В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку продуктів харчування в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: обсяги виробництва в агропродовольчій екосистемі Європи, позитивна динаміка обсягів довоєнного виробництва деяких продуктів харчування, обсяги продажів снеків в Україні у 2023 році, обсяг реалізації продуктів харчування за січень-вересень 2023 року, рівень обсягів реалізації продуктів харчування за деякими видами виробництва за 9 місяців 2023 року, рівень приросту обсягів випуску продукції за видом продукції, за 2023 рік порівняно з 2021 роком, коментарі учасників ринку.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку продуктів харчування в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: обсяг реалізації продуктів з доданою вартістю з 2017 по 2024 рік, які саме продукти рендерінгу виготовляє оператор ринку, світовий ринок Pet food-індустрії в 2024 році порівняно із 2019 роком, виробництво Pet food у Туреччині за 2022 рік, очікуваний розмір ринку Pet food до 2029 року, які країни вже виробляють корми для тварин з інгредієнтами оператора ринку.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку продуктів харчування в Україні за 2022 рік. Розглянуто наступне: частка сільського господарства до повномасштабного вторгнення, частка с\г від загального експорту, частка с\г на ринку праці, частка України у світовому експорті соняшникової олії та шроту, ріпаку і соєвих бобів до лютого 2022-го, основні напрямки експорту України соняшникової олії та шроту, ріпаку і соєвих бобів, пшениці до лютого 2022-го, обсяг виробництва м’яса птиці у 2022 році, частка м'яса птиці, що була імпортована у 2022 році, виробництво м’яса птиці у розрізі типів господарств-виробників, показник птиці, призначеної на забій у розрізі типів господарств-виробників, кількість курей у всіх агрохолдингах станом на січень 2023 року, виробництво яєць в Україні у 2022 році у розрізі областей, ключові молочні підприємства в Україні, обсяг виробленого молока у 2021 році, обсяг виробленої яловичини у 2022 році, кількість корів у всіх агрохолдингах на кінець 2022-го, кількість свиней у 2023 році порівняно з 2022 роком, у 2022 році у 2022-2023 рр. у розрізі областей, компанії з найбільшою часткою ринку у виробництві свинини, виробництво цукру в Україні у 2022-2023 рр. порівняно із 2021-2022 рр. площа земель для вирощування цукрових бурякі у 2022 році, як змінилося виробництво соняшникової олії після лютого 2022.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку продуктів харчування в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: вартість великоднього кошика у 2024 році порівняно із 2022 роком, вартість інгредієнтів для приготування паски в Україні станом на кінець березня 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку продуктів харчування в Україні за лютий 2024 року. Розглянуто наступне: ціни на гречані крупи, яйця, свинину, горілку, столові вина українських марок, картоплю, буряки, яблука, пиво та сигарети у лютому 2024 року порівняно із січнем 2024 року, фактори впливу на сповільнення інфляції в Україні у січні 2024 року, експорт сільськогосподарської продукції у 2023 році порівняно із 2022 роком, інфляція на споживчому ринку у січні 2024 року порівняно з груднем та січнем 2023 року, інфляція в єврозоні у грудні 2023 року.

Матеріал містить ключові аспекти щодо змін у цінах на різні продукти в Україні та спрямовані на розуміння факторів, що впливають на цінову динаміку ринку продуктів харчування. Розглянуто наступне: які продукти очікують, що подорожчають цієї зими в Україні, фактори, що впливають на ціни яєць в Україні, вплив приватних господарств, експорту та зміни собівартості на ціни на яйця, тренди спостерігаються на ринку круп, у тому числі гречки, і чому ціни на неї знизилися, ситуація на ринку гречки та вказані фактори, які призвели до зниження цін на цю крупу, зміна цін на рис та основні причини, можливе зростання цін на рис через зменшення виробництва в Одеській області та кліматичних проблем в інших країнах-виробниках , постачання свинини на ринок та цінову ситуацію в Україні, ситуація з цінами на м'ясо в Україні, зокрема, на яловичину та курятину, стабільність цін на яловичину та певний спад цін на курятину, зміни у цінах на м'ясо протягом наступного місяця та які фактори впливатимуть на них, прогнозується можливе збільшення цін на м'ясо у листопаді через витрати на електроенергію.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку продуктів харчування в Україні. Розглянуто: попит та ціни на ринку, топ категорія товарів з найбільшим попитом у 2023 р., товари, на які найбільше зросли ціни, регіони, де найбільше зростали ціни на продукти харчування.

