В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку моди в Україні. Розглянуто наступне: виробничий базис модної індустрії в Україні до війни, частка виробництва одягу в структурі галузі, частка переробної промисловості у ВВП проти сусідніх країн, найбільші країни-експортери текстилю у 2022 р, вартість імпорту та експорту продуктів переробної промисловості за 9 місяців 2023 року, структура імпорту та експорту, турецька частка в імпорті України, проблеми з якими стикається сучасне виробництво одягу, привабливість брендів завдяки бренду країни, перспектива розвитку на африканському ринку.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку спецодягу в Україні. Розглянуто: основні зміни на ринку, вплив війни на виробництво одягу в Україні, найбільш популярний бренд мілітарі стилю, історія розвитку найпопулярнішого в Україні бренд мілітарного та тактичного одягу, коментар учасників ринку, частка на замовлення для фронту системними підприємствами, попит на одяг, ціни на ринку, короткі висновки.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку одягу медичного та бутового призначення в Україні. Розглянуто: стан та тенденції українського ринку мед. та спец. призначення у 2021 році, попит на ринку та його динаміка, основні категорії споживачів одягу спеціального та медичного призначення, обсяги тендерних закупівель одноразового медичного одягу у 2021 році, найбільш популярний товар.

Зв'язатися з нами