В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку догляду за домашніми тваринами у світі станом на 2020 рік. Розглянуто наступне: обсяг ринку догляду за домашніми тваринами у 2019 році, кількість домогосподарств у Великій Британії та Україні що мали домашніх улюбленців у 2020 році, обсяг ринку професійних послуг для домашніх улюбленців у 2020 році.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку зоотоварів в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: частка кормів, одягу для тварин, засобів для догляду, амуніції, медикаментів від загального ринку зоотоварів у 2023 році порівняно із 2022 роком, український ринок зоотоварів за видами улюбленців в 2023 році, гривневий дохід ринку зоотоварів за 2021 та 2023 рр., середній чек в категорії зоотоварів у 2023 році, бюджети на Google-рекламу за 2021 та 223 рр., як зообізнесу залучати власників тварин і збільшувати продажі, основні тенденції для зоогалузі.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку зоотоварів в Україні. Розглянуто наступне: частка онлайн-продажів зоотоварів у 2023 році порівняно із 2022 роком, український ринок зоотоварів у 2023 році, динаміка розвитку ринку в Східній Європі 2022-2023 рр., зооринок у гривневому еквіваленті за 2023 рік порівняно з 2022 роком, український ринок зоотоварів за видами улюбленців.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку зоотоварів в Україні. Розглянуто наступне: ринок зоотоварів в Україні за підсумками 2023 у гривневому еквіваленті порівняно з 2022 роком, виробництво кормів для тварин у 2022 та 2023 році в грошовому еквіваленті, грошовий еквівалент частки ринку одягу для домашніх тварин, засобів для догляду, амуніції та медикаментів у 2022 та 2023 рр., частка онлайн-продажів зоотоварів у 2023 році порівняно із 2022 роком.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку кормів для домашніх тварин в Україні. Розглянуто наступне: розвиток світового ринку кормів для домашніх тварин за 2022 рік, прогнози зростання світового ринку petfood на 2023 рік, які компанії утримують лідерство в світовому виробництві кормів для домашніх тварин, і чи працюють вони в Україні, яким чином вплинула велика війна на ринок кормів для домашніх тварин в Україні, тенденції на українському ринку petfood внаслідок війни, і як вони відображаються на споживанні кормів, як змінився імпорт pet-кормів в Україну внаслідок війни, як українські виробники реагують на нові умови ринку та спробують підтримати вітчизняний сегмент, компанія-лідир на українському ринку petfood, і які ще бренди визначаються як популярні та динамічно розвиваються, заходи виробників та ТМ для адаптації до нових умов і підтримки ринку кормів для домашніх тварин в Україні під час війни.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку кормів для домашніх тварин в Україні. Розглянуте наступне: прогноз обсягу світового ринку кормів для домашніх тварин на 2023 рік, фактори, що сприяють збільшенню ринку кормів для домашніх тварин, зауважені експертами, як зростання світового ВВП впливає на ринок кормів для домашніх тварин, чинники, що впливають на динаміку приросту ринку кормів для домашніх тварин з погляду змін у споживачів, прогноз обсягу світового ринку кормів для домашніх тварин до 2027 року, які торговельні марки кормів та ласощів представлені у магазинах національної мережі.

У матеріалі представлені аналітична інформація, щодо світового ринку комів для домашніх тварин. Розглянуто наступне: стан та тенденції ринку, 10 найкращих B2B ринків кормів для домашніх тварин, переваги вибору кожної з платформ, популярні продукти харчування для домашніх тварин, які використовуються на кожному з маркетплейсів.

В даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку кормів для домашніх тварин в Україні. Розглянуто: виручка одного з операторів ринку кормів для домашніх тварин, частка компанії на ринку, динаміка зростання продажів компанії на зовнішніх ринках у 2022 році (ринок США, Литви, Молдови, Туреччини, Польщі, Узбекистану, Швеції), пріоритети експорту компанії, фактори, завдяки яким вдалося досягти збільшення.

