В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку грибів в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: ціна заготівлі на білий гриб, обсяг переробки грибів на підприємстві за сезон, гриби, що користуються найбільшою популярністю серед споживачів, вартість трюфелів в Україні станом на червень 2024 року.

В мателіалі міститься аналітична інформація по ринку грибів в Україні. Розглянуто наступне: середні ціни білих грибів по областях України станом на грудень 2023 року, рівень попиту на гриби в областях.

В мателіалі міститься аналітична інформація по ринку грибів в Україні. Розглянуто наступне: середні ціни білих грибів по областях України станом на серпень 2023 року, рівень попиту на гриби в областях.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку грибів в Україні. Розгялнуто наступне: найбільш популярні гриби на ринку, фактори, що впливали на ринок грибів України протягом останніх 5 років, динаміка вирощування грибів закритого грунту в Україні періоду 2019 - 2022 рр., в натуральних показниках, середня урожайність грибів, динаміка експорту грибів з України, 2019-2022 рр. у вартісному виражені, обсяги імпортних поставок грибів, структура збуту грибів, найбільший споживач українських грибів, базовий прогноз вирощування грибів у 2023 р.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку грибів в Україні, за допомогою опитування експертів в цій галузі, станом на червень 2023 року. Розглянуто: ціни та попит на печериці, очікування клієнтів та продавців, напрямки відправлень грибів по Україні.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку грибів в Україні. Розглянуто наступне: інформація про час і терміни збирання різних видів грибів у різних регіонах України, відмінності в сезоні та види грибів у різних, інформацію про те, як безпечно і правильно збирати гриби, а також про те, які види грибів можна використовувати в кулінарії, сезонні аспекти грибної діяльності, такі як періоди активного збирання грибів та їх доступність, ціни на гриби (шампіньйони білі вагові, печериці королівські, гриби білі сушені, білі гриби заморожені, гриби лисички, печериці заморожені) у супермаркетах 2023 року.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку грибів в Україні. Розглянуто: ціна білих печериць по господарству в Київській області, ціна білих печериць по господарствах, на оптовому ринку, в мережі супермаркетів, ціна коричневих печериць по господарству, на оптовому ринку, ціна гливи на оптовому ринку, наявність гриба та рівень по областях.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку грибів в Україні на кінець січня 2022 року. Розглянуто: стан та тенденції попиту на гриби до кінця тижня січня, ціна на білий печериць у Київській області, фактори, що вплинули на зростання цін на гриби, стан попиту та ціни на гриби по регіонах.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку грибів в Україні на тижні від 17-21 січня 2022 року. Розглянуто: стан та тенденції попиту на гриб після свят, ціни на гриби у регіонах України (Центральна, Західна, Східна, Південна Україна).

У публікації представлена аналітична інформація щодо цін на гливу в Україні на початок 2022 року. Розглянуто: порівняння вартості гливи у різних регіонах у січні 2019/2020 та січні 2021 р..

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку гливи України на початок 2022 року. Розглянуто: ціна відвантаження на гливи в Центральній Україні, ціни в Західній Україні, ціна і рівень попиту на гливи в Південній Україні, ціни в Східній Україні.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку грибів в Україні за підсумками 1 тижня 2022 року. Розглянуто: динаміка ціни на гриб у перший тиждень, фактори, що впливають на ціни на гриби, ціни на гриб у Києві, на Заході, Півдні, попит мереж на гриб в Україні.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку коричневого чи королівського печериці в Україні на початок 2022 року. Розглянуто: порівняння вартості коричневого або королівського печериці, зміна ціни на коричневий печериці в січні (2019, 2020 та 2021 рр.).

У публікації представлена аналітична інформація щодо ринку грибів в Україні. Розглянуто: стан та тенденції ринку грибів в Україні, попит на гриб в Україні, ціни на гриби у Київській області, по регіонах України.

Матеріал містить аналітичну інформацію щодо ринку грибів в Україні на початок 2022 року. Розглянуто: ціни та наявність гриба частинами України (Західна, Центральна Україна, Південь та Схід країни).

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку грибів в Україні у січні 2022 року. Розглянуто: попит на гриби у Київській області на початку 2022 року, середня ціна білого печериця у господарствах у Київській області, мінімальна ціна, коментар учасника ринку, короткі висновки.

В огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку грибів в Україні. Розглянуто: обсяг випуску та приріст виробництва грибів в Україні у 2020 р. до 2019-го, частка експорту печериць, динаміка виробництва печериць з 2016-2020 рр., топ-5 імпортерів грибів.

Публікація містить аналітичну інформацію щодо ринку грибів в Україні на 21 жовтня 2020 р. Розглянуто: динаміка цін на оптових ринках, ціни в супермаркетах, динаміка цін в областях України.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку грибів в Україні на 19 жовтня 2020 р. Розглянуто: динаміка цін на оптових ринках, ціни в супермаркетах, динаміка цін в областях України.

В огляді міститься аналітична інформація щодо ринку грибів в Україні на 16 жовтня 2020 р. Розглянуто: динаміку цін на оптових ринках, ціни в супермаркетах, динаміку цін в областях України.

Зв'язатися з нами