В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку нафти в Україні. Розглянуто наступне: топ-20 компаній, що спеціалізуються на добуванні сирої нафти, бітумінозного чи нафтоносного сланцю, бітумінозного пісковику, виробництві сирої нафти з бітумінозного сланцю та пісковику та виробництві сирої нафти з бітумінозного сланцю та пісковику за доходами в Україні станом на квітень 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку нафтопродуктів в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: обсяг нелегального ринку нафтопродуктів в Україні станом на 2021 рік, обсяг нелегальної переробки вуглеводневої сировини у 2023 році, втрати державного бюджету від несплати акцизу міні-НПЗ, обсяг щомісячної переробки на міні-НПЗ у 2021-му, причини закриття міні-НПЗ та зниження обсягів нелегального пального, як працює схема скрутки ПДВ, податкове навантаження в нелегальних НПЗ у порівнянні із легальними.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку нафти в Україні. Розглянуто наступне: історія видобутку нафти в Україні, динаміка видобутку нафти в Україні з 2000 по 2023 рік, обсяги запасів нафти по областях у 2022 році, обсяг балансових запасів нафти в Україні на кінець 2020 року, кількість родовищ нафти в Україні станом на 2020 рік, динаміка обсягу видобутку нафти в Україні з 2017 по 2021 роки, запаси нафти на найбільших родовищах, фізичний та хімічний склад нафти, найбільші гравці на ринку нафти в Україні, обсяги видобутку нафти у 2022 році провідними компаніями, потенційні нерозвідані ресурси нафти на суші в Україні, обсяги видобутку нафти по областях у 2022 році.

Матеріал містить аналітичні прогнози щодо цін на нафту у 2024 році. Розглядає такі питання: прогноз цін на нафту у 2024 році від п'яти провідних американських інвестиційних банків, середня очікувана ціна на нафту, відмінності у прогнозах за цінами на нафту та основні фактори, що впливають на ці прогнози, прогнозований світовий попит на нафту у 2024 році та його зміни порівняно з поточними показниками, особливо з урахуванням збільшення попиту з боку Китаю, думки аналітиків щодо розміру зростання попиту, оцінка експертів щодо передбачуваного дефіциту чи надлишку на ринку нафти у 2024 році та можливим впливом на ціни, порівняння поточних прогнозів із попередніми, відзначаючи обережність аналітиків у зв'язку зі змінами на ринку нафти, очікування щодо ролі ОПЕК+ та можливих заходів для утримання нафтових цін на поточних рівнях.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо світового ринку нафти. Розглянуто: стан та тенденції світового ринку нафти, чинники, що впливають ціни на нафту еталонних марок станом на 15 червня, короткі висновки.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо світового ринку нафти. Розглянуто: стан та динаміка цін на світовому ринку нафти станом на 20 червня, фактори, що впливають на ціни на ринку, нафтовий союз Росії.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку нафтопродуктів на кінець квітня 2022 року. Розглянуто: коментар експерта ринку, стан та тенденції ринку нафтопродуктів, дефіцит на ринку та причини його збереження, ціни на ринку, короткі висновки.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку нафтопереробки України за підсумками 2021 року. Розглянуто: динаміка загальних показників перекачування, обсяги транспортування нафти на українські НПЗ, обсяги переробки газового конденсату та нафти за підсумками 2021 року, обсяги перекачування нафти підприємствами магістральних нафтопроводів.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку оптових нафтотрейдерів України. Розглянуто: найбільші платники податків у секторі оптової торгівлі нафтопродуктами за 2020 рік, обороти компаній та коротка характеристика.

В огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку нафти в Україні за результатами 1 половини 2021 року. Розглянуто: рівень споживання нафтопродуктів в Україні за результатами 2020 року, динаміка кінцевого споживання пального в Україні, 2019 - 2021 роки, структура паливного ринку України в 2019/20 роках, споживання пального в Україні в 2020 році 2020 рр., структура українського імпорту за видами палива, загальний обсяг імпорту палива за підсумками 2020 року, динаміка скорочення порівняно з 2019 роком, причини скорочення імпорту, географічна структура імпорту за підсумками 2020 та 5 місяців 2021 року, імпорт ДП по країні походження за 2020-й та 5 місяців 2021 року, структура імпорту СБПТ по країні походження за 2020 та 5 міс. 2021 р., дисбаланс цін на СПБТ без акцизного навантаження в Україні та країнах Європи в 2021 р., структура фіскального навантаження на пальне від роздрібних цін, динаміка обсягів сірого ринку пального в Україні в 2019-2021 рр.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку нафтопродуктів України. Розглянуто: стан та тенденції паливного нафтового ринку, розрахунок вартості закупівлі імпортних нафтопродуктів у січні 2021 року, особливості дисконтної політики та мінімальні експлуатаційні витрати на утримання АЗС, огляд цін по АЗС України.

Матеріал містить аналітичну інформацію щодо ринку нафтопродуктів в Україні. Розглянуто: стан та тенденції ринку нафтопродуктів України, завантаження нафтопродуктопроводу за останні три роки, імпорт через «ПрикарпатЗахідтранс» у 2018 році, коментарі експертів ринку, потенціал українських НПЗ, короткі висновки.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку нафти та нафтопродуктів України на 4 березня 2021 р. Розглянуто: вартість основних марок нафтопродуктів у роздрібній мережі, динаміка зростання цін на світовому ринку та на внутрішньому оптовому ринку України з листопада 2020 року, зростання цін на ринку Північно- Заходу Європи на 4 березня 2021 року, темпи зростання цін на нафту, бензин, дизпалива в Україні, коментар експерта ринку, фактори зростання цін на паливо, короткі висновки.

В огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку нафти України на 4 березня 2021 року. Розглянуто: стан та основні тенденції українського нафтового ринку, вартість основних марок нафтопродуктів у роздрібній мережі, зростання цін на ринку Північно-Заходу Європи на 4 березня, темпи зростання ринку в Україні, висновки та прогнози експертів.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку нафтопереробних заводів в Україні станом на квітень 2020 року. Розглянуто: частка українських НПЗ в квітневому балансі ринку автомобільного бензину, випуск автобензинів Кременчуцьким НПЗ та Шебелинським ГПЗ у квітні, середньорічний добовий обсяг переробки на Кременчуцькому НПЗ у 2018–2019 рр., 0 ринку автобензину у квітні 2020 р.

В огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку нафтопродуктів України у 2020 році. Розглянуто: стан та тенденції ринку нафти та нафтопродуктів України, введення мит на імпорт дизельного палива та скраплений газ російського виробництва, основні доводи виробників на підвищення мит, контракти на російське дизельне паливо з премією, імпорт дизпалива в національному балансі,2 зріджений. , оцінка та коментарі експертів.

Матеріал містить статистику постачання нафти з газовим конденсатом та виробництво нафтопродуктів НПЗ України за березень 2020 (за оперативною інформацією).

Матеріал містить статистичні дані щодо обсягів перекачування нафти підприємствами НАК "Нафтогаз України" за березень 2020 року.

В огляді міститься аналітична інформація щодо ринку нафти України за підсумками березня 2020 року. Розглянуто: обсяги поставок та переробки нафти, транспортування нафти, газопостачання, споживання та транзит природного газу, погашення заборгованості з виплати заробітної плати.

Матеріал містить статистику постачання нафти з газовим конденсатом та виробництво нафтопродуктів НПЗ України за лютий 2020 (за оперативною інформацією).

Зв'язатися з нами