Матеріал містить аналітичну інформацію щодо ринку кормів для домашніх тварин в Україні. Розглянуто: стан та тенденції українського ринку кормів для собак, тренди щорічної динаміки імпорту корму для собак Україні, частка імпорту та внутрішнього виробництва на ринку корму для собак, основні чинники впливу на розвиток українського ринку корму для домашніх тварин.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку кормів для домашніх тварин в Україні. Розглянуто: тенденції та особливості розвитку даної галузі корму для собак в Україні в нашій країні, середній щорічний темп зростання ринку корму для собак в Україні з 2015 року, частка імпортної продукції на ринку в 2021 р., конкуренція серед внутрішніх виробників, сегментація ринку корму для собак собак в Україні вироблено за класами продукції, структура ємності ринку корму для собак в Україні за ціновими сегментами, середні роздрібні ціни на корм для собак у 2020 та 2022 роках.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку кормів для домашніх тварин в Україні. Розглянуто: переваги використання спеціально приготовлених кормів перед звичайними продуктами, перелік ключових переваг, тренди, характерні для досліджуваного періоду, тренди ринку корму для домашніх тварин в Україні, структура ринку корму для домашніх тварин в 2020 році, короткі висновки.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо купівлі та утримання кота чи собаки в Україні. Розглянуто: приріст бажання завести домашню тварину під час пандемії, згідно статистики пошукових запитів, витрати власників собак/котів, витрати на стандартний набір, витрати на розширений набір.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку зоомагазинів в Україні. Розглянуто: стан та тенденції ринку зоомагазинів в Україні, ємність ринку з 2019-2021 рр., основні оператори та асортимент продукції, представлені на ринку зоомагазинів в Україні, динаміка експорту корму для тварин з України у 2019 – 6 міс. 2021 рр., динаміка імпорту корму для свійських тварин в Україну у 2019 – 6 міс. 2021 рр., динаміка кількості запитів на зоомагазини в пошуковій системі Google у 2019-2021 рр., короткі висновки.

В огляді представлені результати опитування респондентів на вибір домашніх тварин. Розглянуто: частка опитаних, хто має вдома кота, частка опитаних, які мають собаку, портрет власника собак, наявність тварин залежно від місцевості проживання.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку кормів для свійських тварин України. Розглянуто: кількість тварин, які перебувають під його опікою, місце України в світі за кількістю котів на душу населення, спектр послуг, що надаються на ринку послуг для домашніх тварин.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку кормів для свійських тварин України. Розглянуто: стан та тенденції ринку кормів для домашніх тварин, сезонність ринку, частка кормів для кішок у продажах, частка кормів для собак у продажах, структура продажів кормів для кішок і собак за ціновими групами, ємність українського ринку кормів для хижих тварин, щорічне зростання ринку кормів для свійських тварин в Україні, конкурентні переваги ринку кормів для свійських тварин.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку кормів для домашніх тварин в Україні. Розглянуто: стан та тенденції ринку, обсяг ринку кормів для свійських тварин в Україні, щорічна динаміка його розвитку, обсяг ринку кормів для свійських тварин у 2019-му, обсяги виробництва/імпорту/експорту корму для свійських тварин в Україні з 2016-2020 років. , частка українських виробників на ринку, топ-10 країн-постачальників кормів в Україні, коментарі експертів ринку, короткі висновки.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку кормів для свійських тварин України. Розглянуто: стан та тенденції ринку кормів для домашніх тварин, приріст ринку кормів для домашніх тварин у 2018 році, показники продажів компанії Kormotech, короткі висновки.

У публікації представлено перелік кормових добавок, преміксів, готових кормів та ветеринарних препаратів в Україні у розрізі ТМ, країни-виробника, найменування виробника, власника, форми випуску, країни власника станом на червень 2018 р.

В огляді представлено перелік ветеринарних імунобіологічних препаратів, зареєстрованих в Україні станом на 21.06.2018 р., включаючи дані за назвою препарату, власника реєстраційного посвідчення, країна, виробник препарату, країни в яких препарат випускається.

Зв'язатися з нами