В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку журналів і періодичних видань в Україні за квітень 2024 року. Розглянуто наступне: топ 25 компаній, що спеціалізуються на виданні журналів і періодичних видань, які виходять менше чотирьох разів на тиждень за доходами в Україні за квітень 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку газет в Україні за квітень 2024 року. Розглянуто наступне: топ 25 компаній, що спеціалізуються на виданні газет, у т. ч. рекламних газет, які виходять принаймні чотири рази на тиждень за доходами в Україні за квітень 2024 року.

У звіті подано аналітичну інформацію щодо випуску періодичних та продовжуваних видань (крім газет) в Україні в 2022 році. Розглянуто наступне: випуск періодичних і видань, що продовжуються (крім газет) за видами, випуск періодичних і видань, що продовжуються (крім газет) за тематичними розділами, випуск періодичних і видань, що продовжуються, (крім газет) за мовами, випуск періодичних і видань, що продовжуються (крім газет) по розділів цільового призначення, випуск періодичних і видань, що продовжуються (крім газет) за територіальною ознакою.

У цьому звіті подано аналітичну інформацію про випуск журналів та видань, що продовжуються (за винятком газет) в Україні в 2021 році. Досліджено наступні аспекти: випуск журналів і видань, що продовжуються (за винятком газет) за категоріями, за тематичними розділами, за мовами, за цільовим призначенням і за географічною ознакою.

Звіт містить аналітичну інформацію щодо ринку друкованих видань України за підсумком 2019 року, розглянуто: обсяги періодичних та продовжуючих видань, динаміка випуску періодичних та тривалих видань з 1991-2019 рр., випуск за видами, за мовами, за розділами цільового призначення, за територією , обсяги випуску газет, випуск газет за тематичними розділами та за читацькою адресою, випуск газет у сфері поширення, випуск газет мовами народів світу, випуск газет за територіальною ознакою.

У матеріалі представлені статистичні дані щодо випуску періодичних та продовжуючих видань України у 2019 році. Розглянуто: чисельність випуску журналів, збірників, бюлетенів, бібліографічних видань у 2019 та 2018 роках. (українська та російська мови), кількість випущених газет у 2019 та 2018 роках.

У звіті представлено інформацію про періодичні та видання Києва, що продовжуються: журнали, видання (збірники), що продовжуються, бюлетені, видані на території України протягом 2017-2019 років та обов'язкові екземпляри яких надійшли до Книжкової палати України.

Звіт містить інформацію про газетні видання (газети та бюлетені газетного типу), видані Києва протягом 2017-2019 років та обов'язкові екземпляри яких надійшли до Книжкової палати України.

У публікації представлено інформацію про періодичні та продовження видань Чернівецької області: журнали, видання (збірники), що продовжуються, бюлетені, видані на території України протягом 2017-2019 років та обов'язкові екземпляри яких надійшли до Книжкової палати України.

Публікація містить інформацію про газетні видання (газети та бюлетені газетного типу), видані в Чернівецькій області протягом 2017-2019 років та обов'язкові екземпляри яких надійшли до Книжкової палати України.

В огляді представлено інформацію про періодичні та продовжені видання Черкаської області: журнали, видання (збірники), що продовжуються, бюлетені, видані на території України протягом 2017-2019 років та обов'язкові екземпляри яких надійшли до Книжкової палати України.

Огляд містить інформацію про газетні видання (газети та бюлетені газетного типу), видані на Черкащині протягом 2017-2019 років та обов'язкові екземпляри яких надійшли до Книжкової палати України.

У звіті представлено інформацію про періодичні та продовжуючі видання Хмельницької області: журнали, видання (збірники), що продовжуються, бюлетені, видані на території України протягом 2017-2019 років та обов'язкові екземпляри яких надійшли до Книжкової палати України.

Звіт містить інформацію про газетні видання (газети та бюлетені газетного типу), видані у Хмельницькій області протягом 2017-2019 років та обов'язкові екземпляри яких надійшли до Книжкової палати України.

У матеріалі представлено інформацію про періодичні та продовження видань Херсонської області: журнали, видання (збірники), що продовжуються, бюлетені, видані на території України протягом 2017-2019 років та обов'язкові екземпляри яких надійшли до Книжкової палати України.

Матеріал містить інформацію про газетні видання (газети та бюлетені газетного типу), видані в Херсонській області протягом 2017-2019 років та обов'язкові екземпляри яких надійшли до Книжкової палати України.

У публікації представлено інформацію про періодичні та продовження видань Харківської області: журнали, видання (збірники), що продовжуються, бюлетені, видані на території України протягом 2017-2019 років та обов'язкові екземпляри яких надійшли до Книжкової палати України.

Публікація містить інформацію про газетні видання (газети та бюлетені газетного типу), видані в Харківській області протягом 2017-2019 років та обов'язкові екземпляри яких надійшли до Книжкової палати України.

В огляді представлено інформацію про періодичні та продовжені видання Тернопільської області: журнали, видання (збірники), що продовжуються, бюлетені, видані на території України протягом 2017-2019 років та обов'язкові екземпляри яких надійшли до Книжкової палати України.

Зв'язатися з нами