В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку комерційної нерухомості в Україні за перший квартал 2024 року. Розглянуто наступне: кількість зареєстрованих індустріальних парків в Україні у першому кварталі 2024 року у порівнянні із 2022 та 2021 роком, спеціалізація нових парків, кількість створених робочих місць у нових індустріальних парках.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку нерухомості в Україні за 2024 рік. Розглянуто наступне: середня дохідність нерухомості в київському регіоні у 2024 році, обсяг коштів, що українці тримають на руках станом на початок 2024 року, частка інвестиційного попиту на первинному ринку в загальній структурі попиту, запити ринку та інвесторів.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку нерухомості в Україні. Розглянуто наступне: стан ринку нерухомості у 2024 року та його перспективи, золотовалютні резерви країни, очікувана інфляція на 2024 рік, очікуване зростання реального ВВП у 2024 році, обсяг вкладень громадян України в гривневих та валютних депозитах, а також "на руках", ціни на нерухомість, географія та попит у 2024 році, головні тренди житлового будівництва у 2024 році.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку нерухомості в Україні. Розглянуто наступне: кількість об’єктів нерухомості, які купили українці в 2023 році у порівнянні із 2021 роком, кількість куплених земельних ділянок у 2023 році у порівнянні із купленими квартирами та будинками, кількість новопридбаних помешкань у 2023 році у порівнянні із 2021 роком, динаміка обсягу купівлі-продажу квартир, будинків та земельних ділянок 2015-2023 рр., Кількість іпотек квартир та житлових будинків 2015-2023 рр., кількість укладених іпотек на придбання землі у 2023 році.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку нерухомості в Україні. Розглянуто наступне: індекс цін на житло в Україні за підсумками липня-вересня 2023 року та за аналогічний період 2022 року, ціни на житло за підсумками третього кварталу 2023 року на первинному ринку проти третього кварталу 2022 року, ціни на житло за підсумками третього кварталу 2023 року на вторинному ринку проти третього кварталу 2022 року, динаміка цін на одно-, дво- та трикімнатні квартири на первинному та вторинному ринку нерухомості, ціни на житло за дев’ять місяців 2023 року на первинному та вторинному ринку.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку нерухомості в Україні. Розглянуто наступне: сплачений податок на нерухомість (житлову та нежитлову) за 2023 рік, проблеми на ринку оподаткування нерухомості, частка податка на нерухомість від ВВП в Україні та Великобританії в 2023 році, яка нерухомість підлягає оподаткуванню, податок на нерухоме майно, сплачений фізособами за житлову та нежитлову нерухомість в 2023 році в розрізі за областями.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку нерухомості в Україні. Розглянуто наступне: інтерес до купівлі нерухомості у 2023 році, коментарі експертів по трендам на ринку нерухомості, зміни на ринку Києва та області в 2023 році у порівнянні із 2021, кількість виданих кредитів на житло за програмою "єОселя", попит на ринку нерухомості в західній Україні, вартість житла в Ужгороді , очікування по цінам на житло на заході України, дохід від здачі в оренду квартир в Києві та західних областях, прогноз попиту на нерухомість в 2024 році, сукупний обсяг інвестицій в новобудови, вартість квартир у Львові, введене в експлуатацію житло в Києві, Київській оласті, Львові, вартість за квадратний метр на первинці в Києві станом на кінець 2023 року, кількість житлових комплексів в продажу.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку нерухомості в Україні. Розглянуто наступне: інтерес до купівлі квартир в Україні, зміни вартості в однокімнатних квартир, житло введене в експлуатація за 3 квартали 2023 року, загальний стан ринку, вплив державних програм на ринок нерухомості в Україні, загальні втрати України від російської воєнної агресії, середня ціна на квартири на вторинці, ціна квартири в середній зарплаті, середні ціни на первинці, фактори, що впливають на ціну на собівартість будівництва, кількість виставлених на продаж житлових комплексів на первинці, темпи введення в експлуатацію, обʼєми введеного в експлуатацію житла відносно перших трьох кварталів 2022 року, попит на оренду, середня ціна оренди, аналіз економічної доцільності придбання житла, прогноз на ринку.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку нерухомості європейських країн. Розглянуто таке: загальний розвиток ринку житла в ЄС, ціни на оренду житла в європейських містах, причини зростання цін на оренду, порівняння ринків, приклади змін вартості оренди в різних містах Європи, специфіка ринку в країнах, ситуація на ринку оренди в окремих країнах, таких як Польща та Німеччина, динаміка цін на оренду в Німеччині, порівняння вартості оренди у різних містах Німеччини, порівняльний аналіз змін цін на оренду в Європі з 2010 року, ситуація на ринку оренди у Польщі, середнє зростання цін на оренду та висвітлюючи конкретні міста, де ціни більше підвищилися чи знизилися.

Стаття містить інтерв'ю з девелопером про вплив війни на діяльність його компанії та розвиток будівельного бізнесу у Києві під час цього періоду. Розглянуто таке: важливість містобудівної документації, зміни на ринку нерухомості та виклики, з якими стикається девелоперська галузь.

