В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку аудіокниг в Україні та світі за 2023 рік. Розглянуто наступне: частка споживачів книжкового контенту, що обирали електронні формати книжок у 2023 році, найбільші студії виробництва аудіокниг в Україні, продажі аудіокниг у світі за 2020 рік порівняно із 2015 роком, історичний зріз розвитку аудіоформату у видавництві, найпопулярніші жанри для формату аудіо, рівень росту ринку аудіокниг з 2017 по 2021 рік порівняно із виданнями у твердій обкладинці, основних чинники росту ринку аудіокниг, очікуваний ріст та вартість ринку аудіокниг з 2023 по 2027 рік, частка покоління Z у Європі, що віддають перевагу аудіокнигам над електронними, стан та розвиток українського ринку аудіокниг, етапи створення аудіокниги, як заробляють видавці аудіокниг, як добре продаються аудіокниги, проблеми на українському ринку аудіокниг.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку електронних книжок в Україні та світі за 2023 рік. Розглянуто наступне: як багато електронних книжок читають та продають у світі, найпоширеніші причини, чому британці обирають електронні книжки, яка аудиторія в електронних книг у Європі у 2023 році, скільки читачі витратили на електронні книжки у різних країнах Європи у 2022 році, очікувана аудиторія електронних книжок в Україні, кейси розвитку українських платформ продажу електронних книжок у 2023 році.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку книг в Україні та світі станом на травень 2024 року. Розглянуто наступне: світові продажі роментезі за 2023 рік, очікуваний виторг від продажу книг в Україні з 2020 по 2023 рік, частка роментезі серед найбільш продаваних книг в Україні, які роментезі-книги читають в Україні, загальний наклад роментезі в Україні, продажі фентезі з 2022 по 2023 рр.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку книгодрукування в Україні за квітень 2024 року. Розглянуто наступне: топ-25 компаній, що спеціалізуються на виданні книг у друкованому й електронному вигляді (на CD-дисках, електронних носіях тощо), в аудіоформаті або в мережі Інтернет за доходами в Україні за квітень 2024 року

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку книг в Україні. Розглянуто наступне: найбільш популярні категорій книг в 2023 та 2021 роках, частка українських та зарубіжних авторів в загальній кількості продажів, найбільші прориви на ринку книг з 2021 по 2023 роки, найбільші падіння на ринку книг 2021 проти 2023, Топ 10 авторів 2021/2023, зростання продажів українських/зарубіжних авторів, Топ 10 книг в 2023 році, ТОП авторів за кількістю проданих книг в 2023 році, попит на літературу іноземними мовами у 2023 році проти 2021 року, частка англомовної книги від всіх продажів.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку книг в Україні. Розглянуто наступне: випуск книг та брошур 2021-2023 рр., розподіл виданих брошур та книжок за темами 2021 - перше півріччя 2023 року, розподіл газет за мовою 2021-2022 рр.

В огляді подано аналітичну інформацію щодо ринку книжок в Україні. Розглянуто наступне: які книжки українці найчастіше купували у 2023 році, які книжки увійшли до "Найпопулярнішої української класики", які книжки сучасних українських авторів були найпопулярніші, які переклади були найпопулярніші серед українців, які книжки для дітей були найпопулярніші, як читацькі вподобання українців змінюються з плином часу, як змінюється частка українських авторів у книжкових видавництвах і прибутки від їхнього продажу, які наклади української художньої літератури і які автори найчастіше згадуються серед читачів, які книги є найпопулярнішими.

У цьому огляді представлена аналітична інформація щодо книжкового ринку України. Розглянуто: інтерв'ю представника ринку, кількість книгарень в Україні, структура ринку в розрізі мережевих/немережевих магазинів, найвідвідуваніших книжкових інтернет-магазинів в Україні, динаміка випуску українських книг з 2019-7 міс. 2023 р., особливості ведення книжкового бізнесу, плани та прогнози оператора.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо книжкового ринку України у 2023 році. Розглянуто таке: аналіз розмірів книжкового ринку України та країн ЄС, думка видавців, куди рухається індустрія, кількість книгарень в Україні та країнах ЄС на 2020 рік, обсяг ринку на 2022 рік, кількість опублікованих нових книг у 2022 році, перспективи книжкового ринку країни.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо книжкового ринку України. Розглянуто таке: стан та тенденції українського книжкового ринку, робота українських книгарень, кількість книгарень, що працюють в Україні, кількість найменувань виданих в Україні книг з 2021-2022 рр., вплив війни на читання в Україні, державне регулювання книжкового ринку.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку книжкового рітейлу в Україні. Розглянуто таке: стан та тенденції ринку українського книжкового рітейлу, частка ринку російських видавців до 2012 р., коментарі учасників ринку, частка продажу російськомовних книг.

У цьому огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку книг в Україні. Розглянуто: читацькі уподобання українців до війни та після початку, результати опитування українців, основна тематика статей після 24 лютого, думка опитуваних авторами книг, які допомагають краще зрозуміти проблеми сучасності.

В огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку книг в Україні на березень 2023 року. Розглянуто: книги, які користуються найбільшою популряністю, кількість замовлень на книги в Україні за 2022 рік, порівняння з кількістю замовлень книг у 2021 р., купівля книг у другому півріччі минулого року, середній чек на купівлю книг та його динаміка.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку книг. Розглянуто: основні гравці книжкового онлайн ринку, проблема незалежних книгарень, історія розвитку одного з гравців ринку, частка доходу з продажу книг, що йде магазину, вплив пандемії на ринок, щоденний продаж на лютий-березень, короткі висновки.

У даному матеріалі подано аналітичну інформацію щодо роботи видавничого бізнесу в Україні на липень 2023 року. Розглянуто: державне регулювання книжкового ринку країни, заборону російських та білоруських книг та підтримку вітчизняного книговидавництва, частка книг в Україні, які продавалися російською мовою до початку війни, оцінка обсягу чорного ринку книг, середня експертна оцінка обороту легального українського книжкового ринку до війни, коментар учасник ринку.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку книг в Україні в 2022 році. Розглянуто: перелік популярних книг у жанрі детективи та трилери, які купували українці у 2022 році.

У статті представлена аналітична інформація щодо ринку книг в Україні в 2022 році. Розглянуто: споживчі уподобання українців при виборі книг, перелік книг, які окупали українці у жанрі біографії, мемуари 2022 року.

У публікації представлено аналітичну інформацію з українського книжкового ринку у 2022 році. Розглянуто: перелік книг, які окупали українці у 2022 році, популярні жанри літератури серед українців у 2022 році.

Зв'язатися з нами