В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку еоектроенергетики в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: яких втрат зазнала українська енергетика від великої війни, які залишаються можливості для забезпечення попиту у пікові години, що відомо про імпорт електроенергії з Європи, максимальна технічна можливість імпорту електроенергії до України, чи є можливість відновити певні генеруючі потужності чи збудувати нові до початку опалювального сезону, чи є наразі певні регуляторні перешкоди для відновлення генеруючих потужностей, розвитку енергетики, скільки годин на добу буде світло зимою 2024-2025 рр., Яким буде відновлення енергетики в Україні.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку дизельного пального в Україні за 13 червня 2024 року. Розглянуто наступне: ціни на дизельне пальне в Європі за 13 травня-червня 2024 року, динаміка середньої гуртової ціни на дизпальне в Україні у червні 2024 року, ф’ючерси на газойль на лондонській біржі 13-14 червня 2024 року, динаміка середніх дрібногуртових цін на ДП у регіонах України, середньодобовий імпорт ДП в Україну за видами транспорту в червні 2024 року, середньодобовий імпорт ДП в Україну за напрямками.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку скрапленого газу в Україні станом на червень 2024 року. Розглянуто наступне: обсяг розмитненого скрапленого газу лівійського походження в Україні станом на 15 червня 2024 року, частка скрапленого газу з країн північної Африки в структурі походження українського імпорту, обсяги постачань єгипетського й алжирського LPG в Україну в травні 2024 року, головні постачальники північноафриканського газу в Україну.

В матеріалі міститься аналітична інофрмація по ринку паливно-енергетичного комплексу в Україні та світі за 2024 рік. Розглянуто наступне: баланс ринку пального в Україні за 2018-2023 роки, імпорт нафтопродуктів в Україну за видами транспорту за 2021 - 4 місяці 2024 року, кількість імпортерів нафтопродуктів у 2021-2024 роках, маржинальність українського і польського ринків палива, частка пального одного з операторів ринку на загальному ринку пального в Україні, експорт та імпорт товарів між Польщею та Україною, прогнозований заробіток Польщі та її приватних компаній з постачання нафтопродуктів в Україну у 2022-2024 роках, обсяги зберігання палива у 2024 році, обсяг американського експорту скрапленого газу в Європу за напрямками, частка місцевого виробництва та російського імпорту на польському ринку скрапленого газу, вплив санкцій на російські доходи, найбільші покупці російської нафти, запаси пропану/пропілену в США, обсяги продажів нафтопродуктів найбільшої енергетичної компанії у південно-східній Європі, обсяг споживання нафтопродуктів в Румунії, основні причини значного зменшення ринку LPG в Україні, найбільші постачальники скрапленого газу в Україну за 2023 рік.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку нафтопродуктів в Україні за травень 2024 року. Розглянуто наступне: обсяг ринку дизелю, бензинів та скрапленого газу в Україні за січень-травень 2024 року, динаміка балансу нафтопродуктів за 2018-2023 рр., шляхи імпорту нафтопродуктів за країнами, динаміка імпорту нафтопродуктів за типами транспорту, пошкоджена або зруйнована інфраструктура нафтової промисловості України.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку авіаційного палива в Китаї станом на 18 червня 2024 року. Розглянуто наступне: експорт авіаційного й дизельного пального з Китаю травні 2024 року порівняно з минулим роком, виробництво гасу в Китаї у січні-квітні 2024 року, кількість міжнародних рейсів в Китаї у травні 2024 року порівняно з 2023 та 2019 роком, Виробництво НПЗ у Китаї в травні порівняно з минулим роком, експорт бензину з Китаю в травні 2024 року порівняно із квітнем 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку біометану в Україні за 2023 рк. Розглянуто наступне: поточний стан розвитку біометанового сектору в Україні, потенціал біогазу/біометану в Україні, прогнози виробництва біометану за сприятливих умов на 2028-2050 рр., стан співпраці України з ЄС, огляд реалізованих та запланованих біоенергетичних проєктів з виробництва біометану в Україні, стимули та першкоди для розвитку галузі, аналіз окремих проблемних питань в розвитку галузі біометану в України та ЄС.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку палива в Україні станом на 7 червня 2024 року. Розглянуто наступне: ціна нафти еталонної марки Brent та WTI станом на 7 червня 2024 року порівняно із 6 червня, середня гуртова ціна пального дизпалива при постачанні автотранспортом в середу 5 та 7 червня 2024 року, середня ціна А-92 та 95 станом на 7 червня порівняно з 31 травня, ціни пального на АЗС станом на 7 червня, попит споживання дизпального та бензину в Україні на початку червня 2024 року порівняно з аналогічним періодом 2023 року, імпорт пропан-бутану в Україну за перший тиждень червня порівняно з аналогічним періодом травня, середня роздрібна ціна автогазу на АЗС в Україні станом на 7 червня, ціни на пальне у великих мережах АЗС.