В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку плодоовочевої продукції в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: ціни на овочі на оптовому ринку станом на червень 2024 року порівняно із січнем цього ж року, ціна основних овочів для борщу у червні 2024 року порівняно із минулорічним показником аналогічного періоду, вартість певних позицій на оптовому ринку порівняно із ціною в супермаркетах, чи вплине відключення електроенергія на ціни плодоовочевої продукції.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку плодів та овочів в Україні за підсумками 2023 року. Розглянуто наступне: виробництво плодово-ягідної продукції в Україні у 2023 році у порівнянні з попереднім роком, виробництво плодово-ягідної продукції в Україні в розрізі товарних груп за 2023 рік, площі молодих насаджень за 2023 рік, виробництво фруктів в Україні за 2022-2023 рр., загальний урожай овочевих культур у 2023 році, структура виробництва овочевої продукції в розрізі товарних груп за 2023 рік.

В матеріалі міститься аналітична інформація по плодоовочевому ринку України. Розглянуто наступне: гуртові ціни на картоплю в Україні в січні 2024 року, як за 2023 рік змінилися роздрібні ціни на картоплю, гуртові ціни на овочі борщового набору (капуста білоголова, морква, цибуля, буряк столовий), як за 2023 рік змінилися роздрібні ціни на цибулю ріпчасту, очікувана динаміка на овочі борщового набору до кінця зими 2024 року, гуртові ціни на салатні овочі наприкінці січня 2024 року, як за 2023 рік змінилися роздрібні ціни на помідори, ціни на яблука в Україні у січні 2024 року та можлива ціна до кінця зими 2024 року, можливе сезонне подорожчання плодоовочевих до кінця першого півріччя 2024 року відносно грудня 2023 року, ціни на м’ясо, молоко, яйця 2024, як за 2023 рік змінилися роздрібні ціни на яйця курячі, як за 2023 рік змінилися роздрібні ціни на свинину.

Матеріал містить аналітичну інформацію щодо ринку консервації в Україні, за допомогою опитування операторів ринку. Розглянуто: труднощі для українських виробників, іноземні конкуренти, попит користувачів на продукцію, співвідношення походження консервації, заміна скляної тари на плівку, наявність на українському ринку інранської та китайської продукції.

Огляд аналізує поточну ситуацію на ринку овочів, зміни цін на арбузи, помідори та огірки, а також надає деякі прогнози для майбутньої ситуації на ринку овочів та враховує вплив інфляції та економічних факторів на ціни на продукти. Розглянуто наступне: тренди ринку овочевих борщового набору, завершення сезону баштанових культур та вплив на ціни на арбузи, ситуація на ринку тепличних овочів, стабільний попит на тепличні овочі, прогнози для ринку овочів борщового набору та тепличних овочів, дані про площі посівів овочів та плодів -ягідних насаджень в Україні, вплив інфляції та економічної ситуації на ціни на продукти.

Даний матеріал описує очікувані тенденції на ринку фруктів та овочів у найближчі тижні. Розглянуто таке: коментарі експертів ринку щодо тенденцій у розрізі категорій овочів та фруктів, короткі висновки.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку консервації в Україні. Розглянуто наступне: прогнози щодо вартості та стратегії зберігання продуктів на зимовий період у 2023 році, фактори, що впливають на ціни на консервовані продукти та методи економії при заготівлях на зиму, планування покупок та економія коштів при підготовці до зимового сезону.

Матеріал містить аналітичну інформацію щодо поточного стану ринку фруктів та ягід на 30 червня 2023 року. Розглянуто: один із найпопулярніших продуктів і лідер за обсягом продажів, ціни на фрукти та ягоди в цілому, ключові моменти плодоовочевого ринку минулого тижня, топ продажів торгового майданчика за 30.06 та 23.06, ціни на основні торгові групи на ринку України, Казахстану, Узбекистану, Єгипту, Туреччина.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо поточного стану ринку фруктів та ягід на 23 червня 2023 року. Розглянуто: один із найпопулярніших продуктів і лідер за обсягом продажів, ціни на фрукти та ягоди в цілому, ключові моменти плодоовочевого ринку минулого тижня, топ продажів торгового майданчика за 16.06 та 23.06, ціни на основні торгові групи на ринку України, Казахстану, Узбекистану, Єгипту, Туреччина.

