток ринку, є частка заморожених напівфабрикатів українського виробництва в країні.

Зв'язатися з нами