В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку авіаційного палива в Китаї станом на 18 червня 2024 року. Розглянуто наступне: експорт авіаційного й дизельного пального з Китаю травні 2024 року порівняно з минулим роком, виробництво гасу в Китаї у січні-квітні 2024 року, кількість міжнародних рейсів в Китаї у травні 2024 року порівняно з 2023 та 2019 роком, Виробництво НПЗ у Китаї в травні порівняно з минулим роком, експорт бензину з Китаю в травні 2024 року порівняно із квітнем 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку авіаційного палива в Китаї та світі за 2023 рік. Розглянуто наступне: запланований обсяг інвестицій в галузь виробництва авіаційного біопалива в Китаї, частка Китаю у світовому споживанні авіаційного пального, обсяг експортованої з Китаю відпрацьованої кулінарної олії за 2023 рік, обсяг виготовлення екологічного авіаційного палива (SAF), глобальне споживання SAF 2023 року від загального споживання авіаційного пального.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку авіаційного палива, метанолу та зрідженого газу в Україні та країнах Європи. Розглянуто: результати моніторингу ринку авіаційного палива, метанолу та зрідженого газу в Україні та країнах Європи, перспективи розвитку ринку метанолу, структура глобального споживання природного газу, динаміка ринку авіаційного палива в Європі у 2020 році, короткі висновки та потенціал розвитку ринку.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку авіаційного палива України. Розглянуто: баланс українського ринку авіаційного пального за підсумками січня-листопада 2021 р., приріст до АППГ пасажиропотік через аеропорти в січні-листопаді, обсяг імпорту авіапалива в Україну за 11 місяців 2021 року, структура поставок у географічному розрізі,1 міс. 2021/2020 рр. за джерелами постачання.

У звіті подано аналітичні відомості щодо ринку авіапалива України за підсумками 2019 року. Розглянуто: обсяги поставок авіаційного палива на ринок України 2019 р., оцінки учасників ринку цільового використання палива в Україні у 2020 році, динаміка українського ринку авіапалива з 2013-2019 рр., імпорт авіапалива на ринок України у 2019 р. у помісячній динаміці , ключові постачальники авіапалива в Україну, імпортери авіапалива на український ринок у 2019 та 2018 роках.

В огляді наведено аналітичні відомості щодо ринку авіаційного палива України за результатами 1 півріччя 2019 року. Розглянуто: обсяг імпорту авіаційного палива в Україну за 1 половину 2019 року, приріст до показника АППГ, основні країни-постачальники гасу в Україну, кількість компаній, які здійснюють імпорт, структура імпорту основних імпортерів авіа палива, коментарі експертів з ринку, короткі висновки.

У даному матеріалі представлені відомості щодо ринку авіаційного палива України на початок 2019 року. Розглянуто: стан та тенденції українського ринку гасу, основні новини щодо ринку, державне регулювання постачання авіапалива, проблеми імпорту, фінансові зобов'язання.

Огляд містить дані щодо ринку авіаційного палива України на початок 2019 року. Розглянуто: динаміка імпорту авіапалива за перші два місяці, структура споживання авіапалива по аеропортах, динаміка зростання авіагасу і постачання гасу з 2015 по січень-лютий 2019 рр., співвідношення ціни чистого ДП та суміші ДП, РТ та олії, інші тенденції по ринку, короткі висновки.

У даному матеріалі представлені аналітичні відомості щодо ринку авіаційного палива України на початок 2019 року. Розглянуто: стан та тенденції ринку гасу, нові правила ввезення палива на ринок України, державне регулювання галузі авіаційного палива, способи розмитнити паливо, розрахунки способів.

У матеріалі представлені звітні відомості щодо ринку авіа-палива та послуг із заправки повітряних суден в Україні за підсумками 2018 року. Розглянуто: стан та тенденції ринку, структура загальнодержавного ринку авіаційного пального протягом 2018 (виробництво та імпорт), динаміка цін реалізації авіаційного палива протягом 2016-2018 рр., інформація про ситуацію на регіональних ринках реалізації авіаційного палива в аеропортах України.

