У цьому огляді представлена аналітична інформація щодо ринку зимових черевиків для чоловіків в Україні у 2018 році. Розглянуто: Топ-10 найкращих брендів зимових черевиків для чоловіків, найменування, характеристика у рейтингу.

Огляд містить аналітичні відомості щодо ринку взуттєвої індустрії України. Розглянуто: стан та тенденції розвитку взуттєвої індустрії України, топ трендів, інтерес до онлайн-майданчиків з продажу взуття, короткі висновки.

У матеріалі представлені аналітичні відомості щодо ринку взуття України. Розглянуто: стан та тенденції розвитку взуттєвої галузі, оцінка обсягу реалізації взуття в країні, кількість підприємств, що працюють у галузі, частка пар взуття, виготовлених українськими підприємствами у 2014 та 2018 рр., драйвери зростання внутрішнього ринку, короткі висновки та прогнози.

У цьому огляді представлена аналітична інформація щодо ринку найкращих брендів жіночих зимових чобіт в Україні у 2018 році. Розглянуто: 15 найкращих брендів жіночих зимових чобіт, найкращі бренди бюджетних жіночих зимових чобіт, найкращі бренди жіночих зимових чобіт категорії мас-маркет, найкращі бренди жіночих зимових чобіт преміум-класу, найменування, характеристика в рейтингу.

У цій статті представлена аналітична інформація щодо ринку найкращих брендів жіночих туфель в Україні у 2018 році. Розглянуто: 15 найкращих брендів жіночих туфель, найкращі бренди недорогих жіночих туфель, найкращі бренди жіночих туфель категорії мас-маркет, найкращі бренди жіночих туфель преміум-класу, найменування, характеристика в рейтингу.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку найкращих брендів зимових кросівок для чоловіків в Україні у 2018 році. Розглянуто: Топ-5 найкращих брендів зимових кросівок для чоловіків, місце бренду в рейтингу, найменування, характеристика в рейтингу.

У огляді представлена ​​аналітична інформація про ринки та кросівки в Україні у 2018 році. Враховано: держава та тенденції українського ринку спортивних взуття, частка імпорту товарів для українського фізичного виховання та віддають перевагу спортивному стилю на своєму зображенні, імпорту спортивних товарів у країну в 2017 році, частка спорту Взуття, перспективи цінових ніш, популярні бренди спортивного взуття на ринку.

У даному матеріалі представлені аналітичні відомості щодо ринку взуття України. Розглянуто: стан та основні тенденції взуттєвого ринку країни, негативні та позитивні тренди ринку, обсяг випуску взуття у 2017 році, конкуренція на ринку, питома вага імпорту взуття у 2017 році, короткі висновки.

В огляді представлені відомості щодо ринку взуття України. Розглянуто: стан та основні тенденції ринку, драйвери вітчизняного ринку взуття сезону 2017-2018 рр., тренди ринку з початку 2018 року, динаміка виробництва та динаміка імпорту, частка ринку дитячого взуття КНР, потенціал українського ринку дитячого взуття.

В даному огляді наведено інформацію про ринок виробництва взуття в Україні за 2017 рік. Розглянуто: обсяг виробництва взуття в Україні, обсяг імпорту, середня вартість імпортованого взуття, частка українських фабрик у загальному обсязі споживання, а також відкриття нових магазинів в Україні.

У цьому огляді представлений рейтинг взуттєвих магазинів України. Розглянуто: акції галузевих магазинах, особливості дослідження виходячи з трудових ресурсів, стандарти підприємств, особливості роботи магазинів із запереченнями, стандарти роботи, повернення коштів магазинів, рейтинг взуттєвих компаній, рейтинг взуттєвих мереж.

Матеріал містить інформацію щодо ринку взуття в Україні за 2017 рік. Розглянуто: обсяг продажу взуття у натуральному вираженні, обсяг ринку та частка взуття на ринку легкої промисловості, обсяг ринку взуття, кількість підприємств у даній сфері, динаміка зміни середньої ціни на шкіряне взуття, фактори впливу на цей ринок та обсяг експорту.

У цій статті подано аналітичні відомості щодо ринку взуття України. Розглядається історія розвитку запорізької взуттєвої фабрики, еволюція дистрибуції взуттєвої компанії.

У цьому огляді наведено відомості щодо ринку взуття України. розглянуто: частка вітчизняного взуття на українському ринку, динаміка ринку у 2016-2017 рр., темп зростання цін на взуття у поточному році, середня відпускаючи ціна взуття, кількість активних гравців ринку, націнки магазинів на вітчизняне взуття та імпортне.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо розвитку ринку взуття України. А саме: стан та основні тенденції ринку взуття країни, обсяг продажів взуття у докризовий період, у 2015 році, питома вага східних регіонів у загальному обсязі реалізації, динаміка ринку у 2016 та 2017 рр., ціни на взуття на ринках України, ємність українського взуттєвого ринку, на думку експертів, кількість підприємств, зайнятих у галузі виробництва взуття та шкіряної промисловості, кількість зайнятих у галузі, активні гравці ринку, особливості ринку, фактори, що впливають на ринок.

У даному матеріалі представлені звітні відомості щодо обсягів продажу взуття українських виробників за підсумками червня 2017 року, розглянуто: порівняння продажів взуття у червні з травневим показником, обсяг продажів взуття за кордон у червні, порівняння з травневим показником, темпи зростання обороту в текстильній промисловості за червень .

У матеріалі представлено огляд ринку взуття в Україні у 2016 році. Розглянуто: обсяг випуску взуття в натуральному вираженні, особливості функціонування ринку взуття в Україні, фінансові показники підприємств з виробництва взуття та виробів зі шкіри, топ-10 експортерів та імпортерів легкої промисловості, так само розглянуто тенденції розвитку даного ринку.

У даному дослідженні представлені звітні відомості щодо ринку взуття України за підсумками 2016 року, розглянуто: питома вага виробництва взуття у загальній структурі легкої промисловості країни, динаміка випущених пар взуття за 2014/15 рр., кількість компаній, що діють на ринку, топ компаній по виробленню шкіри, топ компаній із виробництва взуття та виробів зі шкіри, топ компаній із роздрібної торгівлі, тенденції зовнішньої торгівлі взуттям, структура імпорту та експорту взуттям у розрізі країн.

Огляд містить звітні аналітичні відомості щодо ринку взуття України, розглянуто: обсяг випущених пар взуття в країні за підсумками 1 півріччя, області, в яких відзначено приріст виробництва, важливі події ринку, обсяги виробництва взуття, країни імпортери взуття за категоріями.

У даній публікації представлені відомості щодо ринку взуття України, розглядається таке: поточний стан ринку взуття країни, головні тренди ринку, ринкова стратегія приватних майстерень, країни, що імпортують матеріали для пошиття взуття, частка вітчизняного взуттєвого виробництва в загальній структурі ринку Євросоюзу, щорічний обсяг європейського ринку взуття, частка нелегального обсягу імпорту взуття в Україну, канали збуту взуття у країні, тренди ринку.

Зв'язатися з нами