В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку складської нерухомості в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: загальна площа побудованих складських об'єктів за 2023 рік в Україні,частка Києва та області від загального обсягу складських приміщень в Україні, заявлені ставки у обʼєктах класу А та В, попит на склади в 2023 році порівняно із 2022 роком, перспективи на ринку логістичної нерухомості в Україні, топ-10 власників складських і логістичних комплексів у Києві та Київській області станом на квітень 2024 року.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку складської нерухомості в Києві за перший квартал 2024 року. Розглянуто наступне: щоквартальне поглинання за 1 квартал 2024 року порівняно із аналогічним періодом 2023 року, загальний обсяг конкурентної пропозиції за 1 квартал 2024 року, вакантність площ станом на кінець 1 кварталу 2024 року, базові орендні ставки, динаміка орендних ставок за 2011 - перший квартал 2024 рр.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку індустріальних парків в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: загальна кількість зареєстрованих індустріальних парків станом на березень 2024 року, кількість зареєстрованих ІП за 2022 та 2023 роки, кіькість створених ІП за 2022-2023 роки, вартість інвестицій закладених на розвиток ІП у держбюджеті на 2024 рік, вартість облаштування одного парку, структура зареєстрованих парків станом на початок 2023 року, частка парків, що фактично не працювали станом на початок 2023 году, перелік реально працюючих парків в Україні, перелік основних проблем, які гальмують розвиток ІП в Україні, обсяг залучених коштів на облаштування території парків станом на 2022 рік, питома частка в ініціативах створення ІП приватними компаніями за 2022/23 рр.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку складської нерухомості Києва. Розглянуто наступне: динаміка загальної конкурентної пропозиції Києва за 2013-2023 рр., річний обсяг валового поглинання у 2023 році порівняно із 2022 роком, запитувані орендні ставки на складські приміщення, вакантність об'єктів, обсяг падіння попиту порівняно з довоєнним рівнем 2021 року, валове поглинання за індустріями у 2018-2023 рр., валове поглинання за розміром угоди, 2018-2023 рр., ключові угоди з оренди за 2023 рік, валове поглинання та вакантність, 2012 - 4 кв. 2023 рр., майбутня пропозиція складських площ на 2024 рік.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку складської нерухомості в Україні. Розглянуто наступне: обсяг валового поглинання за перші 6 місяців 2023 року, рівень вакантності станом на кінець червня 2023 року, орендні ставки на якісні складські приміщення у першому півріччі 2023 року, прайм орендні ставки на якісні об'єкти, нова пропозиція, вакантність та прайм орендна ставка в Києві, 1П 2015-2023 рр., обсяг піврічного валового поглинання як відсоток від загальної пропозиції 2014-2023 рр., загальна пропозиція, нова пропозиція та зруйновані площі за напрямками за 1П 2023, майбутня пропозиція складських площ в 2023-2025 рр., діапазон орендних ставок та прайм орендна ставка, 2015-1П 2023.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку складської нерухомості в Україні. Розглянуто наступне: кількість угод з розширення та переїздів з розширенням за 2023 рік на ринку складської нерухомості, загальна площа логістичних комплексів в Києві, обсяг площ втрачених чи пошкоджених за період війни, кількість об'єктів знищених повністю, частково пошкоджених та відновлених, вартість будівництва, термін окупності якісного об'єкта, обсяг нових площ, що може вийти на ринок складської нерухомості в 2024-2025 рр., загальна пропозиція складської нерухомості за 2012-2023 рр., рівень вакантності на складському ринку станом на початок та кінець 2023 року у порівнянні із початком 2022 року, динаміка заявлених орендних ставок і рівня вакантності 2013-2023 рр., прогноз на ринку складської нерухомості на 2024-2025 роки.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку бомбосховиш в Україні. Розглянуто наступне: частка шкіл та дитсадочків України, які мали укриття в листопаді 2023 року, обсяг виділених коштів на укриття урядом України в 2023 та 2024 рр., середня вартість робіт будівництва укриття у порівнянні із середньою очікуваною ціною на тендерах, найбільше замовлень на будівництво укриттів станом на жовтень 2023 року у грошовому виражені, ТОП-5 підрядників з будівництва укриттів, призначення наземного укриття цивільного захисту, від чого залежить вартість будівництва укриттів, які документи регулюють стандарти будівництва укриттів.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку індустріальних парків в Україні. Розглянуто наступне: перелік індустріальних парків, створених у 2023 році, загальна кількість індустріальних парків на кінець 2023 року, географія розміщення індустріальних парків в Україні, кількість працюючих індустріальних парків на кінець 2023 року, очікувана кількість ІП,які планується ввести в 2024 році, частка індустріальних парків, які мають підведені автошляхи та залізничні шляхи, до яких підключено електропостачання, газопостачання, водопостачання, водовідведення, керуючі компанії, які мають мережевий формат керування, державна підтримка та стратегія на ринку індустріальних парків, перспективи розвитку індустріальних парків.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку складської нерухомості в Україні. Розглянуто наступне: дохідність складської нерухомості у Львові, що варто враховувати під час оцінки перспективності інвестицій у склади, чим представлена складська нерухомість в Україні, перелік складських послуг, порівняльна характеристика складських приміщень, особливості розвитку цього ринку в Україні, попит на ринку на складську нерухомість впродовж 2023 року, орендні ставки у Львові 2022 року, вплив на ринок та формування попиту війни та її перебігу, орендні ставки на професійні складські площі Києва за квадратний метр на місяць, активність орендарів впродовж 2023 року у Києві, загальний обсяг спекулятивної пропозиції складських приміщень, кількість кв.м нових складських об’єктів під власні потреби, що планується ввести в експлуатацію до кінця 2025 року, ціна оренди у львівському регіоні, кількість проєктів, що перебувають на різних етапах будівництва та реконструкції, основні орендарі у 2023 році, орендна активність на ринку, тренди, наявні на ринку, виклики для ринку.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку складської нерухомості України за результатами 1 півріччя 2023 року. Розглянуто таке: загальна ситуація на ринку складської нерухомості Києва, фактори, що вплинули на орендну активність на ринку, орендна активність та переїзди компаній, зміни в орендній активності, як релокація компаній вплинули на ринок складської нерухомості, очікування компаній з розширення, очікуване покращення ситуації в країні впливає на стратегії компаній, обсяг валового поглинання у складському сегменті у перші шість місяців 2023 року, потенційний попит на 2024 рік та ключові гравці ринку, рівень вакантності на ринку, нові складські об'єкти, які передбачається ввести в експлуатацію до кінця 2025 року.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку складської логістики в Україні. Розглянуто таке: аналіз ситуації та перспектив логістики, вплив чинника війни ринку, ситуація над ринком (загальна площа, об'єкти у процесі будівництва, валовий попит, вакантність, орендні ставки), девелоперські проекти, тренди ринку, перспективи формування логістичних ланцюжків поставок.