У даному матеріалі представлені відомості щодо ринку авіаційного палива України за підсумками 2018 року. Розглянуто: обсяг імпорту авіаційного палива в Україну за 2018 рік, приріст до показника АППГ, основні країни-постачальники гасу в Україну, кількість компаній, які здійснюють імпорт, структура імпорту основних імпортерів авіа палива, коментарі експертів з ринку, короткі висновки.

У матеріалі представлені аналітичні відомості щодо ринку авіаційного палива України за підсумками січня-квітня 2018 р. Розглянуто: обсяг імпорту авіаційного палива до країни за квітень та загалом з початку року, динаміка внутрішнього виробництва авіаційного палива країни, структура наповнення ринку авіапалива у січні-квітні 2018 року, структура наповнення ринку авіаційного палива у розрізі країн-постачальників, короткі висновки.

Огляд містить аналітичні відомості щодо ринку авіаційного палива України. Розглянуто: стан та основні тренди ринку, державне регулювання галузі авіаційного палива (перевірка постачання та якості), коментар експерта зі зростання динаміки імпорту гасу в країну, обсяг імпорту авіаційного палива на ринок України у 2017 році, основний закупник авіапалива, основний імпортер нафтопродуктів через Миколаївський порт.

В огляді представлені відомості щодо ринку гасу в Україні. Розглянуто: стан та динаміка українського ринку гасу, динаміка поставок авіапалива та пасажирських авіаперевезень у січні-квітні 2013-2017 рр., причини зростання повітряних перевезень, структура наповнення ринку авіапалива в Україні в 2013/2015/2017 рр., -квітні 2017 р., подвійне призначення гасу, короткі висновки.

Огляд містить аналітичні відомості щодо ринку авіапалива в Україні за підсумками 2017 року. Розглянуто: баланс ринку авіаційного палива в Україні у звітному році, частка внутрішнього виробництва на ринку, динаміка імпорту у 2017 у порівнянні з 2016 рр., структура наповнення ринку авіапалива за джерелами поставок у 2017 році, динаміка поставок авіапалива залізницею в аеропорти за 2016-2017 рр., обсяг отриманого авіаційного палива цивільними аеропортами та військовими базами, обсяг транзиту авіапалива у 2017 році через Україну.

Огляд містить аналітичні відомості щодо ринку авіапалива в Україні за підсумками 11 місяців 2017 року. Розглянуто: обсяг імпорту авіапалива у листопаді, приріст показника до АППГ, структура імпорту авіаційного палива у розрізі компаній та країн-постачальників.

У матеріалі представлені аналітичні відомості щодо ринку авіапалива України за підсумками 10 місяців 2017 року. Розглянуто: обсяг імпортованого авіаційного палива в Україну за 10 місяців 2017 року, приріст до показника АППГ, структуру імпорту авіапалива за 10 місяців 2017 р., структуру імпорту палива у розрізі країн, коментарі експертів з галузі, короткі висновки.

В огляді наведено аналітичні відомості щодо ринку авіаційного палива України за результатами вересня 2017 року. Розглянуто: обсяг імпорту авіаційного палива до країни у звітній динаміці, порівняння з обсягами поставок до АППГ, динаміка відвантаження ресурсу з Кременчуцького НПЗ, структура імпорту за видами поставок, географічна структура поставок, постачання авіапалива операторами.

У даному матеріалі представлені звітні відомості щодо постачання авіапалива в Україну за підсумками січня-червня 2017 року, а саме: обсяг імпорту у звітному періоді, порівняння з поставками до аналогічного періоду минулого року, основні імпортери авіапалива, фактори зростання ринку, обсяги поставок (внутрішніх та імпортних) у 2016 році.

Огляд містить звітні відомості щодо постачання авіапалива в Україну за підсумками січня-травня 2017 року, а саме: обсяг імпорту в травні, порівняння з постачаннями до аналогічного періоду минулого року, основні закордонні постачальники палива на ринок, компанії, для яких постачалося паливо, обсяги постачання палива загалом та у розрізі імпорту/внутрішніх за підсумками 2016 року.

Зв'язатися з нами