В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку шоколаду в Україні за перший квартал 2024 року. Розглянуто наступне: український експорт та імпорт шоколаду за перший квартал 2024 року у порівнянні з відповідним періодом 2023 року, український експорт та імпорт шоколаду за 2023 рік.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку шоколаду в Україні та світі за 2024 рік. Розглянуто наступне: вартість шоколаду станом на березень 2024 року у порівнянні із попереднім роком, головні причини чому дорожчає шоколад, вартість ф'ючерсів на какао в перші дні квітня, як довго зберігатиметься тренд на зростання ціни, чи варто очікувати зупинку українського виробництва, як зміняться ціни на шоколад в 2024 році, психологічна межа вартості плитки шоколаду, чи відмовляться українці від шоколаду.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку шоколаду в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: очікувана вартість плитки шоколаду на літо та зиму 2024 року, причини здорожчання шоколаду, ціни на какао-боби.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку шоколаду в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: обсяг українського експорту шоколаду до ЄС за 2023 рік, загальний обсяг імпорту шоколаду до ЄС за 2023 рік у порівнянні із 2022 роком, найбільший експортер шоколаду та шоколадних батончиків до країн поза межами Євросоюзу у 2023 році, топ-5 найбільших експортних партнерів союзу за межами ЄС, топ-3 країн-імпортерів шоколаду до ЄС.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку кондитерських виробів з цукру в Україні. Розгялнуто наступне: обсяги експорту кондитерських виробів з цукру у 2022 році та першому півріччі 2023 року, головні споживачі українських солодощів з цукру, світовий експорт цукрових солодощів в 2022 році, найбільші постачальники на світовий ринок.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку кондитерських виробів в Україні. Розглянуто наступне: кількість підприємств кондитерської галузі України, що постраждали чи були закриті через повномасштабне російське вторгнення, обсяги виробленої продукції, складнощі з експортом продукції,виручка від закордонних поставок кондитерських виробів, основний спосіб завантажити робочі потужності підприємств та забезпечити рентабельність, головна проблема експортерів, внутрішній попит, імпорт сировини, динаміка виробництва шоколадної та цукристої кондитерської продукції, портрет споживача, динаміка виробництва борошняної кондитерської продукціїї, контрабанда кондитерської продукції, проблеми перевезення продукції залізницею, контейнерні перевезення кондитерської продукції.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку десертів в Україні. Розглянуто наступне: десерти, які користуються найбільшою популярністю в Україні та світі, які десерти найчастіше замовляють у одному з київських закладів,які десерти входять у новинки та сезонні пропозиції у різних кондитерських, які класичні десерти обирають українці відповідно до опитування закладів у Києві, Львові та Одесі, тенденції щодо нових смаків та поєднань спостерігають в кондитерських, як реагують відвідувачі на сезонні десерти, і чи існують попитові зміни у смаках залежно від пори року, особливості попиту на нові десерти та їхню придатність до включення в постійне меню закладів, як кондитерські пристосовують свої меню до змін сезонів та смакових попереджень відвідувачів.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку печива в Україні. Розглянуто наступне: експорт та імпорт печива; зміни в ціновій політиці; великі гравці індустрії в Україні; вплив війни на ринок; частка private label; зміни у формах продажу продукції; сезонні особливості печива; проблема обладнання та підлаштування під європейські стандарти; державні замовлення; основні проблеми галузі.

У цьому тексті розглянуто такі питання, пов'язані з ринком шоколадних цукерок. Розглянуто: загальна характеристика ринку шоколадних цукерок в Україні, включаючи його розвиненість та конкурентність, різноманітність брендів та різновидів продукції, основні тренди на ринку шоколадних цукерок у Європі, такі як зменшення купівельної спроможності споживачів через інфляцію, перевагу шоколадок без домішок, вплив нових смаків та сезонних типів шоколаду на купівельну поведінку, загальні тенденції на ринку кондитерських виробів в Україні, включаючи зростання обсягів експорту до країн ЄС, зниження обсягів експорту у 2022 році та найбільших імпортерів української продукції, зростання популярності запитів, пов'язаних із "цукерками ручної роботи" в Україні , та збільшення загальної кількості запитів у першому півріччі 2023 року, що може вказувати на популярність шоколадних цукерок цієї категорії.

