В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку пального в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: які причини збільшення податку на пальне, як нові акцизи вплинуть на ціну на бензин, дизпаливо та автогаз в мережах АЗС, середньомісячні надходження акцизу від пального до бюджетів у 2024 році.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку пального в Україні за підсумками 2023 року. Розглянуто наступне: топ-10 імпортерів пального (бензин, ДП, LPG) автотранспортом у 2023 році.

В матеріалі міститься аналітична інформація по енергетичному сектору України за 2023 рік. Розглянуто наступне: сукупний дохід топ-10 компаній енергетичної сфери України за 2023 рік у порівнянні із 2022 роком, топ-10 компаній енергетичного комплексу України.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку палива в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: сплата податків десяти найбільших автозаправних мереж України протягом 2023 року, податкове навантаження на літрі пального в роздрібних мережах за 2023 рік, частка реалізації пального та сплати податків 10 найбільших роздрібних мереж у 2023 році.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку палива в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: споживання бензинів, дизпального та скрапленого газу 2023 року відносно 2021 року, баланси нафтопродуктів у 2021-2023 рр., ціни на нафту BRENT на світовому ринку за 2019-2024 рр., країни походження й основні канали постачань бензину та ДП в Україну 2023 року, кількість бензовозів станом на 2023 рік у порівнянні з 2021 роком, кількість імпортерів станом на 2023 рік у порівнянні із 2021 роком, найбільші імпортери пального у 2023 році.

В матеріалі міститься аналітична інформація по діяльності енергосектору в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: доходи держави від діяльності енергосектору у 2023 році порівняно із 2022 роком, доходи держави від діяльності енергосектору у 2023 році за джерелом надходжень порівняно із 2022 роком, надходження від енергетичного сектору протягом 2022-2023 рр.

В матеріалі міститься аналітична інформація по енергосектору України за 2023 рік. Розглянуто наступне: обсяг експорту електроенергії з України за 2023 рік, обсяг експортних надходжень від електроенергії за 2023 рік порівняно із 2022 та 2021 роками, структура експортоаного обсягу електроенергії в 2023 році за країнами, загальний обсяг імпорту електроенергії за 2023 рік та його вартість за 2023 рік, вартість купленого ресурсу в 2023 році порівняно із 2022 та 2021 роками, структура імпорту електроенергії до України за країнами, динаміка імпорту та експорту електроенергії у 2019-2023 рр., обсяги експорту та імпорту кам'яного вугілля у 2022-2023 рр., структура експорту та імпорту вугілля за країнами, динаміка імпорту та експорту вугілля кам'яного у 2019-2023 рр., основні постачальники нафтопродуктів (крім сирих) у 2023 році, динаміка імпорту та експорту нафти та нафтопродуктів (сирих) у 2019-2023 рр., динаміка імпорту та експорту нафти та нафтопродуктів (крім сирих) у 2019-2023 рр., динаміка імпорту та експорту газів нафтових та інших вуглеводнів у 2019-2023 рр.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку енергетичнох інфраструктури в Україні. Розглянуто наступне: мета реформ в енергетичному секторі України, частка об’єктів вітрової генерації, теплової та атомної енергетики, сонячної генерації, ТЕС блочного типу які Україна втратила з жовтня 2022 року по 2023 рік, особливості відновлювальних джерел електроенергії, стан ВДЕ в Україні, рівень встановленої потужності енергетики відновлювального типу до 2022 року в Україні, частка українських територій, що придатні для генерації вітрової енергії, можливостями розвитку потужностей вітрової енергії в Україні та частка від всього споживання електроенергії в країні, яку зможе покрити вітрова генерація, наявний потенціал до нарощування потужностей сонячної енергії, спеціалізованих накопичувачів, атомної енергетики, ТЕЦ та біоенергетики, гідрогенерації, фінансові інвестиційні можливості для побудови нових об’єктів генерації.

У цьому матеріалі представлено аналітичну інформацію щодо паливного ринку України. Розглянуто наступне: перелік найбільших паливних компаній України, фінансові результати компаній, динаміка ринку та фактори впливу, диверсифікація бізнесу, прогнози по ринку, міжнародні постачальники, фінансовий стан і стратегії розвитку найбільших паливних компаній України в контексті геополітичних подій і змін на ринку.

