В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку креветок в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: обсяг імпорту креветок за 2023 та 2022 роки, розвиток промислового розведення креветок в Україні, способи вирощування креветок в Україні, які потрібні компоненти для облаштування замкненої системи водопостачання, які вимоги до штучної водойми, економіка вирощування креветок, собівартість вирощування 1 кг креветок, щорічний чистий прибуток ферми креветок, переваги та недоліки бізнесу з вирощування креветки.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку молюсків в Україні за квітень 2024 року. Розглянуто наступне: обсяг експорту та імпорту молюсків з та до України в січні-квітні 2024 року порівянно із аналогочним періодом 2023 року, основні покупці українських молюсків протягом чотирьох місяців 2024 року, найбільші постачальники молюсків на український ринок.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку рибного господарства в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: рибогосподарський потенціал України станом на 2023 рік, добування водних біоресурсів в Україні за 2013-2023 рр., плата за спеціальне використання водних біоресурсів за 2013-2023 рр., фактично сплачено до місцевих бюджетів за спеціальне використання водних біоресурсів у 2022 - 2023 рр., обсяг та структура вирощеної аквакультури у 2023 році, відтворення водних біоресурсів за 2013-2023 рр., орієнтовний фонд споживання риби та рибних продуктів в Україні, об’єм та вартість водних біоресурсів та продукції з них за 2021-2023 рр., індекс споживчих цін на рибну продукцію за 2023 рік, державна політика в галузі рибного господарства, основні проблеми в галузі рибного господарства в Україні, основні плани роботи на 2024 рік.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку риби в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: обсяг промислового вилову риби станом на 2023 рік порівняно із 2021 роком, частка аквакультури в Україні порівняно із світом до 2022 року, обсяг вирощеної риби в секторі аквакультури за 2023 рік.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку молюсків в Україні за перший квартал 2024 року. Розглянуто наступне: обсяг українського експорту за перший квартал 2024 у порівнянні з аналогічним періодом 2023 року, основні покупці українських молюсків, український імпорт молюсків протягом січня-березня 2024 року у порівнянні з аналогічним періодом 2023 року, найбільші постачальники молюсків на український ринок.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку рибної галузі в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: оборот у рибній галузі України станом на 1 квартал 2024 року, обсяг вирощеної риби у галузі аквакультури у 2022 році, обсяг вилову риби та сплачені податки за використання водних біоресурсів у 2023 році у порівнянні з 2021 роком, середній рівень споживання риби в Україні у порівнянні з світовим показником, орієнтовний фонд споживання риби в Україні.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку лососевих та форелевих в Україні за 2022 рік. Розглянуто наступне: середньодушове споживання риби в Україні, Португалії, Польщі, динаміка вирощування форелі в Україні за 2017-2022 рр., обсяг вирощування форелі в Польщі, Данії, Італії, Ірану, Туреччини та Норвегії, обсяг щорічного імпорту форелі в Україні, частка великих імпортерів форелі від загального ринку.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку риби та морепродуктів в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: кількість успішно проданих лотів на промисловий вилов водних біоресурсів у 2024 році, вилов водних біоресурсів всередині країни та обсяги їх добування суднами під державним прапором за межами юрисдикції України у 2023 році порівняно із 2022 роком, обсяги океанічного промислу, внутрішнього промислу та вирощування у штучних умовах у 2023 році проти попереднього року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку риби в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: фізичні характеристики об'єкту торгів водного простору 19 березня 2024 року, обсяг річних надходжень до бюджету за підсумками торгів, державний прибуток від рибних аукціонів протягом 2023 року, кількість суб'єктів господарювання в промисловому рибальстві та суб'єктів, що займаються аквакультурою станом на березень 2024 року, улов риби та інших водних біоресурсів в Україні в 2023 році у порівнянні із 2022 роком.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку риби та рибних продуктів в Україні. Розглянуто наступне: промисловий вилов риби у внутрішніх водоймах 2018-2023 рр., оцінка втрат від цпідриву Каховського водосховища для рибного господарства країни, вилов риби у Каховському водосховищі у 2022 році, кількість проведених аукціонів на право промислового вилову, суми які принесли права на вилов риби до місцевих бюджетів, 10 найбільших водойм за промисловим виловом, п'ятірка лідерів аукціонів з вилову риби на пониззі Дністра та Дністровському лимані, п'ятірка лідерів аукціонів з вилову риби на Дніпровсько-Бузькій гирловій системі.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку молюсків в Україні. Розглянуто наступне: вартість імпорту молюсків в Україну в 2023 році порівняно із 2022 роком, найбільші постачальники молюсків на вітчизняний ринок у 2023 році, обсяг українського експорту молюсків у 2023 році у порівнянні із 2022 роком, головні покупці українських молюсків, грошовий еквівалент українського експорту молюсків.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку риби та морепродуктів в Україні. Розглянуто наступне: вартість охолодженої сьомги на одному з ринків, а також ціни на інші види риби, такі як дорадо, сібас, палтус, стейк осетра та філе тунця, вартість щуки і судака на ринку, різновидність та ціни на креветки, рибні продукти, що є особливо популярними або високоцінними на ринку згідно з оглядом цін, фактори, які можуть вплинути на ціни на рибу та інші рибні продукти на ринку.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку риби в Україні за 2022 рік. Розглянуто: основні тенденції, експорт продукції, кількість підприємств по КВЕДу у 2022 році, фактори впливу на ринок,  динаміка розвитку відчизняного рибництва, сегментація по місцям промислу, перспективи розвитку галузі.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку риби та рибних продуктів в Україні. Розглянуто: частка експорту риби та рибних продуктів у загальній структурі українського експорту у 2022 та 2021 рр., кількість експортних ринків, постачання риби та рибних продуктів по регіонах світу, динаміка торгівлі риби та рибних продуктів (імпорт/експорт/баланс торгівлі) з 2013- 2022 р., товарна структура експорту, регіони збуту та динаміка постачання риби та рибних продуктів за видами.

