В матеріалі міститься аналітична інформація по книжковому ринку України за 2024 рік. Розглянуто наступне:обсяг скорочення сукупних потужностей поліграфічних підприємств України внаслідок російських ударів, виторг постраждалої внаслідок російського обстрілу друкарні за 2023 рік, скільки втратили видавці внаслідок атаки, наслідки руйнування друкарні для галузі книговидавництва, можливі вирішення проблем видавців.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку аудіокниг в Україні та світі за 2023 рік. Розглянуто наступне: частка споживачів книжкового контенту, що обирали електронні формати книжок у 2023 році, найбільші студії виробництва аудіокниг в Україні, продажі аудіокниг у світі за 2020 рік порівняно із 2015 роком, історичний зріз розвитку аудіоформату у видавництві, найпопулярніші жанри для формату аудіо, рівень росту ринку аудіокниг з 2017 по 2021 рік порівняно із виданнями у твердій обкладинці, основних чинники росту ринку аудіокниг, очікуваний ріст та вартість ринку аудіокниг з 2023 по 2027 рік, частка покоління Z у Європі, що віддають перевагу аудіокнигам над електронними, стан та розвиток українського ринку аудіокниг, етапи створення аудіокниги, як заробляють видавці аудіокниг, як добре продаються аудіокниги, проблеми на українському ринку аудіокниг.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку електронних книжок в Україні та світі за 2023 рік. Розглянуто наступне: як багато електронних книжок читають та продають у світі, найпоширеніші причини, чому британці обирають електронні книжки, яка аудиторія в електронних книг у Європі у 2023 році, скільки читачі витратили на електронні книжки у різних країнах Європи у 2022 році, очікувана аудиторія електронних книжок в Україні, кейси розвитку українських платформ продажу електронних книжок у 2023 році.

В матеріалі міститься аналітична інформація по видавничому ринку України за 2024 рік. Розглянуто наступне: вплив атак російської армії на видавничий ринок, частка книгодрукування на загальному ринку зосередженна в Харкові, виробничі потужності пошкодженої типографії росіянами 23 травня 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку книг в Україні та світі станом на травень 2024 року. Розглянуто наступне: світові продажі роментезі за 2023 рік, очікуваний виторг від продажу книг в Україні з 2020 по 2023 рік, частка роментезі серед найбільш продаваних книг в Україні, які роментезі-книги читають в Україні, загальний наклад роментезі в Україні, продажі фентезі з 2022 по 2023 рр.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку видавничої діяльності в Україні за квітень 2024 року. Розглянуто наступне: топ-25 компаній, що спеціалізуються на виданні (у т. ч. в електронному вигляді) каталогів, фотографій, гравюр, поштових листівок, вітальних листівок, бланків, плакатів, репродукцій творів мистецтва, рекламної продукції та іншої друкованої продукції, електронній публікації статистичних та інших даних.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку журналів і періодичних видань в Україні за квітень 2024 року. Розглянуто наступне: топ 25 компаній, що спеціалізуються на виданні журналів і періодичних видань, які виходять менше чотирьох разів на тиждень за доходами в Україні за квітень 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку газет в Україні за квітень 2024 року. Розглянуто наступне: топ 25 компаній, що спеціалізуються на виданні газет, у т. ч. рекламних газет, які виходять принаймні чотири рази на тиждень за доходами в Україні за квітень 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку довідників та каталогів в Україні за квітень 2024 року. Розглянуто наступне: топ 10 компаній, що спеціалізуються на виданні каталогів даних (баз даних) фактів/інформації, що захищені за формою, але не за змістом за доходами в Україні за квітень 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку книгодрукування в Україні за квітень 2024 року. Розглянуто наступне: топ-25 компаній, що спеціалізуються на виданні книг у друкованому й електронному вигляді (на CD-дисках, електронних носіях тощо), в аудіоформаті або в мережі Інтернет за доходами в Україні за квітень 2024 року

В матеріалі міститься аналітчина інформація по ринку поліграфічних послуг в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: топ 25 компаній, що спеціалізуються на брошурувально-палітурній діяльності та наданні пов'язаних із нею послуг в Україні за березень 2024 року.

В матеріалі міститься аналітчина інформація по ринку поліграфічних послуг в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: топ 25 компаній, що спеціалізуються на виготовленні друкарських форм і наданні інших поліграфічних послуг в Україні за березень 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку книг в Україні. Розглянуто наступне: найбільш популярні категорій книг в 2023 та 2021 роках, частка українських та зарубіжних авторів в загальній кількості продажів, найбільші прориви на ринку книг з 2021 по 2023 роки, найбільші падіння на ринку книг 2021 проти 2023, Топ 10 авторів 2021/2023, зростання продажів українських/зарубіжних авторів, Топ 10 книг в 2023 році, ТОП авторів за кількістю проданих книг в 2023 році, попит на літературу іноземними мовами у 2023 році проти 2021 року, частка англомовної книги від всіх продажів.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку книг в Україні. Розглянуто наступне: випуск книг та брошур 2021-2023 рр., розподіл виданих брошур та книжок за темами 2021 - перше півріччя 2023 року, розподіл газет за мовою 2021-2022 рр.

Огляд розглядає питання, пов'язані із книжковим ринком в Україні, роллю видавництв та книгарень, а також впливом відсутності російських видавців на цей ринок. Розглянуто таке: світова модель продажів книг, універсальна світова модель продажів книг, і як вона порівнюється з українською практикою, роль книгарень у реалізації книг, відносини між видавцями та книжковими магазинами, зміни на книжковому ринку після 2014 р., ситуація після 2022 р. вплив має відсутність російських видавців на український книжковий ринок, зміни, що відбулися у продажах та розповсюдженні українських книг.

У цьому огляді представлено аналітичну інформацію щодо видавничого ринку України. Розглянуто: які фактори сприяли успіху видавництва в період військового конфлікту і як ви визначили нішу для розвитку в цих умовах, питання відкриття видавництва в умовах війни і які основні обставини спонукали вас прийняти це рішення, оцінка впливу військового конфлікту на книжковий ринок та переваги читачів, особливості цього ринку при виборі проектів для видавництва, забезпечення фінансової стійкості видавництва в умовах економічної нестабільності та військового конфлікту, досвід роботи з книжковим видавництвом в умовах війни відрізняється від звичайного ведення видавничої справи, плани та перспективи у вас є на майбутнє, особливо враховуючи успіх видавництва, виклики в галузі видавничого бізнесу в контексті сучасних подій і як ви плануєте їх подолати, реакція читачів та інших учасників ринку вплинула на ваш підхід до видавництва під час військового конфлікту, особливості, які важливо враховувати при роботі в умовах кризи та військового конфлікту.

В огляді подано аналітичну інформацію щодо ринку книжок в Україні. Розглянуто наступне: які книжки українці найчастіше купували у 2023 році, які книжки увійшли до "Найпопулярнішої української класики", які книжки сучасних українських авторів були найпопулярніші, які переклади були найпопулярніші серед українців, які книжки для дітей були найпопулярніші, як читацькі вподобання українців змінюються з плином часу, як змінюється частка українських авторів у книжкових видавництвах і прибутки від їхнього продажу, які наклади української художньої літератури і які автори найчастіше згадуються серед читачів, які книги є найпопулярнішими.

Зв'язатися з нами