В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку органічної продукції в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: споживча поведінка стосовно каналів покупки органічної продукції, показник обізнаності та розуміння споживачів стосовноорганічних продуктів, обізнаність споживачів стосовно органічних брендів, скільки українці готові плати за органіку, причина високої ціни органічних продуктів, цінність органічних продуктів з точки зору споживачів.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку спаржі в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: ціна на зелену та фіолетову спаржу в сезон в Рівному, врожайність спаржі, вартість полуниці та врожайність ягоди.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку тертої ружі в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: вартість закупки пелюсток у населення у 2023 році, очікуваний обсяг переробки рожі на сезон 2024-25 рр.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку зелені. Розглянуто наступне: популярні культури серед українців, фактори впливу на ринок, чинники скорочення ємності ринку зелені, зовнішня торгівля та зовнішня експортна діяльність, аналіз споживання зелені, канали закупівель, групи споживачів.

У матеріалі представлена аналітична інформаці щодо ринку органічних овочів, фруктів та зелені в Україні. Розглянуто: структура ринку органічних овочів, фруктів та зелені, ТОП-3 українських виробників органічних овочів, фруктів та зелені, інформація про місцезнаходження, асортимент виробника, канали збуту продукції.

Матеріал містить аналітичну інформацію щодо ринку органічної бакалійної продукції в Україні. Розглянуто: топ-5 виробників органічної бакалійної продукції, коротка інформація про виробника, представлення їх в національних та локальних мережах.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку зелені в Україні, включаючи його тенденції, динаміку імпорту та експорту, а також шляхи продажу та закупівлі зелені. Розглянуто таке: популярні види зелені серед українських споживачів, включаючи салати, зелень та пряні культури, фактори впливу на ринок зелені, такі як зростання попиту на здорову їжу, демографічна криза, втрата посівних площ, підвищення цін на енергоресурси та розвиток сільськогосподарських технологій, фактори , що обмежують ринок зелені, включаючи негативну демографію, окупацію сільськогосподарських територій, військові дії та скорочення доходів населення, загальна тенденція розвитку ринку зелені, включаючи інвестиції в тепличне господарство, розвиток сільськогосподарської галузі, та зусилля виробників з відновлення економіки та розширення експортних можливостей.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку органічної продукції в Україні у 2018 році. Розглянуто: основні вимоги та правила нового закону про органічну продукцію в Україні, закон встановлює правила виробництва органічної продукції, якщо йдеться про рослини, тварини, гриби, аквакультури та водорості, корми, харчові продукти.

У матеріалі представлено інформацію про ринок органічного виробництва агропродукції в Україні у 2018 році. Розглянуто: площу сертифікованих органічних земель, кількість сільгоспвиробників та операторів органічної продукції, області лідерів за кількістю органічних земель, також представлено інформацію про тренди на даному ринку.

У матеріалі подано звітні відомості щодо ринку органічного виробництва України. Розглянуто: кількість сертифікованих органічних угідь в Україні, кількість зареєстрованих виробників органічної продукції, площі органічних земель в Україні та деяких країнах світу, карта органічного виробництва країни, динаміка площ органічних с/г угідь України з 2002-2016 рр., топ-5 успішних українських підприємств, що займаються вирощуванням органічної продукції.

Стаття містить аналітичну інформацію щодо ринку органічної продукції в Україні у 2016 році. Розглянуто: обсяг виробництва, структура ринку, обсяг імпорту продукції, лідери-виробники на даному ринку, а також тенденції розвитку даного ринку.

У матеріалі представлено статистичну інформацію про ринок органічних зернових культур в Україні за 2017 рік. Розглянуто: обсяг імпорту та експорту в натуральному та грошовому вираженні, інформація про постачання продукції на зовнішні ринки, обсяг експорту олійних культур, так само представлена статистична інформація щодо експорту деяких зернових культур.

Публікація відображає законодавчі чинники, що впливають розвиток органічної продукції в Україні. Описано: недоліки нормативно-правової бази, що регулює виробництво органічної продукції; експорт органічних продуктів харчування, і навіть зміна динаміки приросту; прогноз експертів ринку

У даному матеріалі представлені відомості щодо ринку органічних продуктів України, а саме: думка експерта з основних проблем експорту товарів, приклади експорту компаній, що зайняті в секторі органічного виробництва ("Арніка"), види відправлення органічної продукції, державне регулювання та контроль галузі органічного виробництва ,  основні країни-імпортери української органічної продукції.

В даному матеріалі представлена інформація щодо ринку органічного виробництва України. Представлено наступне: основні нововведення, коментар учасника ринку за основними етапами сертифікації, рівень контролю після процесу сертифікації, конкуренція на ринку, особливості та види сертифікації, яку використовують компанії, плани компанії «Сварог Вест Груп».

Огляд містить відомості щодо ринку органічного виробництва України, розглядається: середній темп зростання органічного виробництва за останні 6 років, обсяг ринку за результатами 2016 року, очікування на 2017 рік, найрозвиненіші сегменти та компанії, що займаються органічним виробництвом, перелік успішних компаній органічного виробництва, рівень споживання продукцією галузі українцями.

У матеріалі представлені відомості щодо ринку органічного виробництва України. Розглянуто: стан та етапи розвитку органічного виробництва, кількість сертифікованих органічних господарств в Україні у 2015 році, українські сертифіковані органічні продукти, найбільші імпортери української органічної продукції, найбільші експортовані продукти у 2016 році, обсяг експорту клієнтів сертифікації "Органік стандарт", країни-лідери з сертифікованого органічного виробництва, загальна площа земель, зайнятих під органічне виробництво та інші показники світового ринку.

В огляді представлена інформація щодо ринку органічного виробництва, його стану, основних тенденцій та державного регулювання галузі.

Огляд містить аналітичні відомості щодо ринку органічного виробництва України, розглянуто: стан та основні тенденції ринку, особливості розвитку ринку фруктів, розвиток органічного ягідного бізнесу, порівняння прибутковості різних видів овочів та зелені, відомості щодо органічних овочевих теплиць, вирощування продукції на відкритому ґрунті.

У даному матеріалі представлені аналітичні відомості щодо ринку органічного плодоовочівництва України, розглянуто стан і тенденції ринку, розвиток фруктового органічного бізнесу в Україні, особливості вирощування органічних ягідних культур, порівняння прибутковості різних овочів та зелені, особливості вирощування органічних овочів у теплицях.

Зв'язатися з нами