В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку яєць в Україні за І квартал 2024 року. Розглянуто наступне: експорт харчових яєць за І квартал 2024 року порівняно із аналогічним періодом 2023 року, причини збільшення обсягів експорту яєць з України.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку яєць в Україні за березень 2024 року. Розглянуто наступне: динаміка середньої вартості яєць за січень 2023 - березень 2024 рр., вартість яєць у роздрібних мережах, собівартість яйця в фермерському господарстві, головні фактори впливу на вартість яєць.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку яєць в Україні за січень-лютий 2024 року. Розглянуто наступне: обсяг відправлених на експорт яєць з України протягом січня-лютого 2024 року у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, вартість експортованих яєць за січень-лютий 2024 року у порівнянні із аналогічним періодом 2023 року, головні покупці українських яєць протягом січня-лютого 2024 року, середня споживча ціна яєць у лютому 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку яєць в Україні за лютий 2024 року. Розглянуто наступне: середня споживча ціна на яйця у лютому 2024 року у порівнянні із січнем 2024 року та лютим 2023 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по експорту яєць з України за 2023 рік. Розглянуто наступне: продажі яєць на зовнішніх ринках у 2023 році порівяно із 2022 роком, динаміка експорту яєць в шкаралупі з України за 2019-2023 рр., найбільші імпортери яєць з України, частка ЄС від загальних доходів від експорту яєць, середня експортна ціна яєць з України.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку яєць в Україні. Розглянуто наступне: експорт та виторг від експорту яєць в шкаралупі в 2023 році, виторг від експорту яєчних продуктів в грудні та всього за 2023 рік.

Матеріал містить інформацію про поточний стан і прогнози щодо цін на яйця в Україні, включно з впливом різних факторів на динаміку цін. Розглянуто таке: динаміка цін на яйця, активне зростання цін на яйця в торговельних мережах, починаючи з початку грудня, вплив війни та інших чинників на ціни на яйця, зміна цін на яйця за марками, прогноз цін на яйця, очікування цін на яйця перед новорічними святами, попередній аналіз весняних перспектив.

В огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку яєць в Україні. Розглянуто: подорожчання яєць на українському ринку та прогнозоване збільшення цін, фактори, що можуть вплинути на збільшення цін на яйця, включаючи сезонні зміни, зростання експорту яєць та ціни на енергетичні ресурси, прогноз економічного експерта про зростання цін на яйця у найближчі два квартали та можливі цінові рівні, аналіз поточних цін на яйця у різних торгових мережах, згадка про підвищення цін на енергоресурси та його вплив на собівартість виробництва та ціни на продукцію.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку яєць в Україні. Розглянуто: зростання цін на яйця на українському ринку та прогнози зростання цін, фактори, що впливають на ціноутворення яєць, зокрема, зростання цін на енергоресурси, аналіз цінової динаміки яєць за різні періоди, питання про наявність яєць на полицях магазинів та можливі перебої у поставках, вплив енергетичних ресурсів на виробництво яєць та можливість підвищення цін через зростання собівартості виробництва, динаміка вирощування птиці та виробництва яєць у контексті геополітичних та економічних умов, позитивні фактори, які можуть стримувати зростання цін на яйця, такі як запаси зернових культур.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку яєць в Україні. Розглянуто: визначення стану конкурентного середовища на ринку, його оцінка та внесення пропозицій щодо здійснення заходів, спрямованих на розвиток конкуренції, забезпечення контролю за дотриманням законодавства про захист економічної конкуренції та виявлення таких ситуацій, які можуть вказувати на неефективне функціонування ринку.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку яєць в Україні. Розглянуто: стан та тенденції українського ринку яєць, результати перевірки ринку, стан конкурентного середовища на ринку та проблемні моменти, імпорт та експорт курячих яєць, середня ціна яєць у магазинах.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку яєць в Україні за підсумками січня-березня 2023 року. Розглянуто: обсяг та сума експорту яєць з України за підсумками січня-березня 2023 р., експорт яєць у березні, ключові покупці українських яєць протягом трьох місяців 2023 року.

У цій статті подано аналітичну інформацію щодо ринку яєць в Україні на кінець травня 2023 року. Розглянуто: вартість десятка нефасованих яєць за 2 тижні до великодніх свят, коментарі експертів ринку, закупівельна вартість нефасованих яєць після свят, обсяг та сума експорту яєць за кордон з України за січень-квітень 2023 р., ключові покупці українських яєць.

В даному огляді представлена аналітична інформація щодо ринку яєць в Україні на кінець травня 2023 року. Розглянуто: об'єктивні причини цінового ралі на яєць, динаміка цін на яйця в Україні у 2022 до 2021 рр., фактори, що впливають на зниження цін на яйця в Україні.

Публікація містить аналітичну інформацію щодо ринку яєць в Україні. Розглянуто: стан та тенденції українського ринку яєць, прогнози експертів щодо цін на яйця влітку, фактори, що впливають на ціни на яйця, ціни на яйця в Україні на середину травня 2023 р.

У цьому огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку яєць в Україні. Розглянуто: стан та тенденції цін на яйця в Україні, середньомісячні ціни на яйця в Україні в березні 2023 р., середня ціна на десяток яєць за основними рітейлерами.

У статті подано аналітичну інформацію щодо ринку яєць в Україні. Розглянуто: стан та тенденції українського ринку яєць, коментар експерта з перспектив ринку яєць, фактори, що впливають на ринок.

Зв'язатися з нами