Матеріал містить інформацію про медіаактивність українських АЗС. Розглянуто: медіаактивність десяти українських АЗС, лідери за кількістю згадок, коментарі щодо лідерів, динаміка згадок, теми публікацій, платформи та регіони публікацій, показники якості, результати аналізу за трьома ключовими показниками, цінність пропозиції (акції, програма лояльності, екологічні та соціальні) , Позитивний імідж (репутація, досягнення, соціальні мережі), фінансові показники (доходи, динаміка зростання, кредиторська заборгованість), топ-10 АЗС, результати оцінки комплексу показників.

В этом обзоре представлена аналитическая информация по рынку АЗС в Украине. Рассмотрено следующее: как повномасштабная война в Украине повлияла на бизнес торговли топливом в стране, изменения в работе топливного рынка в Украине во время войны, изменения в структуре главных игроков на рынке горючего, в частности, в результате национальности некоторых компаний, Стратегии игроков в этот период, как владельцы и операторы АЗС адаптируются к сложным условиям военного времени, и как это влияет на их бизнес-стратегию.

Огляд містить причини відмінностей у сплаті податків з літра пального в мережах автозаправок та їх можливі наслідки для ринку палива в Україні. Розглянуто: причини, з яких мережі автозаправок в Україні сплачують різні суми податків з літра пального, та які фактори впливають на цю різницю, наслідки, які можуть виникнути через відмінності у сплаті податків з пального для компаній, фактори, які впливають на розподіл податкових платежів мереж автозаправок, і як це пов'язано з їх часткою на ринку та іншими факторами.

У статті розглядається підвищення цін на бензин на автозаправних станціях в Україні. Розглянуто таке: інформація про поточні ціни на паливо, фактори, які могли б вплинути на це збільшення вартості.

У цьому огляді представлена аналітична інформація щодо продажу супутніх товарів на АЗС України. Розглянуто: ТОП АЗК-рітейлерів України, коментар представника ринку про популярність магазинів на заправках, причини популярності, асортимент магазинів, попит на продукцію, фаст-фуд на АЗС, категорії найбільш популярних товарів, думка експерта про секрети успіху компанії.

У цьому огляді представлена аналітична інформація щодо ринку українського рітейлу у сфері car refueling за підсумками червня 2023 року. Розглянуто: стан і тренди ринку рітейлу в категорії car refueling в Україні, показник працюючих точок в цілому з початку війни за 16 місяців, динаміка працюючих та закритих магазинів у сегменті АЗС України, щомісячна динаміка працюючих та закритих об'єктів категорії car refueling з березня 2022-го 2023 р.

У цьому огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку палива на АЗС в Україні на початок липня 2023 року. Розглянуто: питання зміни цін на паливо в країні після введення акцизного збору, зміни в цінах на бензин та дизельне паливо на заправних станціях України і як це позначилося на автовласниках та споживачах, причини збільшення цін на паливо, включаючи запровадження акцизного збору, зміни на світовому ринку нафти, вплив цих змін на автомобільну галузь та економіку загалом.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку АЗС України. Розглянуто: стан та тенденції ринку АЗС України, робота найбільшого гравця ринку, стандарти ринку, частки найбільших гравців ринку України у 2022 та 2021 рр., коментарі експертів ринку, ключові компанії холдингу, частка гравця ринку в імпорті бензину та дизелю з січня-грудень 2022 р. 

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо цін на паливо на українських АЗС на тижні з 1-7 травня 2023 року. Розглянуто: ціни оптових цін на бензин і дизпаливо з 1-7 травня 2023, коментарі експертів ринку, середня роздрібна націнка на дизпаливо, ціни бензину та дизпалива в роздріб наприкінці минулого тижня, ціна на бензин А-95, ціна на дизпаливо, ціна на дизпаливо автогаз мережами АЗС.

У цій статті подано аналітичну інформацію щодо ринку палива на АЗС України на початок травня 2023 року. Розглянуто: стан та тенденції українського ринку палива в Україні, коментарі та прогнози учасників ринку за цінами, ринок пального в Україні в травні, прогнози щодо цін на паливо на другу половину травня, короткі висновки експерта.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку палива на АЗС України на 28 квітня 2023 року. Розглянуто: роздрібні ціни на паливо на АЗС в Україні за 21-28 квітня, ціни на А-95, А-95+, дизельне паливо українськими АЗС з 21 по 28 квітня 2023 року.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку АЗС України. Розглянуто: коментар учасника ринку, конкуренція на ринку, плани компанії, місце гравця на ринку АЗС України за підсумками 2022 р., основні результати компанії, частка непаливних продажів у виручці, вплив блекауту на роботу АЗС, розподіл сил на паливному ринку в 2022-му , короткі висновки та прогнози експертів

В огляді представлено аналітичну інформацію щодо ринку палива на АЗС в Україні. Розглянуто: новини паливного ринку, коментарі учасників ринку за цінами на ринку, ціни на бензин А-95, дизпаливо та автогаз в Україні по великих АЗС м. Київ.

У публікації представлено аналітичну інформацію щодо ринку цін на автогаз на АЗС з 27 січня по 3 лютого 2023 р. Розглянуто: результати цінового моніторингу українських АЗС, зміна роздрібних цін на автогаз у розрізі АЗС України з 27 січня по 3 лютого 2023 р.

Матеріал містить аналітичну інформацію щодо ринку цін на бензини та ДП на АЗС з 6 по 7 лютого 2023 р. Розглянуто: результати цінового моніторингу українських АЗС, зміна роздрібних цін на бензини (А-95 та А-95+) та ДП з АЗС України з 6 по 7 лютого 2023 р.

Матеріал містить аналітичну інформацію щодо ринку цін на автогаз на АЗС з 3 по 6 лютого 2023 р. Розглянуто: результати цінового моніторингу українських АЗС, зміна роздрібних цін на автогаз у розрізі АЗС України з 3 по 6 лютого 2023 р.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку цін на бензини та ДП на АЗС з 3 по 6 лютого 2023 р. Розглянуто: результати цінового моніторингу українських АЗС, зміна роздрібних цін на бензини (А-95 та А-95+) та ДП з АЗС України з 3 по 6 лютого 2023 р.

Публікація містить аналітичну інформацію щодо ринку цін на бензини та ДП на АЗС з 13 по 16 січня 2023 р. Розглянуто: результати цінового моніторингу українських АЗС, зміна роздрібних цін на бензини (А-95 та А-95+) та ДП з АЗС України з 13 по 16 січня 2023 р.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку палива на АЗС України з 4-5 січня 2023 року. Розглянуто: вартість палива роздрібними мережами АЗС України з 4-5 січня 2023 року, ціна на А-95, А-95+, ДТ у розрізі українських АЗС.

Зв'язатися з нами