В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку морозива в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: обсяг виготовленого морозива у 2022 році порівняно із 2023 роком, 5 основних виробників морозива в Україні, обсяг експорту морозива з України в 2023 році порівняно із 2022 роком, прибутки компаній від реалізації своєї продукції.

В матеріалі міститься аналітична інформація по експорту українського морозива за січень-березень 2024 року. Розглянуто наступне: загальний обсяг експорту та дохід від експорту українського морозива з України за підсумками 2023 року порівняно із 2022 роком, основні покупці українського морозива в 2023 році, обсяг експорту та дохід від експорту українського морозива з України за січень-березень 2024 року порівняно із першим кварталом 2023 року, основні покупці українського морозива за перший квартал 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по світовому ринку морозива за 2023 рік. Розглянуто наступне: обсяг світового ринку морозива у 2023 році та очікуваний обсяг у 2032 році, середній річний темп зростання між 2024 роком. і 2032, тенденцій, що формують ринок морозива, фактори, які впливають на зростання та розвиток ринку.

Матеріал містить аналітичну інформацію щодо експорту молочних продуктів, зосереджуючи увагу на успішному експорті морозива, проблемах зовнішньої торгівлі та внутрішньому споживанні. Розглянуто: обсяги експорту морозива в листопаді 2023 року, аналіз чинників, що впливають на цю зміну, таких як логістичні проблеми та збільшення внутрішнього споживання, статистика з експорту морозива, головні покупці та їхня частка експорту в Європейському Союзі, Ізраїлі та Молдові, загальна ситуація з експортом молочних продуктів, логістичні труднощі на кордоні з Польщею та Словаччиною, проблеми з постачанням сировини та збільшення внутрішнього споживання, збільшення внутрішнього споживання, нестача сировини, яка обмежує пропозицію, та урізання виробництва, збільшення внутрішнього споживання.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку морозива в Україні. Розглянуто таке: зниження експорту українського морозива у вересні, зниження обсягів постачання морозива до Європейського союзу, Молдови, Ізраїлю, Китаю та Казахстану, зменшення частки морозива у загальному експорті молочних продуктів з України, опис ситуації з морською логістикою та її впливу на ринок морозива.

Цей матеріал містить аналітичну інформацію щодо ринку морозива в Україні. Розглянуто наступне: нові тенденції на ринку морозива, коментарі експертів ринку, обсяги та динаміка експорту морозива, основні напрямки експорту, переваги ванільного смаку морозива порівняно з іншими варіантами, вплив змін на ринку на динаміку ринку та купівельні уподобання.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку морозива в Україні за підсумками червня 2023 року. Розглянуто таке: обсяг експорту морозива з України за червень 2023 р., приріст до АППГ, грошовий виторг від експорту морозива, приріст до травневого показника експорту, основні напрямки експорту морозива.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку морозива в Україні. Розглянуто таке: огляд ринку українського морозива під час другого року війни, попит на морозиво в Україні, популярність українського морозива на ринку.

У статті подано аналітичну інформацію щодо ринку морозива України. Розглянуто: стан та тенденції української індустрії морозива, фактори, що впливають на цю ситуацію та її зміну, зміну споживчих переваг українців, незважаючи на низький рівень морозива порівняно із західноєвропейцями, популярні формати морозива, найбільш популярні добавки.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку морозива України за підсумками січня-травня 2021 року. Розглянуто: динаміка експорту українського морозива з 2016-2020 рр., приріст експорту морозива за 4 місяці 2021 року, кількість країн, у які постачають морозиво з України, найбільші імпортери українського морозива, обсяги імпорту морозива в Україну, основні країни-постачальники, обсяги виробництва морозива в Україні за підсумками 5 місяців 2021 року.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку морозива України. Розглянуто: стан та тенденції експорту морозива з України, динаміка експорту морозива з України з 2016-4 місяця 2020 р., частка експорту до країн ЄС, імпорт морозива з ЄС та Молдови, топ-5 експортерів морозива з ЄС порівняно з Україною, особливості українського експорту та попит на українське морозиво за кордоном.

У матеріалі представлені аналітичні відомості щодо ринку морозива України. Розглянуто: стан та тенденції споживання морозива в Україні, ключові фактори впливу на ринок морозива з 2014 – 1 кв. 2019 р., споживчі переваги при виборі морозива в індивідуальній упаковці.

Огляд містить аналітичні відомості щодо ринку морозива в Україні. Розглянуто: стан та тенденції українського ринку морозива, динаміка виробництва морозива в Україні з 2017-2019 рр., динаміка експорту морозива з січня 2017 до квітня 2019 рр., ключові споживачі морозива.

У матеріалі представлені аналітичні відомості щодо ринку морозива в Україні. Розглянуто: стан та тенденції ринку, основні покупці українського морозива, загальний обсяг виробництва морозива в 1 кварталі, динаміка випуску морозива з січня 2017 року до поточного періоду, динаміка експорту морозива у 2017-2019 роках.

У матеріалі представлені відомості щодо ринку морозива України. Розглянуто: основні покупці українського морозива, обсяг відвантаженого морозива у 2018 році, структура постачання морозива у 2018 році, обсяг імпорту морозива у 2018 р., статистика споживання морозива в Україні та інших країнах.

У статті подано інформацію про ринок морозива України за 2013-4 міс. 2018 року. Розглянуто: обсяги виробництва, імпорту, експорту ємності ринку, динаміка виробництва, а також загальні тенденції ринку.

У статті наведено статистичну інформацію про ринок морозива в Україні за січень-травень 2018 року. Розглянуто: обсяг та динаміка виробництва, обсяг виробництва за 2017 рік, обсяг споживання морозива в Україні, тенденції та основні переробники молока в Україні.

У матеріалі подано інформацію про результати дослідження якості морозива в Україні. Розглянуто: список претендентів, результати дослідження та висновки експертів.

У матеріалі подано аналітичну інформацію про ринок морозива в Україні за січень-травень 2018 року. Розглянуто: топ-3 країни імпортерів Українського морозива в грошах.

Огляд містить інформацію щодо ринку морозива України, розглянуто наступне: приріст виробництва морозива в Україні в січні-травні 2018 р. до АППГ, обсяги експорту морозива за 5 місяців, кількість країн, до яких здійснюється експорт, обсяг виробництва морозива за 2017 рік, коментар експерта з основних трендів у виробництві, обсяги споживання морозива в Україні, ЄС та США.

Зв'язатися з нами