У цьому огляді представлена аналітична інформація щодо ринку складської нерухомості в Україні. Розглянуто: зміни, що відбулися на ринку складської нерухомості в Києві за перше півріччя 2023 року, фактори, що впливають на орендну активність на ринку складської нерухомості, основні мотивації та обмеження для компаній, що орендують складські приміщення, загальний обсяг конкурентної пропозиції складської нерухомості в Києві, і які фактори впливають на рівень вакантності, орендні ставки на складські приміщення спостерігалися у Києві за перше півріччя 2023 року, очікування щодо потенційного попиту на складські приміщення у Києві у 2024 році, проекти щодо введення нових складських об'єктів плануються до реалізації до кінця 2025 року, та який обсяг вони представляють, сектори бізнесу виявляють найбільший інтерес до оренди складських приміщень у Києві.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку складської та логістичної нерухомості у Києві та області за підсумками 1 півріччя 2023 року. Розглянуто таке: стан ринку складської та логістичної нерухомості у Києві та Київській області у першому півріччі 2023 року, активність компаній та інвестиційні проекти у цій галузі, тенденції у секторі, включаючи рівень вакантності та будівництво об'єктів для власних потреб компаній, впливу військових дій на розвиток інфраструктури складів та логістики.

Даний матеріал є аналізом ринку індустріальної та складської нерухомості в Україні. Розглянуто таке: загальна характеристика ринку, динаміка ринку за період з 2021 року по лютий 2023 року, зміни та тенденції в цій галузі за останні два роки, фактори, що вплинули на ринок індустріальної та складської нерухомості в Україні після початку війни, зміни в попиті та пропозиції, поточні та очікувані тенденції у сфері індустріальної та складської нерухомості, зміни в ціновій політиці, попиті, вакантності та споживчих трендах.

Даний матеріал є інтерв'ю, присвячене складському сектору нерухомості та його змін в умовах військових подій. Розглянуто таке: стан та тенденції складського сектору нерухомості та його розвиток у період військових подій, актуальні тренди та зміни, що відбуваються у складській нерухомості у зв'язку з військовими подіями, як військові дії впливають на попит та пропозицію у складському секторі, а також які виклики та можливості з'являються для інвесторів та бізнесів.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо логістичної нерухомості України у 1 півріччі 2023 року. Розглянуто наступне: стан та тенденції українського ринку логістичної нерухомості, попит та пропозиція на ринку, коментарі учасників ринку, вакантність та орендні ставки, аналіз даних оренди у Києві за червень 2023 р., аналіз даних оренди у Львові, нові площі, динаміка попиту, вакантність у Київському регіоні.

У звіті подано аналітичну інформацію щодо ринку складської нерухомості України. Розглянуто наступне: поточний стан ринку логістики України у 2022 та 2023 рр., фактори, що впливають на ринок логістики України, вакантні логістичні комплекси класу А та В Київського регіону (загальна площа, вакантна площа, місце розташування, стеліжна система, орендна ставка), карта вакантних ів, перспективи ринку логістики та складської нерухомості на 2023 р.

В даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку складської та логістичної нерухомості Львова. Розглянуто: стан та тенденції ринку складської та логістичної нерухомості Львова та Львівської області, обсяг професійних об'єктів у місті та найближчої агломерації, знакові події ринку минулого року, основні проекти ринку, ціна оренди об'єктів, перспективи сегменту.

Матеріал містить аналітичну інформацію щодо ринку логістичної нерухомості в Україні. Розглянуто: роботу одного з логістичних центрів України, коментар експерта з особливостей реалізації проекту, ризики реалізації, що відновлюють будівельні роботи під час війни, подальші плани компанії.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку складської нерухомості Західної України. Розглянуто: коментар учасника ринку щодо особливостей ринку промислових приміщень в Україні під час війни, релокація бізнесу, зміни в ланцюжках постачання сировини, децентралізація бізнесу в Україні, попит на промислові площі в Західній Україні.

Зв'язатися з нами