Огляд надає інформацію про поточні зміни цін на фрукти та овочі в Молдові, Грузії та Таджикистані на 25 тиждень 2023 року. Розглянуто: ціни на фрукти та овочі в Молдові, в Грузії та Таджикистані, цінові пропозиції щодо деяких продуктових груп (ягоди, фрукти та баштанні, тепличні овочі, овочі борщового набору) на ринку Польщі, України, Молдови, Грузії, Узбекистану, Таджикистану за звітний тиждень.

Матеріал містить аналітичну інформацію щодо плодоовочевого ринку України та деяких країн світу на 16 червня 2023 року. Розглянуто: ключові моменти плодоовочевого ринку минулого тижня, топ продажів торгового майданчика за 16.06 та 9.06, ціни на основні торгові групи на ринку України, Казахстану, Узбекистану, Єгипту, Туреччини.

У цьому огляді містяться аналітичні дані щодо плодоовочевого ринку України та світу на 24 тиждень 2023 року. Розглянуто: цінові пропозиції щодо деяких продуктових груп (ягоди, фрукти та баштанні, тепличні овочі, овочі борщового набору) на ринку Польщі, України, Молдови, Грузії, Узбекистану, Таджикистану на 24 тиждень.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо плодоовочевого ринку України та деяких країн світу на 9 червня 2023 року. Розглянуто: ключові моменти плодоовочевого ринку минулого тижня, топ продажів торгового майданчика за 02.06 та 9.06, ціни на основні торгові групи на ринку України, Казахстану, Узбекистану, Єгипту, Туреччини.

У даному матеріалі містяться аналітичні дані щодо плодоовочевого ринку України та світу на 23 тиждень 2023 року. Розглянуто: цінові пропозиції щодо деяких продуктових груп (ягоди, яблука, тепличні овочі, овочі борщового набору) на ринку Польщі, України, Молдови, Грузії, Узбекистану, Таджикистану на 23 тижні.

У публікації представлена аналітична інформація щодо плодоовочевого ринку України та деяких країн світу на 2 червня 2023 року. Розглянуто: ключові моменти плодоовочевого ринку минулого тижня, топ продажів торгового майданчика за 02.06 та 26.05, ціни на основні торгові групи на ринку України, Казахстану, Узбекистану, Єгипту, Туреччини.

В огляді містяться аналітичні дані щодо плодоовочевого ринку України та світу на 22 тиждень 2023 року. Розглянуто цінові пропозиції щодо деяких продуктових груп (ягоди, яблука, тепличні овочі, овочі борщового набору) на ринку Польщі, України, Молдови, Грузії, Узбекистану, Таджикистану на 22 тиждень.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо плодоовочевого ринку України та деяких країн світу на 26 травня 2023 року. Розглянуто: ключові моменти плодоовочевого ринку минулого тижня, топ продажів торгового майданчика за 19.05 та 26.05, ціни на основні торгові групи на ринку України, Казахстану, Узбекистану, Єгипту, Туреччини.

Огляд містить аналітичні дані щодо плодоовочевого ринку України та світу на 21 тиждень 2023 року. Розглянуто: цінові пропозиції щодо деяких продуктових груп (ягоди, яблука, тепличні овочі, овочі борщового набору) на ринку Польщі, України, Молдови, Грузії, Узбекистану, Таджикистану на 21 тиждень.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо плодоовочевого ринку України та деяких країн світу на 19 травня 2023 року. Розглянуто: ключові моменти плодоовочевого ринку минулого тижня, топ продажів торгового майданчика за 19.05 та 12.05, ціни на основні торгові групи на ринку України, Казахстану, Узбекистану, Єгипту.

Матеріал містить аналітичні дані щодо плодоовочевого ринку України та світу на 20 тиждень 2023 року. Розглянуто: цінові пропозиції щодо деяких продуктових груп (ягоди, яблука, тепличні овочі, овочі борщового набору) на ринку Польщі, України, Молдови, Грузії, Узбекистану, Таджикистану на 20 тиждень.

Зв'язатися з нами