Матеріал містить причини, з яких передмістя Києва випереджає Київ за попитом на житло. Розглянуто таке: руйнування внаслідок війни, збитки житлового фонду Київщини від війни, динаміка продажу квартир в області, переваги передмістя, привабливість передмість для проживання через його близькість до Києва, доступні ціни та інші фактори, наявність багатьох варіантів житлових комплексів, що знаходяться поруч один з одним, робить передмістя більш привабливим для покупців, структура собівартості, собівартість будівельних робіт у Києві та області, попит на житло у передмісті, проекти девелоперів, попит на житло з боку переселенців та сімей військових також відіграє роль у зростанні попиту, швидкість будівництва.

Огляд розглядає питання кризи на китайському ринку нерухомості та вказує на його важливість для України. Основні питання, що розглядаються: тренди китайського ринку нерухомості, і чому це важливо для України, опис кризи на ринку нерухомості в Китаї та її вплив на економіку, кількість порожніх будинків та їх вплив на економіку, важливість Китаю для світових ринків та вплив на інші країни, включаючи Україну, аналіз важливості китайської економіки для світових ринків та її вплив на інші країни, роль будівництва в економіці Китаю, вартість житла та іпотечне кредитування в Китаї, подання інформації про вартість житла у великих містах Китаю та порівняння з іншими країнами, стрімке зростання іпотечного кредитування та його вплив на будівельний бум та економічний розвиток, вплив кризи на місцеві бюджети та доходи від продажу землі, зростання кількості збиткових приватних компаній у Китаї, згадка про тренд збільшення кількості збиткових китайських приватних компаній та їх вплив на економіку.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ситуації на ринку ріелторських послуг в Україні та забезпечує більш справедливі та ефективні умови для споживачів. Розглянуто: проблема високої вартості ріелторських послуг та зловживань у цій сфері є актуальною в Україні, основні проблеми, високі тарифи за ріелторські послуги, несистематичність та відсутність регулювання у цій сфері.

Матеріал надає інформацію про поточну ситуацію на ринку нерухомості, висвітлюючи динаміку цін у різних регіонах та на вторинному ринку станом на грудень 2023 року. Розглянуто наступне: динаміка цін на новобудови в різних регіонах, зростання цін у різних регіонах, порівняння цін на вторинному ринку, області з найбільшим приростом цін за півроку, зростання цін на двокімнатні та трикімнатні квартири, середня ціна на трикімнатні квартири на вторинному ринку.

У звіті подано аналітичну інформацію щодо ринку нерухомості в Україні за 2023 рік. Розглянуто наступне: зміна цін на нерухомість, інтерес до купівлі квартир, стан вторинного ринку в різних регіонах, включаючи зміни цін та активність будівництва, вплив подорожчання будівельних матеріалів та інших факторів на собівартість будівництва на первинному ринку, стан ринку оренди квартир, включаючи ціни та інтерес До оренди, особливо в безпечних регіонах через міграційні процеси, дефіцит нових метрів Згадується можливий дефіцит нового житла та його вплив на іпотечні програми.

У цій статті подано аналітичну інформацію про поточний стан ринку нерухомості в Україні, включаючи обсяги нового будівництва та структуру введених об'єктів. Розглянуто такі питання: обсяги нового будівництва, регіони з найбільшим обсягом введеного житла, регіони з найбільшим обсягом введеної нежитлової нерухомості, у топ-3 регіонах за обсягом введеної нежитлової нерухомості входять Київська, Львівська та Одеська області, структура введених об'єктів, регіони з найбільшим обсягом введених торгових та промислових об'єктів, дані щодо окремих категорій нежитлових об'єктів.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку нерухомості в Україні. Розглянуто: можливі зміни у правилах інвестування у будівництво на ринку нерухомості, використання інститутів спільного інвестування (ІСІ) у будівництві, зміна правил гри у осінь 2023 року, бурхливий розвиток житлового будівництва у 2014-2021 роках, пропоновані зміни у правилах гри, зміни у оподаткуванні та фінансуванні, критика та непідтримка ініціативи, прогнози впливу змін на вартість житла та витрати покупців.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку оренди житла в Україні. Розглянуто таке: доступність оренди житла в Україні, заходи оцінки доступності житла для українців, наслідки військової агресії на житловий фонд, витрати на оренду житла в різних регіонах, відсоток доходу, що припадає на оренду в різних містах. взаємозв'язок доходу та вартості оренди, відсоток доходу, що витрачається на оренду в різних містах, вплив професії на доступність оренди, порівняння доступності оренди у різних містах для різних професій, індекс "орендної спроможності" для різних професій та міст, вплив віддаленої роботи у сфері IT на доступність оренди, заходи оцінки доступності житла для українців, аналіз доступності житла у різних містах України, взаємозв'язок доходу та вартості оренди, порівняння доступності оренди у різних містах для різних професій.

У даному матеріалі розглянуто такі питання: масштаби руйнувань в Україні в ході повномасштабної війни, кількість житла, введеного в експлуатацію до та під час війни, дані про кількість квартир, введених в експлуатацію у 2018, 2019, 2020, 2021 та 2022 роках, рекордні показники у 2021 році та зниження у 2022 році, вплив чинників, таких як пандемія та реформа Державної архітектурно-будівельної інспекції, вплив кризи через коронавірус на ринок нерухомості у 2020 році та зміни в ситуації із введенням нового житла в експлуатацію через реформу, огляд регіонів із найбільшим обсягом житла, введеного в експлуатацію у 2022 році, динаміка кількості квартир, прийнятих в експлуатацію у 2018-2023 роках.

Зв'язатися з нами