У публікації представлена аналітична інформація щодо ринку равликів в Україні. Розглянуто: новий ринок для українського експорту равликів, призначених для споживання людиною у жовтні, доступ на іноземні ринки для 15 груп українських товарів у розрізі 9 країн.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку риби та рибних продуктів в Україні. Розглянуто: стан та тенденції українського ринку риби та рибних продуктів, стан рибництва та аквакультури, динаміка отримання водних біоресурсів, експорт та імпорт на вітчизняному ринку риби та рибних продуктів, короткі висновки та перспективи.

В огляді представлена ​​аналітична інформація щодо ринку виробництва рибної продукції в Україні. Розглянуто: обсяг виробництва готових продуктів і консервів з риби в січні–серпні 2021 р., порівняння показника до АППГ, динаміка виробництва рибної продукції за товарними позиціями, обсяг виробництва за видами (продукти готові та консерви з сардин, сардинели, кільки і ш або шматочками, в оцті, маслі, маринаді, томаті (крім фаршу і страв готових з риби), риба солона (крім оселедця), готові продукти і консерви з іншої риби, цілі або шматочками, в оцті, маслі, маринаді, фаршу і страв готових з риби), продукти готові і консерви зі скумбрії, цілі або шматочками, в оцті, маслі, маринаді, томаті (крім фаршу і страв готових з риби).

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку рибної галузі України. Розглянуто: стан і тенденції ринку риби України, імпорт риби та морепродуктів України за підсумками 2019 року, кількість вилученої риби, незаконно виловленої в українських водних ресурсах з 2017-2019 років.

Огляд містить аналітичну інформацію по ринку напівфабрикатів азіатської кухні України, який включає таку продукцію як креветки, суші, вонтони. Розглянуто: стан та тенденції ринку, основні тенденції розвитку ринку напівфабрикатів азіатської кухні в Україні, асортимент у супермаркетах, наведено основні канали збуту напівфабрикатів азіатської кухні, споживчі переваги на ринку, рейтинг креветок серед споживачів.

Зв'язатися з нами