У матеріалі представлено аналітичну інформацію щодо ринку деревного вугілля в Україні за підсумками 2019 року. Розглянуто: стан та тенденції ринку деревного вугілля, динаміка виробництва деревного вугілля в Україні з 2014-2019 рр., динаміка імпорту деревного вугілля в Україну з 2014 року, динаміка експорту деревного вугілля з України до 2019 року, динаміка споживання.

У матеріалі представлена статистична інформація про динаміку запасів вугілля на складах ТЕС та ТЕЦ у період із січня по березень 2018 року у натуральному вираженні.

У звіті представлені відомості щодо ринку деревного вугілля України за підсумками 2015 року та за 1 кв. 2016 р. Розглядається: обсяг деревного вугілля, поставленого на експорт у 2015 р., поквартальна динаміка постачання деревного вугілля, кількість країн, що імпортують деревне вугілля, питома вага експорту 4-ох найбільших країн, обсяг експорту в 1 кв. 2016, оцінка експертів стану ринку, основа роботи вітчизняних виробників деревного вугілля, перспективи ринку.

Звіт містить відомості щодо ринку деревного пелету України, розглядається: обсяг імпорту вугілля до країн ЄС у 2013 році, порівняння з обсягом імпорту у 2012 році, топ найбільших покупців імпортерів українського деревного вугілля за 2012/13 рр., драйвер зростання обсягів споживання українського деревного вугілля країнами ЄС.

У статті представлені відомості щодо ринку деревного пелета України, розглянуто: найбільші покупці-імпортери українського деревного вугілля у 2012/13 рр., структура експорту українського деревного вугілля у розрізі країн за два останні роки, популярні компанії імпортери деревного вугілля у 2013 році.

Матеріал, представлений у цьому огляді, містить інформацію щодо ситуації на українському ринку деревного вугілля. Розглядається таке: тенденції попиту на українське деревне вугілля у країнах Європейського союзу, найбільший споживач українського деревного вугілля у Європі, обсяги імпорту українського деревного вугілля до деяких країн ЄС у 2013 році, основні компанії-споживачі деревного вугілля українського походження.

Огляд містить інформацію щодо ситуації на українському ринку деревного вугілля. Розглядається наступне: динаміка мінімальних цін на деревне вугілля (невідсіяне, нефасоване, 2-го та 1-го сорту, марка) на ринку України з березня 2013 по лютий 2015 рр., мінімальні оптові ціни на деревне вугілля з січня 2015 по березень 20 ., тенденції на ринку деревного вугілля, сильні та слабкі сторони українських вугілля, можливості та загрози для українських вугілля, перспективи розвитку ринку деревного вугілля в Україні.

В огляді подано інформацію щодо ситуації на українському ринку деревного вугілля. Розглядається таке: розподіл попиту на деревне вугілля в Україні в 2013 році, динаміка розподілу попиту на деревне вугілля з 2010 по 2013 рр., помісячна динаміка мінімальних та середньоринкових цін на деревне вугілля нефасоване, невідсіяне, марки А, сорти /п мішках у 2013 році.

Зв'язатися з нами