В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку рекреаційної нерухомості в Карпатах. Розглянуто наступне: ціни на елітні котеджні комплекси на Франківщині, вартість квадратного метру у котеджах економ-варіантів, середня вартість котеджу в Яремче, Поляниці, Пилипці, Славсько та Микуличині, Косові, Криворівні, ціни на апартаменти на вторинному ринку, співвідношення оголошеннь про оренду житла та відгуків на них у курортних містах Карпат на грудень 2023.

В матеріалі міститься аналітична інформація по ринку котеджної нерухомості в Україні. Розгялнуто наступне: кількість об'єктів де стартувало будівництво у 2023 році, кількість проєктів котеджних містечок, представлених на українському ринку, регіон концентрації попиту, кількість побудованих котеджних містечок в Київській області, середня вартість одного квадратного метра у котеджах Київської області станом на 16 січня 2024 року та грудень 2023 року, очікування на ринку на 2024 рік від експертів, ринок котеджної нерухомості в Львові.

Стаття розглядає деякі аспекти ринку нерухомості у Києві та його передмісті після деокупації Київської області. Деякі ключові питання, що висвітлюються у статті: динаміка продажів квартир на ринку нерухомості у передмісті Києва, фактори, що впливають на попит на житло у передмісті, вплив подій війни на ринок нерухомості, програма іпотечного кредитування "єОселя", зростання цін та зміни пропозиції, динаміка продажів та відновлення будівельних робіт, вплив державної програми на ринок, прогнози на майбутнє.

Цей огляд містить аналітичну інформацію щодо ситуації на ринку котеджних містечок в Україні. Розглянуто таке: вплив війни на ринок котеджних містечок в Україні, кількість запущених нових котеджних містечок, динаміка кількості проектів на початок березня 2023 р., кількість містечок, в яких продажі стартували після початку війни, області, що лідирують за кількістю запущених об'єктів, співвідношення завершених, що знаходяться в процесі будівництва та призупинених проектів, інформація про завершені продажі у 2022 році по регіонах.

Публікація містить аналітичну інформацію щодо ринку таунхаусів у Запорізькій області. Розглянуто: число котеджних містечок у Запорізькій області, динаміка кількості котеджних містечок в Запорізькій області порівняно з груднем 2022 р., динаміка кількості котеджних містечок у Запорізькій області січень-грудень-2022 р., розміщення котеджних нерухомості у котеджних містечках Запорізької області, лідери за рівнем готовності, ступінь готовності у котеджних містечках Запорізької області, короткі висновки.

У матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку котеджної нерухомості Запорізької області. Розглянуто: ціни в котеджних містечках Запорізької області, середня вартість 1 кв.м у котеджних містечках Запорізької області на 05 січня 2023 року, динаміка середньої вартості котеджних містечок Запорізької області січень-грудень-2022, мінімальна/максимальна ціна об'єктів, містечках Запорізької області залежно від стану будівництва, середня вартість «квадрату» у містах, що будуються, короткі висновки.

У статті представлена аналітична інформація щодо ринку котеджної нерухомості Миколаївської області. Розглянуто: кількість котеджних містечок у Миколаївській області, динаміка кількості котеджних містечок у Миколаївській області січень-грудень 2022, розташування котеджних містечок, типи нерухомості в котеджних містечках, типи нерухомості у котеджних містечках Миколаївської області, лідери за ступенем готовності, ступінь готовності області, заморожені котеджні містечка, коментарі спеціалістів.

Публікація містить аналітичну інформацію щодо ринку таунхаусів у Херсонській області. Розглянуто: динаміка кількості котеджних містечок у Херсонській області на січень-грудень 2023 р., розташування котеджних містечок, типи нерухомості в котеджних селищах, типи нерухомості в котеджних містечках Херсонської області, ступінь готовності в котеджних містечках Херсонської області січня-2. заморожені котеджні містечка, продані котеджні селища, динаміка середньої вартості котеджних містечок Херсонської області, середня вартість квадратного метра у котеджних містечках Херсона змінювалася залежно від типу нерухомості, короткі висновки.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку котеджної нерухомості Миколаївської області. Розглянуто: середня вартість 1 кв.м у котеджних містечках Миколаївської області на 08 січня 2023 р., Динаміка середньої вартості котеджних містечок Миколаївської області січень-грудень-2022, мінімальна та максимальна вартість квадратного метра, середня вартість квадратних метрів у кіт нерухомості, середня вартість квадратного метра в котеджних містечках Миколаєва, залежно від стану будівництва, короткі висновки.

Матеріал містить аналітичну інформацію щодо ринку котеджної нерухомості Харкова. Розглянуто: кількість котеджних містечок у Харківській області на 10 січня 2023 р., порівняння з показником АППГ, динаміка кількості котеджних містечок у Харківській області, будівництво котеджної нерухомості у Харківській області, типи нерухомості у котеджних містечках, типи нерухомості у котеджних містечках Харківської області -грудень 2022 р., ступінь готовності у котеджних містечках Харківської області, короткі висновки.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку котеджної нерухомості Харкова. Розглянуто: середня вартість 1 кв.м у котеджних містечках Харківської області на 10 січня 2023 р., динаміка середньої вартості котеджних містечок Харківської області січень-грудень-2022, мінімальна/максимальна вартість котеджної нерухомості Харківської області, середня вартість квадратного метра змінювалася залежно від типу нерухомості, середня вартість сотки землі у котеджних містечках Харківської області, середня вартість квадратного метра у котеджних містечках Харківської області залежно від типу будівництва.