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку авіаційного палива в Китаї та світі за 2023 рік. Розглянуто наступне: запланований обсяг інвестицій в галузь виробництва авіаційного біопалива в Китаї, частка Китаю у світовому споживанні авіаційного пального, обсяг експортованої з Китаю відпрацьованої кулінарної олії за 2023 рік, обсяг виготовлення екологічного авіаційного палива (SAF), глобальне споживання SAF 2023 року від загального споживання авіаційного пального.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку електроенергетики в Україні за травень 2024 року. Розглянуто наступне: обсяг прямих збитків і непрямих фінансових втрат енергетичного сектору України станом на травень 2024 року, загальні потреби відновлення енергетичного сектору, потреби відновлення електроенергетичного сектору, вартість відновлення нафтогазового сектору та сектору централізованого теплопостачання, зведена оцінка прямих збитків, непрямих втрат та потреб відновлення енергетичного сектору України внаслідок повномасштабного вторгнення РФ, станом на травень 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку електроенергетики в Україні за 2024 рік. Розгялнуто наступне: обсяг втрачених потужностей генерації внаслідок російських атак, максимальна потужність енергосистеми станом на травень 2024 року та зиму 2023 року, Яка головна умова відновлення генерації, очікуваний стан електроенергетики на зиму 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку електроенергії в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: норматив для гарантованого не відключення бізнесу станом на кінецць травня 2024 року, причини підвищення нормативу для бізнесу, обсяг імпорту електроенергії в Україну станом на 3 березня, квітня, травня та червня, індекс базового навантаження в Україні та на кордоні з ЄС за 27 травня - 2 червня в робочі дні, вплив збільшення норм на імпорт на здоров'я бізнесу та промисловості, можливі компромісні варіанти для імпорту електроенергії для бізнесу.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку пального в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: які причини збільшення податку на пальне, як нові акцизи вплинуть на ціну на бензин, дизпаливо та автогаз в мережах АЗС, середньомісячні надходження акцизу від пального до бюджетів у 2024 році.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку електроенергетики в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: тариф на електрику для населення з 1 червня 2024 року, необхідний ринковий тариф для населення, ціна електроенергії для побутових споживачів в країнахЄвропи станом на травень 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку палива в Україні за травень 2024 року. Розглянуто наступне: ціна на нафту еталонної марки Brent та WTI за 31 травня порівняно із попереднім днем, середня ціна дизпального з постачанням автотранспортом станом на 31 травня порівняно з 24 травня, ціна дизпального 31 травня на внутрішньому ринку, в Одеській області та в Європі, середня гуртова ціна на бензин А-92 та 95 станом на 31 травня порівняно з 24 травня, середньодобовий обсяг імпорту бензинів протягом 29 днів травня порівняно із квітнем, імпорт пропан-бутану протягом 1-29 травня порівняно з аналогічним періодом квітня, середня ціна надходжень LPG залізничними партіями від початку травня порівняно з середнім показником у квітні, середня ціна LPG на станціях UPG протягом 30-31 травня, середня вартість LPG на АЗС в Україні, ціни на пальне у великих мережах АЗС.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку палива в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: як нові ставки акцизу з 1 липня вплинуть на фінальну вартість палива, графік збільшення акцизного податку на моторні палива, передбачений новим урядовим Законопроєктом.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку дизельного пального в Україні за травень 2024 року. Розглянуто наступне: драйвери цін на ДП протягом останнього тижня травня 2024 року, європейські котирування дизельного пального з 24 по 28 травня 2024 року, динаміка курсу долара в Україні в травні 2024 р., динаміка середніх дрібногуртових цін на ДП у регіонах України, середньодобовий імпорт ДП за напрямками та видами транспорту в травні 2024 р.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку електроенергії в Харківській області за 2021 рік. Розглянуто наступне: структура підприємств Харківського енергетичного кластеру, структура генерації підприємствами кластеру, енергетичний баланс Харківської області за 2021 рік, плюси та мінуси геліогенеруючих кооперативів.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку біоетанолу в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: економічна складова біоетанольного виробництва, складова кукурудзи та енергетики в структурі собівартості виробництва біоетанолу та DDGS, технологічні особливості розвитку біоетанольного виробництва, ринки збуту біоетанолу та DDGS.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку пального в Україні за квітень 2024 року. Розглянуто наступне: обсяг імпортованого бензиту та дизпалива за січень-квітень 2024 року у порівнянні з аналогічним періодом 2023 року, динаміка імпорту нафтопродуктів в Україну за 4 міс. 2021 - 4 міс 2024 рр., обсяги імпорту бензину за січень—квітень 2024 року порівняно з аналогічним періодом 2021-го, обсяги імпорту бензину та ДП із Польщі та Румунії, обсяг імпорту бензину та ДП за напрямки за 4 міс. 2021 - 4 міс 2024 рр., топ-10 імпортерів бензину та ДП у 2023-2024 рр..

Зв'язатися з нами