В матеріалі представлена аналітична інформація про стан ринку продуктів харчування в Україні. Розглянуто: коментарі експертівзагальний стан продовольчої безпеки в Україні, наявність продуктів харчування в Україні, проблеми із забезпеченням продовольства у прифронтових зонах, оцінка інформації Всесвітньої продовольчої програми (ВПП).

У матеріалі представлена аналітична інформація отримана за допомогою опитування експертів ринку, щодо ринку продуктів харчування в Україні. Розглянуто наступне: зростання споживчих цін на продукти харчування в Україні у жовтні 2023 року, на які продукти спостерігається зростання або зниження, вплив надходження продукції врожаю 2023 року, прогноз подальшої динаміки споживчих цін.

В цьому матеріалі представлена аналітична інформація про ТОП-20 найбільших харчових компаній України. Розглянуто: експорт алкогольних напоїв та продуктів харчування, зростання експорту алкогольних напоїв українських компаній за рахунок відкриття нових ринків збуту, динаміка зниження продажів алкоголю в Україні через війну, динаміка зростання виторгів харчових компаній в Україні попри війну, відновлення роботи міжнародних FMCG-компаній, динаміка зупинок роботи або закриття підприємств харчової промисловості в Україні внаслідок війни, інформація по прибуткам, динаміці виторгу та кількість працівників в компанії.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку продуктів харчування в Україні за допомогою опитування експертів ринку. Розглянуто наступне: порівняння цін з попередніми 3 місяцями, фактори впливу на ринок.

Матеріал згадує про рівень споживчої інфляції в Україні та про рекордний урожай гречки в країні. Розглянуто: попередження про подальше збільшення цін на продукти в Україні, включаючи овочі, фрукти, молочні продукти та яйця, зростання цін на молоко та яйця, причини збільшення цін на продукти, включаючи сезонні фактори, такі як необхідність зберігання овочів та фруктів у холодну пору року , вплив валютної політики на ціни на продукти харчування та збільшення цін на техніку та обладнання для сільського господарства, що вплине на ціни на кінцеві продукти.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку продуктів харчування в Україні. Розглянуто таке: прогноз щодо подорожчання продуктів в Україні восени 2023 року, очікуване подорожчання хліба та причини, з яких це відбувається, вплив нестачі ресурсу на ціни на м'ясо та птицю, перспективи конфігурації цін на молочні продукти та олію, ситуація на ринку овочів та зміна цін на них, прогноз щодо світового ринку олійних культур, плани щодо збільшення виробництва олійних та зернових культур в Україні.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку овочів борщового набору в Україні. Розглянуто таке: індекс борщу в Україні у вересні та його зміна порівняно з літом, фактори, що впливають на ціни, причини зниження цін на овочі, підвищення цін на м'ясо, сметану та томатну пасту, розрахунок вартості приготування борщу для сім'ї за класичним рецептом та порівняння цієї вартості з літом.

Даний матеріал надає аналітичну інформацію щодо ринку вегетаріанських продуктів в Україні. Розглянуто наступне: тренди у розвитку ринку, динаміка ринку рослинного молока в Україні в період з 2019 по 2022 роки, високий інвестиційний потенціал цієї ніші, вплив форс-мажорних факторів.

Даний матеріал є статтею, яка аналізує вартість продуктів харчування в різних країнах Європи. Наведено наступне: інформація про ціни на основні продукти та порівнює їх вартість у різних країнах, порівняння цін на основні продукти в Україні, Польщі, Естонії, Латвії, Німеччині, Австрії.

У статті розглядається прогноз зміни цін на продукти харчування в Україні. Розглянуто наступне: прогнози щодо зростання цін на продукти, фактори, які впливатимуть на підвищення, збільшення вартості енергоносіїв та сировини, які продукти можуть бути найбільш схильні до змін цін і як це може вплинути на споживачів та роздрібний ринок.

В огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку продовольчого рітейлу в Україні на червень 2023 року. Розглянуто: порівняння цін на продукти харчування в 7 найбільших мережах супермаркетів України (Сільпо, AТБ, Еко-маркет, Novus, Ашан, МегаМаркет та Varus), огляд цін на овочі в супермаркетах країни, Топ-3 торгових мереж з найбільш лояльними цінами влітку 2023 року, прогнози щодо цін на продукти на липень 2023 року.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку продовольчого рітейлу в Україні. Розглянуто: Ціни на продукти харчування у квітні 2023 року, динаміка цін на продукти за категоріями, продукти, які зросли в ціні найбільше, коментар експерта ринку, короткі висновки.

Зв'язатися з нами