Огляд містить аналітичну інформацію щодо ринку таунхаусів в Україні в січні 2023 р. Розглянуто: кількість таунхаусів, котеджів, дуплексів у котеджних містечках на початок січня 2023 року, кількість таунхаусів в Україні на січень та грудень, середня вартість таунхаусу коментарі та прогнози експертів ринку.

У даному матеріалі представлена аналітична інформація щодо ринку котеджної нерухомості в Україні за підсумками 1 кварталу 2023 року. Розглянуто: середня вартість нерухомості в котеджних містечках України, середня вартість у січні-березні, статистика цін у котеджних містечках України, фактори, що впливають на ціни на ринку, ціни в областях, мінімальна/максимальна вартість квадратного метра в котеджних містечках України в містах, середня вартість за типами нерухомості, середня вартість квадратного метра у котеджних містечках України за рівнем готовності, прогнози експертів ринку.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку котеджної нерухомості в Україні. Розглянуто: середня вартість 1 кв.м у котеджних містечках України на 02/04/2023, середня вартість у січні, статистика цін у котеджних містечках України за січень-березень 2023 р., фактори, що впливають на ціни на ринку, зростання вартості по областях, мінімальна /максимальна вартість квадратного метра у котеджних містечках України за містами, середня вартість за типами нерухомості, середня вартість квадратного метра у котеджних містечках України за рівнем готовності, прогнози експертів ринку.

У матеріалі міститься аналітична інформація щодо ринку таунхаусів Ірпеня. Розглянуто: середня вартість 1 кв.м у котеджних містечках Ірпеня станом на 01 жовтня 2022 року, причини зростання цін на ринку, динаміка середньої вартості котеджних містечок Ірпеня за січень-вересень-2022, середня вартість об'єктів у котеджних містечках типу нерухомості,  вартість об'єктів залежно від стану будівництва, короткі висновки.

У публікації представлена аналітична інформація щодо ринку котеджної нерухомості Києво-Святошинського району, динаміка кількості котеджних містечок Києво-Святошинського району січень-жовтень-2022, розташування котеджних містечок у Києво-Святошинському районі, типи нерухомості в кіт котеджних містечках Києво-Святошинського району, ступінь готовності у котеджних містечках Києво-Святошинського району, думки фахівців ринку.

В огляді міститься аналітична інформація щодо ринку котеджної нерухомості Києво-Святошинського району. Розглянуто: середня вартість 1 кв.м у котеджних містечках Києво-Святошинського району на 01 листопада 2022 року, вартість у котеджних містечках Києво-Святошинського району на січень-жовтень-2022 р., напрямки-лідери за вартістю, мінімальна/максимальна середня вартість квадратного метра в котеджних містечках Києво-Святошинського району за типами нерухомості (таунхаус, дуплекс, котедж, квадрекс, ділянка), вартість стану будівництва (будуються/побудовані), короткі висновки.

У публікації представлена аналітична інформація щодо ринку котеджної нерухомості Львівської області за підсумками листопада 2022 року. Розглянуто: число котеджних містечок у Львівській області на 1 листопада 2022 р., динаміка кількості котеджних містечок у Львівській області за січень-жовтень-2022 р., розташування котеджних містечок, типи нерухомості в котеджних селищах, типи нерухомості у котеджах -жовтень 2022 р., ступінь готовності у котеджних містечках Львівської області у січні-жовтні 2022 р., думки фахівців із продажу котеджних селищ, коментарі експертів ринку, короткі висновки.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку котеджної нерухомості Львівської області. Розглянуто: середня вартість 1 кв.м у котеджних містечках Львівської області на 01 листопада 2022 року, динаміка середньої вартості котеджних містечок Львівської області за січень-жовтень-2022, райони-лідери зростання цін, середня вартість об'єктів в залежності від типу нерухомості, середня вартість квадратного метра в котеджних містечках Львівщини залежно від стану будівництва, середня вартість «квадрату» у містечках, що будуються, короткі висновки.

В огляді представлена аналітична інформація щодо ринку котеджної нерухомості під Києвом. Розглянуто: число котеджних містечок у Київській області на 17 листопада 2022 р., коментар учасника ринку, динаміка кількості котеджних містечок у Київській області січень – жовтень 2022 р., тенденція будівництва невеликих котеджних містечок у 2022 р., лідер за кількістю нерухомості в котеджних містечках Київської області, типи нерухомості в котеджних містечках Київської області за січень-жовтень 2022 р., земельні ділянки у котеджних містечках Київщини, готовність у котеджних містечках Київської області, ступінь готовності у котеджних містечках Київської області, попит у котеджів нові тенденції ринку, очікування експерта.

Зв'язатися з нами