У даній публікації представлена аналітична інформація щодо паливного ринку України. Розглянуто наступне: можливе збільшення цін на паливо в оптовому сегменті на тижні з 16 по 22 жовтня та причини, що викликали ажіотаж на ринку палива, зменшення відпускних цін на паливо у дрібній групі у минулому тижні та фактори, що впливають на зміну цін на паливо, проблеми з розмитнення палива, ввезеного з Болгарії та Молдови, та їх вплив на ринок палива в Україні, вплив збройних конфліктів на Близькому Сході на ціни на нафту і, отже, на вартість палива, дефіцит палива та зростання цін в оптовому сегменті, спричинені геополітичними факторами та проблемами на кордонах України, прогноз галузевих експертів щодо подальшого розвитку цін на пальне як в оптовому сегменті, так і на АЗС.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо паливного ринку України. Розглянуто наступне: посилення боротьби з ввезенням російського пального та можливі наслідки нових правил розмитнення на ринку палива, проблеми, пов'язані з прискіпливими перевірками пального на південних кордонах України та їх вплив на імпортерів палива, можливість затримки бензовозів на кордоні можуть призвести до локального дефіциту та подорожчання палива в регіонах, посилення боротьби з російським пальним з боку влади як логічний крок, спрямований на закриття лазівок для контрабанди, внесення змін до митних процедур, включаючи вимоги до імпортерів палива щодо походження та верифікації поставок, реакція ринку палива на затримки та перевірки на митниці , включаючи можливі дефіцити та турбулентність, значення сертифікатів походження у боротьбі з ввезенням російського палива та їх обмеження, вплив блокування поставок пального від певних постачальників на ринок та можливий дефіцит палива в окремих регіонах.

Матеріал надає інформацію про ціни на газ для домашніх споживачів, зміни в тарифах та регулювання цін на природний газ в Україні. Розглянуто: вартість природного газу для домашніх споживачів у жовтні 2023 року, результати розгляду газових тарифів 12 постачальниками на другий місяць осені, порівняння цін на газ у жовтні з попередніми місяцями, діапазон цін на кубометр газу у жовтні від різних компаній, річні тарифні пропозиції, що діють, дійсні до 1 травня 2024 року, рішення про продовження спеціальних зобов'язань на ринку природного газу та його вплив на ціни на тепло, ціни на газ для виробників тепла та організацій залежно від домовленостей, запровадження гнучкого механізму використання фіксованих обсягів газу виробниками тепла під час опалювального сезону .

У цьому огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку енергетики в Україні. Розглянуто: топ галузевих компаній України, які входять до ТОП-10 з виторгу в 2022 році, виторг (дохід) провідних енергетичних компаній, загальна сума виторгу всіх компаній з цього рейтингу.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо енергетичного ринку України та Європи. Розглянуто таке: вплив війни в Україні на європейський енергетичний ринок, карта газосховищ України, тарифи на транспортування природного газу за допомогою послуги short-haul, продуктивність західноукраїнського кластера ПСГ, прогнози щодо закачування газу до українських ПСГ у 2023 р., поточний стан ринку газу, динаміка імпорту природного газу до України у травні-червні 2023 р.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку пального в Україні. Розглянуто: стан та тенденції українського ринку пального, коментар експерта ринку, проблема з тіньовим ринком нафтопродуктів, податки в галузі, короткі висновки та очікування щодо ринку.

У цьому огляді представлена аналітична інформація щодо паливного ринку України. Розглянуто: стан та тенденції українського паливного ринку, акцизи на паливо в Україні, коментарі експерта ринку, поточні та розрахункові ціни на паливо за різних податкових сценаріїв, короткі висновки експерта.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо паливного ринку України. Розглянуто: стан та тенденції паливного ринку країни, розміри тіньової частки на ринку нафтопродуктів України у 2023 та 2020 рр., згідно з оцінками експертів, причини скорочення частки тіні на ринку, ставки оподаткування, короткі висновки експерта.

В огляді подано аналітичну інформацію щодо енергетичної інфраструктури України. Розглянуто: розподіл власників енергокомпаній, розподіл власників енергетичних компаній по країнах, розподіл власників по бізнес-групах, розподіл енергокомпаній за чистим доходом, короткі висновки експертів.

Публікація містить аналітичну інформацію щодо паливного ринку України. Розглянуто: вплив використання генераторів на паливний ринок країни, динаміка використання електрогенераторних установок (ЄГУ) в Україні, динаміка споживаного палива електромагнітними установками, попит на бензин для ЄГУ у жовтні-листопаді 2022 р., попит на дизпаливо для генераторів, коментарі експертів ринку.

Зв'язатися з нами