У даному тексті розглянуто аналітичну інформацію, пов'язану з ринком шоколадних цукерок преміум сегмента в Україні. Розглянуто: розвиток та конкурентність ринку шоколадних цукерок в Україні, включаючи безліч брендів та широкий спектр смаків, типів та дизайну продукції, експортний потенціал цього сегменту ринку, включаючи інформацію про постачання до країн Євросоюзу, найбільших покупців українського шоколаду та динаміку обсягу експорту, вплив споживчих трендів на ринок, включаючи зниження купівельної спроможності через інфляцію, перевагу шоколадок без наповнювачів та запит на нові смаки, підвищення впливу фактора ціни на вибір покупців, що змушує бренди здешевлювати свої продукти при збереженні якості, важливість оновлення смакових пропозицій та стратегій маркетингу, особливо в Великобританії, де споживачі купують новинки заради нових смаків, збільшення попиту на ручну роботу, цукерки як подарунки та крафтові цукерки, фактори впливу на ринок шоколадних цукерок преміум сегмента, такі як зростання здорового способу життя, рівень конкуренції, сезонність попиту, розвиток культури дарування подарунків та використання електронних каналів збуту.

Даний матеріал представляє аналітичну інформацію щодо ринку шоколадних цукерок в Україні. Розглянуто наступне: стан та тенденції ринку шоколадних цукерок, характеристика та класифікація ринку, основні тренди на ринку шоколадних кондитерських виробів у Європі та в Україні, включаючи зменшення купівельної спроможності споживачів, попит на шоколадки без добавок, випуск нових смаків та обмежені партії продукції, обсяг експорту з України в країни Європейського Союзу продукції шоколаду та інших продуктів з какао.

У цій статті аналізується ринок солодощів та кондитерських виробів в Україні. Розглядається таке: питання, пов'язані із розширенням присутності українських продуктів на світовому ринку, стратегії та підходи, які можуть бути використані для успішного позиціонування українських солодощів на світовій арені.

У цій статті розглядається ринок кондитерських виробів "Made in Ukraine". Обговорюється: важливість виробництва продукції, вимоги сучасних споживачів та підходи до створення кондитерських виробів, які будуть мати успіх на ринку та привабливими для користувачів у соціальних медіа.

В огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку кондитерської продукції в Україні. Розглянуто: частка експорту кондитерської продукції у загальній структурі українського експорту у 2022 та 2021 рр., кількість експортних ринків, постачання кондитерських виробів по регіонах світу, динаміка торгівлі кондитерської продукції (імпорт/експорт/баланс торгівлі) з 2013-2022 рр., товарна структура експорту, регіони збуту та динаміка постачання кондитерської продукції за видами.

В огляді подано аналітичну інформацію щодо ринку кондитерської продукції в Україні. Розглянуто: стан та тенденції ринку кондитерських виробів зі збитими (аерованими) масами в Україні за 2018 – 5 міс. 2021 р., загальні тенденції розвитку ринку кондитерських виробів (печиво, крекер, бісквіт, слойка) зі збитими масами, динаміка виробництва продукції, що вивчається в Україні в 2018-5 міс. 2021 р., динаміка експорту/імпорту кондитерських виробів зі збитими масами з України, структура пошукових запитів у категорії кондитерських виробів зі збитими (аерованими) масами в Україні за період з січня 2018 по травень 2021 р., короткі висновки.

В огляді представлена аналітична інформація щодо кондитерського ринку України та світу. Розглянуто: глобальні тренди галузі, частка споживачів кондитерських виробів в Індії, які їдять шоколад, щоб підняти настрій, частка французів, які їдять шоколад, щоб розслабитися або відпочити, вплив COVID-19 на індустрію.

В огляді представлена аналітична інформація щодо кондитерської промисловості України. Розглянуто: стан та тенденції кондитерського ринку України та ЄС, переміщення українців та напрямок переміщення через війну, переміщення у регіональному розрізі, напрями переміщення, місце України у рейтингу найбільш зростаючих ринків у категорії "борошняні кондитерські вироби", структура ринку у розрізі товарних категорій , сировинна собівартість продукції, програми технічної допомоги.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку кондитерських виробів в Україні. Розглянуто: фактори, що впливають на ринок кондитерських виробів України в 2022 році, сегментація ринку кондитерських виробів, динаміка виробництва кондитерських виробів в Україні з січня-червень 2022 року, обсяги експорту кондитерських виробів у вересні 2022 року, цінові тенденції ринку, тенденції споживання, нові рішення та тренди.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо кондитерської промисловості України у 2022 році. Розглянуто: динаміка виробництва кондитерської продукції в Україні за січень-вересень 2021/22 рр., динаміка експорту кондитерських виробів за 10 місяців 2021/22 рр., проблеми та виклики галузі, державна підтримка бізнесу, нова продукція та зміна дизайну.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо кондитерського ринку України. Розглянуто: огляд та тенденції активності реклами, ключові гравці відновлюють свою сутність у ЗМІ, огляд реклами Digital, OOH, реклами на радіо, відновлення найактивніших категорій на телебачення почалося з 17 тижня, запуск нових брендів та продуктів, розвиток компаній галузі, розширення асортименту.

Зв'язатися з нами